Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
Like Tree1Lubią to

Wątek: Przebarwienia na twarzy ! jak je usunąć ?

alina8 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Przebarwienia na twarzy ! jak je usunąć ?

mi już maści żądne nie pomagały, ja skorzystałam z usług MediArt Instytut w Poznaniu dokładniej z laseroterapii, i wiecie co ? Żałuję,że wcześniej się na to nie odważyłam... Moja cera w końcu wygląda normalnie
    Ostatnio edytowane przez alina8 ; 27-11-2017 o 10:41

WiktoriaZięba jest nieaktywny Nowy na forum

Może warto spróbować laserowego usuwania przebarwień skóry? U mnie ten sposób sprawdził się bardzo dobrze. Zobacz sobie na stronie gabinetu Moja Estetyka masz dokładnie opisane jak taki zabieg wygląda. Co do tego rzeszowskiego gabinetu też jak najbardziej polecam, bo bardzo profesjonalną załogę mają.
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 13:35

nataliabetlejewska jest nieaktywny Nowy na forum

Myślę, że warto spróbować zabiegu COSMELAN, polegający na użyciu specjalnych masek przez kilka dni. Cały proces leczenie przebiega pod kontrolą lekarza, więc jest bardzo bezpieczny. Sama coś takiego robiłam w i na prawdę, w końcu udało mi się pozbyć wszelkich przebarwień na twarzy, więc jak coś to polecam .
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 13:05

Bora111 jest nieaktywny Nowy na forum

Może warto w siebie zainwestować. Medycyna i kosmetyka estetyczna jes teraz na czasie a efekty sa bardzo znaczące. Świetnym miejscem dla każdej kobiety jest Wile moich znajomych korzystało i jest zadowolona z efektów. Kilka zabiegów i super twarz.
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 10-04-2018 o 14:28

Awatar gille
    gille jest nieaktywny Nowy na forum

Według mnie, absolutnie kluczową sprawą w tuszowaniu przeróżnego rodzaju niedoskonałości twarzy jest porządny makijaż. Bez tego raczej nie da się osiągnąć w tym obszarze temtycznym sukcesu. Polecam w tym celu zajrzeć na przykład tutaj Moim zdaniem jest to naprawdę całkiem niezły produkt Znacie może jakieś jakieś fajne drogerie online z tego typu produktami? Z góry dzięki za wszelkie sugestie
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 10-04-2018 o 14:19
    gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny

ellizaa jest nieaktywny Nowy na forum

Jedynie zabiegi laserowe na przebarwienia. Miałam ten sam problem i nic nie pomagało, dopiero te zabiegi dały radę.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Marzka jest nieaktywny Nowy na forum

Jeśli chodzi o przebarwienia troszkę bardziej delikatne, nie wymagające pomocy lekarza to ja polecam
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Sama na własnej skórze się przekonałam, że pomaga. Moje przebarwienia są dużo mniejsze niż były wręcz się ich pozbyłam. Już śmiało mogę wyjść bez makijażu do sklepu, a wcześniej był to dla mnie mega problem.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów