Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: aspekt psychiczny - schudne na samych cwiczeniach?

Awatar Raiqa85
    Raiqa85 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Southend-on-sea

Domyślnie Odp: aspekt psychiczny - schudne na samych cwiczeniach?

co do jajek, to ja tez tyle jem, a nawet wiecej..bardzo dobry skladnik w diecie
    Aguusia raczej nie masz wiekszego biustu ode mnie..ja mam obecnie G! i cwicze..dobor stanika samemu, to nie problem..poczytaj tylko troszke i bedziesz wiedziala jak dobrac..ma mocno przylegac pod biustem i ciasno zapinac sie na pierwsze z brzegu haftki, ramiaczka tez powinny byc mocno naciagniete, ale tak zeby sie nie wrzynaly..ja moje moge naciagnac gora 3 cm..ma dobrze przyllegac miedzy piersiami i biust nie moze wyplywac..
    co do reszty Twoich narzekan, to ja zajmuje sie domem, dwujka malych dzieci, gotowaniem, zakupami, do tego starsza musze zaprowadzac do przedszkola, a za 2,5 godziny musze isc ja odebrac i caly dzien mam rozwalony, a dotego jeszcze sterty prasowania, bo przy dzieciach wiadomo jak jest i co chwila sprzatanie, bo jak jeden dzien nie posprzatam, to robi sie syf..mimo tego wszystkiego znajduje czas na cwiczenia..najczesciej rano kiedy obie jeszcze spia lub pod wieczor jak mam chwilke..naprawde niczego wiecej nie potrzeba, tylko checi, a u Ciebie jak widze ich brak..."nie lubie tego, nie lubie tamtego, nie chce mi sie tego, nie mam czasu, nie mam pieniedzy, jestem zmeczona, nie mam butow, nie mam stanika itd..." takim biadoleniem nic nie zdzialasz, a bedziesz sie coraz bardziej pograzala w tym marazmie i bedziesz coraz bardziej sfrustrowana..miejsce do ocwiczen masz, kompa masz..wlacz You Tube i do roboty..ja kiedys w czasach maturalnych lubilam sama siedziec w pokoju wieczorami i sobie tanczyc..nie robilam tego zeby schudnac..po prostu mialam taki okres, ale wiesz co? wtedy osiagnelam moja najnizsza zyciowa wage 63kg! zawsze to bylo ok 70kg..na serio nie potrzeba wiele..jezeli chcesz schudnac, to nie szukaj wymowek, tylko rob wszystko zeby osiagnac cel..wiele drog prowadzi do Rzymu..nie musisz wcale wybierac tej najdrozszej..wystarcza checi...pozdrawiam

Awatar Laugasel1
    Laugasel1 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    1

Agusia świat wokół Ciebie i Ty wcale nie są jest w czarnych kolorach. Biedulko nic Ciebie nie cieszy teraz? Mam wrażenie ,że wpadłaś w jakiej błędne koło i nie widzisz z niego wyjścia. Usiądź na chwilę i powiedz kiedy coś Ci ostatnio sprawiło prawdziwą radość. Mam wrażenie ,że problem jest gdzie indziej niż nam mówisz. Wez ze sobą do szpitala jakąś fajną książkę, albo może jakieś robótki , albo cokolwiek co pomoże Ci się trochę zrelaksować. Ja kiedyś często byłam w szpitalu i dla mnie to była tragedia. nienawidziłam tam wszystkiego . Ale starałam się w miarę możliwości wspierać innych to mi dawało jakieś poczucie bezpieczeństwa., bo myślami mogłam oderwać się od swoich problemów i pomaganie innym dawało mi poczucie,że jestem tam komuś potrzebna. Mam nadzieję,że pobyt w szpitalu szybko Ci minie i zdrowa wrócisz do domu. Ja w domu zostawiałam dwoje malutkich dzieci, i wariowałam od tego,że nie są ze mną. Taka durna matka polka. Trzymaj się cieplutko i pisz do mnie na prywatne wiadomości jeśli masz ochotę. A tych kg wcale nie masz tak dużo. Jak urodziłam pierwsze dziecko to miałam 65 kg wagi i widziałam w lustrze hipopotama , a teraz mam bliżej 80 i widzę miłą okrąglutką kobitkę. To jak siebie widzimy jest , a prawda rzeczywista to dwie różne sprawy. A co do sportów to ja bym na Twoim miejscu polazłabym na siłownię.wykup karnet , to wyjdzie taniej ,a efekty będą na pewno lepsze niż inne sporty w twoim przypadku. Każda godzina tam będzie wielkim krokiem do rozjaśnienia obrazu Ciebie i wszystkiego wokół Ciebie. Jak nabierzesz krzepy i zobaczysz efekty zechcesz spróbować czegoś innego.

Pozdrawiam

Dieta rozsądna i ruch wskazany we wszystkich formach

aguusia88 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

w kwesti cwiczen nie chodzi o to ze nie mam mozliwosci ale trace ochote bo staram sie jesc zdrowiec z wyjatkami a i tak nic nie dzialam.

co do biustonosza to bylam w specjalnym sklepie 2 lata temu, mialam dopasowane 65 I. potem kupilam 70 h gladki z gabkami bo zalezalo mi na czyms co moge na basen zalozyc ( w zwyklym jednoczesciowym biust do "pepka" wisial" a uwazalam 170 zl na kostium dopasowany za zbednym wydatkiem ktory zaloze raz na rok, stad stanik bielizny). za granica juz kupilam duzy stanik do plywania. obecnie zwykla bielizna sie rozciagnela, zaszylam go zeby scisnac obwod ale i tak nie ma stabilnosci do biegow, a nowy stanik to 100 zl przynajmniej. to nie problem co do rozmiaru a co do keszu.
    na caly miesiac mam 200 zl na wlasne wydatki ani nie odloze na stanik ani nie kupie go. ubran ani butow tez nie kupuje bo nie potrzebuje. na ta silownie nie mialabym za co zaplacic za karnet nawet, a co dopiero ubrac bo moje dresy sa do sprzatania i do szybkich zakupow

karnet to 100 zl na pelny miesiac chyba ze bede chodzic 2 razy w tygodniu to 8 wejsc wyjdzie mnie ok 60 zl. nie wiem czy jest sens skoro moge pocwiczyc w domu. tam gdzie chodzilam bylo malo maszyn aerobowych bo kilka biezni i dwa orbitreki, 3 rowerki. popoludniami byl tlok i czekalam na wejscie na biezni. ale mowie, mam teraz 50 zl na zycie i z czego baseny i silownie. a za tydzien szpital. wiec nie skorzystam.
    potwierali teraz duze nowe fitnesy i trzeba zaplacic oplate aktywacyjna ktora wynosi prawie tyle samo co kosztuje karnet na cwiczenia. jakies chore zasady sobie wymyslili.

brak mi zapalu, budze sie zmeczona, w ciagu dnia przysypiam, boli mnie czasem glowa , gdzies cisnienie jest niskie, pochmurno, duszno, a pod prysznicem czasem cisnienie mi sie podnosi ze sobie odsapne juz po. raz mialam mierzone cisnienie i wyszlo mi 140/78. kondycja mi maleje, a ostatnio w trakcie aerobiku przerwalam bo padlam trupem, spac mi sie tez zachcialo. badania mialam w normie (robione w kwietniu) od tygodnia mialam cwiczyc i nic. sciagnelam kilka shapow do cwiczen, ale jak nie samopoczucie, to sprzatanie czy gotowanie to partner okupuje kompa.

Awatar Raiqa85
    Mieszka w
    Southend-on-sea

Aguusia szczerze, to nie mam pomyslu na Ciebie..cokolwiek by sie nie powiedzialo, to jestes anty nic dziwnego, ze ciagle zle sie czujesz....potrafilas teraz siedziec i pisac posta, to czemu zamiast tego nie pocwiczylas skoro tak partner kompa okupuje? nikt nie kaze Ci od razu biegac z tak duzym biustem, ale pare cwiczen mozna wykonac na podlodze..mam watpliwosci czy naprawde chcesz schudnac...na serio dla chcacego nic trudnego..u mnie w domu tez nie zawsze byla kasa, ale zawsze jak sie chcialo, to sie dalo..ile brzuszki na podlodze kosztuja? a pare przysiadow? sorry, ale wkurzylo mnie to...

Mieszka w
    Częstochowa

>ile brzuszki na podlodze kosztuja? a pare przysiadow? sorry, ale wkurzylo mnie to...

nie mowilam ze cwiczenia domowe sa be, albo ze kosztuja. cwiczylam pare domowych cwiczen z plyta, rozchorowalam sie, bralam antybiotyk. od tej pory brak mi sil witalnych na samo funkcjonowanie. bo raz albo zasypiam albo glowa mnie boli. pije kawe redbule a i tak moglabym spac i jestem drazliwa. taka glupia pogoda, ze pada deszcz, cisnienie skacze, albo jest duszno. - w krotkim rekawku jest zimno, a w dlugim- za goraco. lepiej mi tylko jak spie tak prawde.

cwiczylam przed paroma dniami maly trening - kilka przeplatanek aerobiku i kilka podskokow i sie poddalam po paru minutach, serce mi walilo jak mlot, stracilam jakby kondycje, nawet biorac prysznic musze chwile odpoczywac w lazience zanim z niej wyjde

nie jestem na nie, tlumaczylam tylko dlaczego nie biegam - tego nienawidze i nic nie zmieni sie w tym zakresie, moj stanik dobrze nie udzwiga piersi, ramiaczka mi sie troche wzynaja w biust, nowy stanik jest niedostepny z przyczyn finansowych, tlumaczylam tez tylko czemu nie chodze na silownie,
    moge pojsc np raz na tydzien, moze 2 razy na basen, ale j/w - samopoczucie nie odpowiada i czekam az cos sie zmieni, z dnia na dzien jest bez zmian

od wczoraj i przed wczoraj sciagam cwiczenia shape - mysle nad cwiczeniami zeby kazdego dnia co innego cwiczyc zeby sie nie znudzilo - 50 raz widze "chce miec takie posladki" ale mam zero efektow

mam walki na plecach, duzy brzuch, i grube uda tzn wypukle z przodu co mi przeszkadza i obawiam sie ze przyczyna sa przysiady. nawet dieta nie sprawia zeby cokolwiek spadalo wiec mam mieszane uczucia czy cos da rade
    mam wrazenie ze mam opuchniete uda i na moje cialo nie nic nie dziala.
    chce cos podzialac przed operacja o niewiadomym terminie. motam sie bo nie wiem czy jest sens inwestowac w diete ostatnie pieniadze jak nic nie ubywa, nie wiem czy za duzo jem, czy taki mam metabolizm? czy zeszlam w 2 tygodnie te 3 cm a mam zastoj i to w 1 miesiacu? czy tabletki juz przeszkadzaja.

na wieczor czuje sie jak kuleczka - z przodu pilka, z tylu pilka. rano jestem plaska na brzuchu, a wieczorem mogliby mnie pomylic z rodzaca. nie lubie swojego ciala, nie akceptuje go,
    jak wrocilismy od rodzicow to akurat teraz kolega przyszedl do partnera i wyszedl przed 30 minutami a juz sie spac szykuje i stad brak cwiczen. czekam naiwnie na jutro co przyniesie mi dzien

Awatar Raiqa85
    Mieszka w
    Southend-on-sea

wiesz czemu masz kolatania serca? przez kawe i red bulla! wyplukalas magnez..poza tym nnie bardzo wiem co jesz, ale skoro wieczoram jestes jak napompowana, to domyslam sie, ze ie za zdrowo..ja tak sie czuje jak mam bardziej fastfoodowy dzien..pogadaj z partnerem i moze wspolnie postarajcie sie zmienic diete..obojgu Wam to wyjdzie na dobre..ja w swoim domu radykalnie ograniczylam niezdrowe jedzenie..ze slodyczy wole ciasteczka a'la Lu Go lub jakies inne zbozowe..ciasto wole zrobic w domu..wczoraj zrobilam, np. biszkopta z jablkami..zwykle, biale ciastka juz mnie odrzucaja..fast fooda chyba z 2 miesiace temu ostatnio jadlam..corce zamiast slodyczy czy chipsow do przedszkola wole przyniesc orzeszki czy rodzynki i soczek..przy robieniu zakupow pierwsze o czym mysle, to jakie warzywa mam kupic..reszta idzie potem..wczesniej robilam zakupy, a potem zadawalam sobie pytanie, gdzie mam warzywa..teraz lodowka mi sie od nich nie domyka, a wcale nie sa az tak drogie..pizza jest drozsza..przemysl swoja diete i postaraj sie wprowadzic zmiany, bo inaczej nie ruszysz z miejsca..widzisz o ktorej pisze posty? u mnie teraz jest 6 rano, a pogoda poskudna! tyle zyskalam energii po zmianie diety..za chwile ide sobie pocwiczyc

Mieszka w
    Częstochowa

w domu jem zazwyczaj
    owsianke z kakao i owocami
    potem 2 kromki + cos bialkowego/omlety z twarogiem, owocami itp
    obiad jest przerozny bo albo jemy w domu czyli ja naszykuje zupe + dodatek bialkowy i surowke np, albo drugie danie z czyms bialkowym. ale w niedziele chodzimy do rodzicow i tam nie ma zmiluj albo w tygodniu jemy u dziadkow jak moj cos robi u nich i obiad podobnie wyglada jak u rodzicow (kotlety/udko, gora ziemniakow + zupa, jajko sadzone, kluski.)
    kolacja po duzym obiedzie to jest juz ciezka sprawa ale jak moje posilki sa domowe w domu to zjem cos bialkowego, standardowo podobnie jak do II sniadania

pozwalamy sobie czasem na jakies dodatki, partnerowi przeciez nie zakaze jesc cipsow ani ciastek.pizze zrobilam w ten weekend bo kolega przyjechal do nas i chcialam go czyms ugoscic, bo wiem ze wpadnie na pomysl zeby ja zamowic i zawsze jak gdzies idziemy do dostosowuje sie do norm czyli jem kielbaske z grila, cipsy, pizze jak w duzej grupie zamowimy, ale ogolnie to napompowana jestem po wszystkim co zjadam nawet po domowym jedzeniu

Awatar Laugasel1
    Laugasel1 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    1

Zacznij się ruszać. Wstań rano i idź na szybki spacer np. do parku, lub jakimś innym spokojnym miejscu. Jak rano się rozruszać to cały dzień będziesz bardziej żwawa i bardziej pogodna.

Dieta rozsądna i ruch wskazany we wszystkich formach

Guruweryn jest nieaktywny Nowy na forum

Życie to dar, życie jest wspaniałe, trzeba to tylko odkryć.

Awatar apetytnazdrowie
    apetytnazdrowie jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Jeśli mamy określić udział diety i ćwiczeń w procesie odchudzania, dieta to 70% sukcesu, ćwiczenia 30%. Podstawą jest dieta. Bez odpowiednio zbilansowanej diety można się zaćwiczyć i efekty mogą być niemiarodajne. Więc jeśli zależy Ci na schudnięciu, zacznij od diety. Aktywność fizyczna (jakakolwiek) jest doskonałym dodatkiem, bo wpłynie korzystnie na Twoje samopoczucie i stan zdrowia. Warto jednak znaleźć taką, która będzie sprawiała przyjemność, a nie będzie przykrym obowiązkiem I dobierajmy ćwiczenia do swoich możliwości.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów