Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Dlaczego mam cellulit, choć inne grubsze nie mają?

kaylii jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Poznań

Domyślnie Dlaczego mam cellulit, choć inne grubsze nie mają?

Dziś pierwszy raz byłam na plaży. I odkryłam coś, czego nie jestem wstanie wytłumaczyć...
    Moja waga jest ok. tzn BMI jest w normie, ale dlaczego na moich udach i brzuchu jest widoczny cellulit, a na innych nawet dwukrotnie tęższych dziewczynach ja tego cellulitu nie widzę? Przyglądałam się z dość bliska...Choć są grube, to ten tłuszcz nie jest na nich aż tak widoczny...tzn. skóra jest bardziej ubita...moja skóra tam gdzie jest za dużo tłuszczu jest jakaś taka...sama nie wiem...bardziej wiotka. Mam 32 lata, więc raczej powinna być jeszcze jędrna. Ćwiczę od miesiąca callanetics, jeżdżę na rowerze, czasami biegam, skaczę na skakance, trzymam dietę, czy to wystarczy aby ten cellulit wreszcie zniknął? Kiedy powinnam oczekiwać efektów?
    Ostatnio edytowane przez Krzysztof99 ; 14-08-2017 o 12:14

Awatar Yoginka77
    Yoginka77 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Wpisy na blogu
    43

Domyślnie Odp: Dlaczego mam cellulit, choć inne grubsze nie mają?

cellulit to nie tylko sprawa diety i ćwiczeń ale różnych zmian hormonalnych w ciele kobiety, nie zawsze da się go pozbyć... może wybierz się do kosmetyczki, niech oceni stopień zaawansowania i podpowie Ci co jeszcze możesz robić

Sierpniowe bieganie i nie tylko
    Be water, my friend! - Bruce Lee

Awatar butterfly92
    butterfly92 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Katowice

ja tez mialam celluit , mam 19 lat...

zredukowałam go całkowicie dzięki rowerkowi, spacerkom oraz ćwiczeniom na uda.

ale na zredukowanie go potrzebowałam 3,5 miesiąca.

pozdrawiam =]

LesnaChata_pl jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez kaylii [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Dziś pierwszy raz byłam na plaży. I odkryłam coś, czego nie jestem wstanie wytłumaczyć...
    Moja waga jest ok. tzn BMI jest w normie, ale dlaczego na moich udach i brzuchu jest widoczny cellulit, a na innych nawet dwukrotnie tęższych dziewczynach ja tego cellulitu nie widzę? Przyglądałam się z dość bliska...Choć są grube, to ten tłuszcz nie jest na nich aż tak widoczny...tzn. skóra jest bardziej ubita...moja skóra tam gdzie jest za dużo tłuszczu jest jakaś taka...sama nie wiem...bardziej wiotka. Mam 32 lata, więc raczej powinna być jeszcze jędrna. Ćwiczę od miesiąca callanetics, jeżdżę na rowerze, czasami biegam, skaczę na skakance, trzymam dietę, czy to wystarczy aby ten cellulit wreszcie zniknął? Kiedy powinnam oczekiwać efektów?
    Mozliwe, że masz tendencje do skórki pomarańczowej, czasami jest to dziedziczne. Waga nie ma tu znaczenia, ale właśnie dieta i dbałość o kondycję skóry, czyli masaże, zimne prysznice, kosmetyki.

poppi jest nieaktywny Nowy na forum

uwarunkowania genetyczne m. in, złe żywienie... też mam ten problem, długo z nim walczyłam ale w końcu udało się... zdrowe żywienie, jedzenie wg. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], dużo wody, zielona herbata, dużo ruchu i masaż bańką chińską polecam, naprawdę znika cellulit, w szczególnosci po masażu.

Awatar malinacool
    malinacool jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Szczecin

ja bym do tego dorzuciła kurację rilastilem i łykała tabletki, żeby zakatować paskudztwo ze wszystkich możliwych stron

Awatar Isis
    Isis jest nieaktywny Nowy na forum

czasami i to nie pomoże...mam to samo.Mimo, że schudłam 30 kg cellulit pozostał i nogi mam grube.Lekarz chirurg powiedział że mam lipodemie i nie da się nic z tym zrobić jedynie zabieg skalpelem na który się nie zdecyduję.

KasiaDeja1 jest nieaktywny Nowy na forum

Zastosuj zdrową dietę na bazie owoców i warzyw a zobaczysz różnicę. U nie których to genetyka, ale czasami nie zawsze. Wyrzuć z diety alkohol, słodycze, sól, zastosuje peelingi polecam np. kawowo-cukrowy. Wszystkie prawie kosmetyki teraz są na bazie kofeiny, także po co wydawać pieniądze jak samemu można wykonać kosmetyk domowym sposobem jeżeli jest ktoś zainteresowany jak taki kosmetyk wykonać w domu to zajrzyj na stronę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tylko uprzedzam łazienka po zabiegu do generalnego szorowania defekt pięknej gładkiej, skóry

gieniastus jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    radom

też nie mogę się pozbyć cellulitu, moja waga nie jest taka zła, ważę teraz 60,5 kg a mimo to na udach i pośladkach mam duży cellulit

Moniczka690x jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    warszawa

Ja z siostrami cellulit mamy chyba dziedziczny, dlatego też wspólnymi siłami znalazłyśmy żel Oligo DX. Co prawda stosujemy go dopiero od kilku dni, ale cellulit znika, i to jest najważniejsze! Napiszę za parę dni o postępach, a dla potrzebujących [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów