Strona 2 z 83 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 52 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 821
Like Tree25Lubią to

Wątek: Dieta owocowo-warzywna dr Ewy Dąbrowskiej - Część 6

Goga_35 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Dieta owocowo-warzywna dr Ewy Dąbrowskiej - Część 5

Cytat Zamieszczone przez Katleja [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Na pewno warto, na 10 dni czy 2 tygodnie...
    Wiecie, u mnie może idzie to tak szybko, bo przez głupotę przytyłam tak wiele kg w krótkim czasie. Może organizm się jeszcze "nie przyzwyczaił" do tych kilosów? Tak sobie to tłumaczę.
    Tak jak pisałam - w ciągu dwóch lat prawie 20 kg, z czego 10 kg w ciągu ostatniego, niecałego roku. Nie ma się czym chwalić.
    Też marzę o 70 kg chociaż... Kiedy to będzie.
    Coś w tym jest.
    Mi w ostatnim roku też waga leciała na diecie dużo szybciej niż we wcześniejszych latach.
    No ale wagę tak wysoką miałam 1 raz w życiu.
    Poniżej 70 kg, to spada mi 1 kg na tydzień.
    Gosia

Ituch_ jest nieaktywny Nowy na forum

Cześć dziewczyny, melduję się w kolejnym dniu.
    Aż muszę się pochwalić, bo wczoraj byłam na domówce u znajomych i nie pokusiłam się na żadne niedozwolone rzeczy! I mam fajną metodę na takie spotkania- woda mineralna + cytryna + mięta, można sobie sączyć i nikt co chwilę nie proponuje alkoholu, bo wygląda jak drink. : D

Super miło się czyta o Waszych sukcesach, trzymam kciuki za kolejne i życzę miłego dnia!

Cały Wszechświat jest moją duszą.

lolomama jest nieaktywny Znany na forum

Cześć wszystkim.
    Po 16-tu dniach diety waga 74,4 kg. - 5 kg. .
    Ja dzisiaj zaczęłam wychodzić z diety - oczywiście pomału. Na śniadanie zjadłam dwa pomodory i jajko na twardo, popiłam miętówką. Szaleństwo, co?
    Nie wiem, czy to jest humanitarne pisać o wychodzeniu z diety w tym wątku. Jak nie to mnie zgańcie - przeniosę się do Goga_35 - do zdrowego żywienia.
    Miłego dnia .

beata_82 Guest

Witam w to słoneczne przedpołudnie
    U mnie 22 dzień diety i na liczniku od początku -5,3 kg
    Miałam być na diecie 6 tygodni, ale będę musiała ją skrócić o jeden tydzień i na pewno nie schudnę tyle ile zakładałam, ale oby na zdrowym żywieniu jeszcze troszkę poleciało
    Co dziś mam do jedzonka ?? Więc śniadanko końcówka kapuśniaku, parę ogórków kiszonych i jabłuszko, na obiad pieczona cukinia natarta czosnkiem i pietruszką, na kolacje jeszcze nie mam wizji :P
    Miłego dzionka !!! I nie poddawać się !!!

Katleja jest nieaktywny Nowy na forum

Witajcie słonecznie
    Jak samopoczucia? U mnie dobrze, bo wiosna zawsze dodaje mi skrzydeł (kwietniowa dziewczyna ze mnie :P) i energii do działania. Nie poddaję się! Chociaż dziś u mnie same pyszności na obiad, zapachy... ryby, pyszna zupka z makaronem. Ach... a ja? Właśnie kończę leczo gotować (5 papryk różnokolorowych, dwie cebule-czerwona i biała, cukinia, czosnek, trochę przecieru) i będę wcinać. Będzie pewnie na dwa dni albo więcej.
    W sumie zauważyłam, że wystarcza mi rano wypić dwie-trzy szklanki soku, później zagryźć jabłko/marchew, popołudniu obiad, a wieczorem znów najlepiej jakieś soki. Trochę głodna czasem jestem, ale nie przepadam np. za surowym selerem, pietruszką, więc nie robię żadnych ciekawych surówek. Trochę rutyna z tym jedzeniem.
    Dziś się nie ważyłam, zrobię to chyba jutro.

Lolomama, ja nie mam nic przeciwko Twoim rozpiskom tutaj, chętnie będę podczytywać. To jajeczko smaczne musiało być.
    Gratuluję 5 kg!
    Ostatnio edytowane przez Katleja ; 22-03-2014 o 15:12

paradise123 jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez beata_82 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    na obiad pieczona cukinia natarta czosnkiem i pietruszką!
    Mam pytanie, jak zrobić taką cukinię w czosnku i pietruszce, ile czasu piec w piekarniku, czy dodaje się jeszcze inne przyprawy? Szukam inspiracji do nowych potraw, niż do tej pory jadłam.
    Ostatnio edytowane przez paradise123 ; 22-03-2014 o 17:32

U mnie dzisiaj 15 dzień... kryzys pojawił się co do ochoty jedzenie warzyw (to chyba ta monotonia) . Dlatego ciągłe szukam pomysłów na nowe dania. Ponawiam prośbę, napiszcie proszę, jakie są wasze ulubione potrawy. Może podzielimy się jakimiś fajnymi przepisami, które wypróbowałyście i Wam smakują. Ja dzisiaj na kolację robię jabłuszka pieczone posypane cynamonem. Pyszne. Lubię gotowaną kapustę pekińską, do której dodaję utartą na tarce jarzynowej marchew, seler, pietruszkę, przysmażam cebulkę bez oleju, wciskam ok. 3 ząbków czosnku i wszystko razem gotuję. Na koniec zaprawiam koncentratem pomidorowym i dodaję świeżego koperku i pietruszki. Oczywiście w zupie jest jeszcze sól, pieprz ziołowy i majeranek. A może znacie jakieś strony z takimi przepisami. Tylko nie chodzi mi o przepisy ze strony dr Ewy Dąbrowskiej czy z jej książek. Tylko sprawdzone, smaczne z dużą ilością ziół, przypraw. Tak, żeby chciało się jeść.

Cytat Zamieszczone przez lolomama [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Cześć wszystkim.
    Po 16-tu dniach diety waga 74,4 kg. - 5 kg. .
    Ja dzisiaj zaczęłam wychodzić z diety - oczywiście pomału. Na śniadanie zjadłam dwa pomodory i jajko na twardo, popiłam miętówką. Szaleństwo, co?
    Nie wiem, czy to jest humanitarne pisać o wychodzeniu z diety w tym wątku. Jak nie to mnie zgańcie - przeniosę się do Goga_35 - do zdrowego żywienia.
    Miłego dnia .
    Gratuluję efektów Myślałam, ze dłużej będziesz prowadziła dietę. Ale i tak 16 dni to jest ogromny sukces , który świadczy o dużej wytrwałości i silnej woli.

Cytat Zamieszczone przez Katleja [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Witajcie słonecznie
    Jak samopoczucia? U mnie dobrze, bo wiosna zawsze dodaje mi skrzydeł (kwietniowa dziewczyna ze mnie :P) i energii do działania. Nie poddaję się! Chociaż dziś u mnie same pyszności na obiad, zapachy... ryby, pyszna zupka z makaronem. Ach... a ja? Właśnie kończę leczo gotować (5 papryk różnokolorowych, dwie cebule-czerwona i biała, cukinia, czosnek, trochę przecieru) i będę wcinać. Będzie pewnie na dwa dni albo więcej.
    W sumie zauważyłam, że wystarcza mi rano wypić dwie-trzy szklanki soku, później zagryźć jabłko/marchew, popołudniu obiad, a wieczorem znów najlepiej jakieś soki. Trochę głodna czasem jestem, ale nie przepadam np. za surowym selerem, pietruszką, więc nie robię żadnych ciekawych surówek. Trochę rutyna z tym jedzeniem.
    Dziś się nie ważyłam, zrobię to chyba jutro.

Lolomama, ja nie mam nic przeciwko Twoim rozpiskom tutaj, chętnie będę podczytywać. To jajeczko smaczne musiało być.
    Gratuluję 5 kg!

Dzięki . Przed obiadem zjadłam dwa małe grejfruty. Na obiad zrobiłam kaszę jaglaną z warzywami (brokuł, ogórki kiszone, por, pomirody całe z puszki). Reszta rodziny dostałam też schabowe - ja nie. Na kolację zjadłam dwa jabłka.

Cytat Zamieszczone przez paradise123 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Gratuluję efektów Myślałam, ze dłużej będziesz prowadziła dietę. Ale i tak 16 dni to jest ogromny sukces , który świadczy o dużej wytrwałości i silnej woli.
    Dzięki Paradise123.
    Przekroczyłam półmetek, jeżeli chodzi o gubienie wagi. Do zrzucenia miałam 20 kg. 10,6 kg. zeszło . Nie samo oszywiście .... . Faję sobie czas do końca maja. 1 kg-tydzień. Jak będzie za wolno schodziło to przejdę na 14 dni na dietę warzywno owocową . Mam jednak nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby. Idzie wiosna - szansa na większy ruch - przynajmniej w ogrodzie.

Strona 2 z 83 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 52 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów