Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: puszysta na diecie

luna1984 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie puszysta na diecie

Witam wszystkich,

no i nadszedł ten dzień kiedy waga pokazała 90 kg (sic!). Pora poważnie wziąć się za siebie. Nie wiem czy dobrze zrobiłam ale założyłam bloga i mam zamiar codziennie opisywać na nim swoją (nierówną) walkę ze zbędnymi kilogramami.

Jeśli jesteście ciekawi, czemu tak się spasłam i jak mi pójdzie odchudzanie...mam nadzieje, że tym razem nie skończy się efektem jojo, to zapraszam do odwiedzenia i zostawienia jakiegoś komentarza. A może ktoś jest w podobnej sytuacji do mnie i chciałby się przyłączyć? Mój cel to -23kg i powrót do wagi sprzed choroby. Tym razem musi się udać :-)
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 13:17

kreseteczka jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: puszysta na diecie

Nooo zerknęłam i od miesiąca na blogu cisza. Mam nadzieje ze jesteś zbyt zajęta odchudzaniem żeby pisać a nie że odpuściłas daj znac jak tam u ciebie postępy, czy udało sie przetrwać święta na diecie i jak z postanowieniami noworocznymi?

juliadomanska jest nieaktywny Nowy na forum

Trzymam kciuki, żebyś osiągnęła swoją wymarzoną wagę warto pamiętać o tym, że by dieta była skuteczna powinna być spersonalizowana - w końcu każdy z nas jest inny, dlatego nieraz potrzebujemy odmiennych składników. Odsyłam Cię do tego artykułu, naprawdę dobrze opisano w nim ten temat: Mam nadzieję, że się przyda
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 10-04-2018 o 14:27

Natala80 jest nieaktywny Nowy na forum

Trzymam mocno kciuki!

kamilanidzinska jest nieaktywny Nowy na forum

Grunt to wytrwałość w tych kwestiach, wiem bo sama miałam z tym problem. Dlatego uważam, że poza ćwiczeniami warto pomyśleć o jadłospisie odchudzającym, który przygotuje nam Pani dietetyk. Tak zbilansowana dieta pozwoli nam na osiągniecie lepszego efektu, bo nie pozwoli do tego, że będziemy się głodzić itd. A co do Ciebie to życzę wytrwałości .
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 10-04-2018 o 14:24

Uprawnienia umieszczania postów