Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 59

Wątek: Jesień, zima ... Chcę schudnąć !

flooo5612 Guest

Smile Jesień, zima ... Chcę schudnąć !

Jesień, zima przed nami... Czas lenistwa i odkładania się tłuszczu.
    Rok temu te pory roku dały mi w kość. Czas na odwet.

Zapraszam do walki ze mną, razem zawsze łatwiej!

Ja zaczynam z dniem 23.09.2010 godz: 13:00

Mam trzy warunki.
    Traktować swój żołądek jak najlepszego przyjaciela, a nie śmietnik do którego wrzucam to na co mam ochotę.
    Ulepszać swoje ciało, czyli ćwiczyć i je pielęgnować.
    Systematyczność i cierpliwość.

Dziennie będę zdawała relacje z tego co dla siebie zrobiłam danego dnia.

Awatar marudator
    marudator jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Stuttgart

Domyślnie Odp: Jesień, zima ... Chcę schudnąć !

Mój najlepszy przyjaciel dostał dzisiaj porcję gotowanego makaronu i piersi z indyka z marchewką, z ciepłym sosem jogurtowym. Właśnie domaga się na deser papryczek marynowanych Do końca diety wprawdzie zostało mi niedużo, ale sadzę, że jesienna zima ( lub zimowa jesień jak kto woli)to świetny czas na doprowadzenie swojego ciałka do stanu mniej opłakanego. Przyłączam się do opcji sportu i bede podgladąc co porabiasz. Powodzenia.

Rowerem na Księżyc

flooo5612 Guest

Cytat Zamieszczone przez marudator [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Mój najlepszy przyjaciel dostał dzisiaj porcję gotowanego makaronu i piersi z indyka z marchewką, z ciepłym sosem jogurtowym. Właśnie domaga się na deser papryczek marynowanych
    Hahah... to świetnie, bo mój się domaga tego co słodkie... I jak tu odmówić??
    Nie ma co trzeba żołądek wychować :P
    Zazdroszczę Ci bardzo i gratuluję ! Alleee.. uważaj nie spocznij na laurach jak ja to zrobiłam...raz sobie odpuściłam..tyle wystarczyło, żeby stracić to na co tak ciężko pracowałam 8,5kg ;/
    Ale ja się nie poddam... Liczę na wsparcie i sama swoje oferuję

Awatar marudator
    Mieszka w
    Stuttgart

Cytat Zamieszczone przez flooo5612 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    uważaj nie spocznij na laurach jak ja to zrobiłam
    nie spocznę. Stara weteranka już ze mnie, przerobiłam wahania wagi od 80 do 40 kilogramów, anoreksje, bulimie i wszystkie inne zaburzenia odżywiania, o których się jeszcze lekarzom nie śniło. Teraz z Panem Żołądkiem, Wujkiem Mózgiem i niesforną gromadką masy mięśniowo-tłuszczowej zakopaliśmy topór wojenny. Ja im dostarczam w umiarkowanych ilościach chudego jogurtu, twarogu, drobiu, kaszy, warzyw i sportu a oni hm... dobre pytanie. Oni właściwie nic nie robią tylko trawią, kuszą ciastkami czekoladowymi i odwdzięczają się zakwasami

Rowerem na Księżyc

flooo5612 Guest

Cytat Zamieszczone przez marudator [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Stara weteranka już ze mnie, przerobiłam wahania wagi od 80 do 40 kilogramów, anoreksje, bulimie i wszystkie inne zaburzenia odżywiania, o których się jeszcze lekarzom nie śniło.
    Wow... To mnie zaskoczyłaś, widzę, że asz spore doświadczenie w tych sprawach.
    To może dasz jakieś dobre rady na początek. Najgorzej jest zacząć... I wytrzymać te pare dni. Nienawidzę tych chwil słabości, nie wiem co wtedy robić...;/
    Masz racje, że trzeba, żyć w zgodzie z własnym ciałem

---------- Wiadomość dodana o 17:47 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 14:36 ----------

No... póki co sobie jakoś radzę. Śmieszne, bo to pare godzin dopiero, ale jak dla mnie to aż parę godzin. Od godz 13:00 zjadłam jedno jabłko... Nie będę pisać co zjadłam wcześniej, bo Wam oczy powyżera... A teraz co!? A idę pobiegać... Podstawą jest w końcu ruch !
    (:

---------- Wiadomość dodana o 18:56 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 17:47 ----------

No i pięknie Jestem z siebie zadowolona.
    Od prawie 7 godzin jestem na diecie.
    Właśnie wróciłam z joggingu, dodatkowo poćwiczyłam i czuję się fantastycznie.
    Jutro to dopiero będzie wojna...

---------- Wiadomość dodana 24-09-2010 o 07:41 ---------- Poprzednia wiadomość dodana 23-09-2010 o 18:56 ----------

No to rozpoczynam kolejny piękny jesienny dzień.
    Dobrze, że mam parę spraw do załatwienia to nie będę myśleć o jedzeniu.
    Rano zjadłam jabłko i wypiłam kawę. Nawet nie czuję żadnego ssącego głodu.
    Trzeba by coś jednak wymyślić ambitniejszego na obiad...hmm

justina89 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    kraków
    Wpisy na blogu
    1

Gratuluję zapału, najtrudniejszy pierwszy krok, (dla mnie pierwszy tydzień) Trzymam kciuki, zwalczymy ten ohydny tłuszcz

flooo5612 Guest

Dla mnie też najgorzej jest zacząć. Później już jakoś leci, chociaż trzeba się pilnować na każdym kroku i nie odpuszczać. A jak u Ciebie ? Co stosujesz? I który to dzień ?

hlidskjalf Guest

Masz rację, trzeba wczuć się w rytm diety. Ja wciąż sama się wybijam, ale może teraz dam radę

Awatar marudator
    Mieszka w
    Stuttgart

Żeby schudnąć trzeba jeść- inaczej znowu jojo. Jabłko na śniadanie? A co do tego?

Rowerem na Księżyc

Awatar derii1702
    derii1702 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków

Właśnie, jabłko to o wiele za mało. Śniadanie ma dać Ci sporo energii! Ja zjadłam jajecznice z pomidorami

III faza - 24.09.2012-01.02.2013
    Podstawą jest uczciwość wobec samej siebie.
    Największą władzą jaką może mieć człowiek jest władza nad samym sobą.

Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów