Strona 23 z 27 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 25 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 269
Like Tree286Lubią to

Wątek: Akcja Wiosenna

malinkaa1 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wodzisław Śląski

Domyślnie Odp: Akcja Wiosenna

Hejka ja was ciagle czytam ale przycichlam i nie pisalam sie na akcje bo narazie trzymie wage i ni3chce mi sie odchudzac:-) ale chce wam powiedziec ze ruch to podstawa nawet jak dieta nie wychodzi to warto dalej cwiczyc. Ja od 10 miesoecy cwicze glownie z ewka ch. Tak 3-6 RAZY W TYGODNIU zalezy jak jest czas i kondycja poszybowala w gore. Ostatnio siadlam na rower po 2 latach przerwy i bez problemu przejechalam 10km! A kiedya w miare czesto jezdzilam to sapalam i gora 4-5km to byl wyczyn ogromny jak mi sie udalo a tu taka niespodzianka:-) nie sadzilam ze po 10 miesiacach systematycznych cwiczen i to wcale nie codziennie taka sie.mocna zrobilam:-) takze teraz albo wskakuje na mate albo rower i codzienni3 aktywnosc jest. Diete trztmam jako tako a tu nagle gatki sie mniejsze zrobily:-) takze dziewczyny nawet jak die obzreci3,rzucicie na slodkie czy pizze to ni3 odpuszczajcie cwicze!:-)
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar juemka
    juemka jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    16

Cytat Zamieszczone przez furaga [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    kurcze kobietki ja musze się zebrac w sobie bo cały czas trochę w górę
    a ruszac mi się nie chce wcale i ciagle mnie nogi bolą
    ja miałam tak zimą. W pracy 8 godzin przy biurku. Po na fotelu przed telewizorem. A teraz bez ruchu nie czuję że zyję. Boli mnie czasami wszystko nogi ręce brzuch ale staram się o tym nie myśleć tylko pre na przód. Aguś dla mnie jesteś i byłaś wzorem we wszystkim. Nie poddawaj się tylko walcz.
    sylwka80, furaga and Agnieszka111 like this.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ewarysta jest nieaktywny Znany na forum

Kije i trochę roweru
    furaga and Agnieszka111 like this.

78 --- 58,4 --- 57

Awatar awersja
    awersja jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    4

hej

Furaga mam tak samo, tyle, ze u mnie to dotyczy pracy. mam tyle zaległości i spraw do ogarnięcia, że koszmar.... chyba dziś wezmę kartkę długopis i to wszystko rozplanuję, bo inaczej nigdy nie ruszę z miejsca :/

Diete trzymam, choć wczoraj jakaś taka głodna byłam cały czas.... kcal wyszłam nieźle choć nieco więcej niż wcześniej. Mam nadzieję, ze to był tylko taki 1 dzień

Co do ruchu.... to mi też go brakuje. Ja nigdy jakoś nie ćwiczyłam, nie biegałam, ale uwielbiam chodzić. Jak bardzo dużo chodziłam to chudłam. A teraz.... no niby pracuje, niby później na działkę lub latam tu i tam, to mimo to wszędzie autem i to takie, wydaje mi się nic... :/ i Naprawdę planuję, planuję zacząć z pracy wracać na nogach, ale zwykle po pracy mam jeszcze tyle spraw, ze czasu brakuje. Wychodzę z domu ok 8 i wracam ok 20-21 :/ podziwiam tych którzy potrafią się zmobilizować do treningu wcześnie rano przed pracą lub w tak późnych godzinach. Bo ja padam na pysk.

Miłego!!

Awatar furaga
    furaga jest nieaktywny Sławny na forum

Cytat Zamieszczone przez awersja [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Furaga mam tak samo, tyle, ze u mnie to dotyczy pracy. mam tyle zaległości i spraw do ogarnięcia, że koszmar.... chyba dziś wezmę kartkę długopis i to wszystko rozplanuję, bo inaczej nigdy nie ruszę z miejsca :/
    w pracy tez mam kociokwik bo mam 2 jednostki do prowadzenia z czego jedna idzie w likwidacje a ja zielonego nie mam o tym pojęcia

wczoraj po robocie zasnęłam bo padalam. Póxniej sie wybrałam na rower ale mnie wichura i deszcz sprzątnęły szybciej z trasy, mimo wszystko 45 minut zaliczylam.
    26 maja mam wesele chrześniaczki i myslałam, że uda mi się schudnąć i wyglądac jako tako a ja się rozrosłam jeszcze ech...
    Teraz mam 56 dni do @ więc nastrój i chęci padają, do tehgo pochmurno i deszcz, ale ten potrzebny więc nie narzekam

Awatar malinowa_fela
    malinowa_fela jest nieaktywny Znany na forum

Bardzo dużo mam ruchu w tym tygodniu ale nie jestem w stanie sklecić z tego jakiś sensowny czas do tabelki więc wpisuję zero.
    Dieta ujdzie więc może w sobotę, coś miłego zobaczę

Awatar juemka
    juemka jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    16

agus głowa do góry.
    Nawet jak nie osiągnęłaś wagi docelowej na wesele chrześniaczki to co?
    Masz jeszcze przed soba wesela dzieci.

A @ to ja dostałam 4 dni za wcześnie. A mówią że tabsy regulują miesiączkę...
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Rower i komplet punktów

78 --- 58,4 --- 57

Awatar graza151
    graza151 jest nieaktywny Znany na forum

Kochane Dziewczynki
    Walczę w dalszym ciągu.Dziś 20 dzień WO.Szkoda,że się oziębiło,bo bardziej jestem głodna.Chciała bym wytrwać 42 dni.
    Poprzednia WO wyleczyła mi chroniczne ,wieloletnie zapalenia pęcherza.A teraz też mam nadzieję na pozbycie się zatoru w nodze,zmniejszeniu żylaków i stanu przedcukrzycowego.
    A dziś idziemy na imieniny Andrzeja,a tam same pyszności .Będzie ciężko.
    Zaraz robię sobie 15 min. tańca na rozgrzewkę i więcej endorfinek
    Trzymajcie się kochane i walczymy dalej.

Bieżnia i rowerek, bo lało cały dzień. Punkty w komplecie.
    Deszcz potrzebny ale nieco ogranicza.

78 --- 58,4 --- 57

Strona 23 z 27 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 25 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów