Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Zdrowe odżywianie +15kg. walka do uzyskania zamierzonego celu. czas start 02.04.2012.

kasiulka20 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Zdrowe odżywianie +15kg. walka do uzyskania zamierzonego celu. czas start 02.04.2012.

Witajcie

jak w temacie 15kg i więcej musi wpaść na ten topik i musi wspólnie razem ze mną usunąć nadmiar kilogramów, które powodują, że jesteśmy nieszczęśliwe, czujemy się mało atrakcyjne. Osiągniemy cel. Wspólnie!

mam 24 lata- kończę 19 czerwca. Mam 178cm wzrostu, obecnie ważę ok 91kg moim celem jest 72kg i będę walczyć dopóki ich nie osiągnę, przewiduję, że będę gotowa w okolicach końca sierpnia i do tego dążę! walczymy laski, naprawdę warto. raz schudłam 17 kg czułam się fantastycznie! chcę przeżyć to jeszcze raz, ale już ostatni i nigdy więcej nie dopuścić do powrotu wagi! zapraszam!:*

Oczekuję potężnej dawki optymizmu!
    Każdy ma swój sposób, ja jem zdrowo, do 1200kcal, po świętach dołączam 3 x w tyg ćwiczenia na orbitreku wszystko stopniowo, tak, żeby organizm mógł się zaadoptować.
    NIE STRASZNE NAM ŚWIĘTA !

---------- Wiadomość dodana o 17:18 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 15:50 ----------

Laski co się dzieje? Odpuszczamy walkę!? Gdzie jesteście? Już za niedługo lato, trzeba trochę zacisnąć pasa!
    dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.

jagoda01 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Zdrowe odżywianie +15kg. walka do uzyskania zamierzonego celu. czas start 02.04.

dobrze zacząć od zmiany kuchni, niekoniecznie diety, wyrzeczeń i zakazów tylko zmiana produktów, ja zmieniłam kilka rzeczy, przede wszystkim potrawy zaczelam opierac na kologicznych produktach ktora sobie zamawiam przez internet z organic24 pl raz w tygodniu, czuje sie duzo lepiej, mam wiecej energii, jedzenie jest duzo smaczniejsze, np jajka ekologiczne zerówki maja w koncu jakis wyraźny smak

Uprawnienia umieszczania postów