Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Oczyszczanie przed odchudzaniem - niezbędne

Awatar bardott
    bardott jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Oczyszczanie przed odchudzaniem - niezbędne

Oj miałam podobnie.Był czas jak przez to wpadłam w mała panikę.
    Polecam Ci ostropest, tabsy:cynarex, sylimarol, essential, herbaty z gorzkich ziół. Mało kawy i smażeńców. . Jeśli nie chcedsz sie truć innymi lekami to dobre są zioła Hepa Vitale, na których jestem obecnie . Jest to mieszanka
    ostropestu plamistego
    babi plesznik
    oraz czarnuszki siewnej. Wszystko to ma bardzo dobry wpływ na organizm oraz funkcjonowanie wątroby

Awatar musli99
    musli99 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Tego mi trzeba było! Ehh pamiętam te czasy jak się systematycznie oczyszczanie robiło i się człowiek lepiej czuł... zwłaszcza, że mam ciągle nawracające problemy z zaparciami choć błonnik pochłaniam.
    Ale zdecydowanie opcja nr 3 najbardziej przypada mi do gustu. Zastanawiam się jeszcze nad 4 ale nie jestem pewna. Jak myślicie 3 czy 4? Bo do lewatywy się nie przekonam, oj nie xD
    Ale jak tylko ruszę się do sklepu na większe zakupy to zaczynam oczyszczanie
    People Change.. now i'm a lamp.

iwonka229 jest nieaktywny Nowy na forum

A słyszałyście o chlorelli?:[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Mam bardzo wrażliwy żołądek, przez co głodówki nie wchodzą w grę bo później źle się czuje i ciężko mi się przestawić. Z tego co czytam to chociaż ona może pomóc + mam zamiar regularnie korzystać z sauny. Wczoraj był pierwszy raz W połączeniu z lodowatą wodą po wyjściu czuje dzisiaj więcej energii ale przeżycie masakryczne

Awatar Rupi99
    Rupi99 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Sosnowiec

Jak stosowałam dietę 2000 kalorii dziennie, to żadnego czyszczenia nie robiłam i działało wszystko

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów