Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Dobry dietetyk w Gdańsku - szukam

ppaulik jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Dobry dietetyk w Gdańsku - szukam

Ja zdecydowanie polecam Zdrowie na Talerzu. Korzystałam z usług i jestem bardzo zadowolona. Przepisy bardzo smaczne, cała rodzina z chęcią z nich do tej pory korzysta. Borykałam się nie tylko z nadmiarem kilogramów, ale przede wszystkim z bólami brzucha, wiecznymi zaparciami. Okazało się, że da się im zapobiec.
    Serdecznie polecam i tym co chcą schudnąć i tym co borykają się z problemami zdrowotnymi.

IvonaT jest nieaktywny Nowy na forum

Polecam panią Hryszkiewicz ze Zdrowego Profilu w Gdańsku. Mam problemy z hormonami, nie wiedziałam co mogę jeść, a co ograniczyć. Dostaję każdego tygodnia super jadłospis pisany pode mnie i pod to co lubię jeść a czego nie plus pod te wariujące hormony. Widziałam poprawę już po paru dniach!

KormeliaPlaszek jest nieaktywny Nowy na forum

Jeżeli nie jest problemem dla Ciebie podjechanie do Starogardu Gdańskiego to polecam nowy gabinet Projekt Zdrowie na ul. Hallera. Lepiej trafić nie mogłam, naprawdę. Pani dietetyk podchodzi do pacjentów indywidualnie, z troską, to widać od razu. To nie jest tak, że prowadzi krótki wywiad, daje dietę i koniec. Wręcz przeciwnie, bada, dopytuje i tworzy dietę, tłumacząc, dlaczego masz jeść tak, a nie inaczej. Chciała mnie, że tak się wyrażę "doedukować żywieniowo", abym była świadoma, dlaczego to i to powinnam jeść w takich a takich ilościach. Dzięki temu, że zrozumiałam, nie miałam potem problemu z przestrzeganiem diety bo wiedziałam, co dzięki temu robię dla swojego organizmu. No podejście do pacjenta godne pochwały. Dlatego szczerze polecam. Godziny przyjęć możesz sobie sprawdzić na ich stronie projektzdrowie.info jeśli byś się zdecydowała pojechać. Pozdrawiam

majekkw jest nieaktywny Nowy na forum

Ja jak szukałem co powinniśmy jeść na śniadanie będąc na diecie to na bardzo dobrego dietetyka trafiłem z którym teraz odchudzam się i ja i moja żona razem mamy na wadze - 13 kilo ale jeszcze chociaż drugie tyle przed nami. Nastawieni byliśmy na męki a tu dobra zdrowa dietka i to smaczna
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 11:12

annakow11 jest nieaktywny Nowy na forum

Polecam panią Natalię z GRAVIOLA dietetyk, połączony z super sklepem!! Ma też duży wybór w naturalnych suplementach, kupiłam u niej ostatnio krzem z borem i już nie wypadają mi włosy, witamine C, witaminę D3 jestem bardzo zadowolona!! A co do diety, to chudnę cały czas, nie jestem głodna, dobrze się czuje! pozdrawiam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów