Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
Like Tree1Lubią to

Wątek: bieznia - oplaca sie?

KormeliaPlaszek jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: bieznia - oplaca sie?

Bieżnia jest ok Jak miałam karnet na siłownię to chodziłam na bieżnię ale nie biegałam, tylko ustawiałam sobie wzniesienie i chodziłam pod górę. Tak można szybciej zrzucić zbędne kg. Co więcej, jest to dobra alternatywa dla tych, którzy nie lubią biegać

silnysilacz jest nieaktywny Nowy na forum

Według mnie, nie ma sensu płacić za siłownię, jeśli idzie się tylko na nią po to, by pobiegać na bieżni.

RadRadoslaw jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez ryszardonek [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    witam. mam pytanie do panow mam 170 cm wzrostu i waze 70 kg. od maja udalo mi sie zrzucic 7 kg, potem znow przytylem 2kg, i tak mi sie waga waha plus minus te w 2 kg. diete staram sie trzymac, zdarza sie ze czasem troche pooszukuje ale to moze raz-dwa razy w miesiacu. najwiekszy problem mam z motywacja do cwiczen. chodzilem na silke ale ciezko mi sie zebrac, mialem biegac - najpierw za zimno, potem deszcz, teraz za cieplo, a zaraz znowu bedzie za zimno… dlatego chce zainwestowac w jakis sprzet do domu. rowerki i orbitreki jakies takie niemeskie wiec pomyslalem wlasnie o biezni - bylbym niezalezny od pogody i nie mialbym juz wymowek ;] myslicie ze to dobry pomysl? ma ktos bieznie w domu?
    Bieżnia jest okej, tylko że bardzo niszczy stawy. Musisz koniecznie dobrać dobre buty z dobrą amortyzacją.

agatka_fit jest nieaktywny Nowy na forum

Również podzielam podobne zdanie co wyżej osoby, bieżnia może być dobrym uzupełnieniem treningu, ale nie powinna być jedyną aktywnością.

kreseteczka jest nieaktywny Nowy na forum

Każdy trening trzeba wykonywac z głowa i miec świadomość kontuzji. Przy bieganiu kluczowe są dobre buty które nie będą sie ślizgac i dobrze będą trzymac stope. Trzeba sie tez pilnowac zeby nie przesadzić bo czasem jakiś nowicjusz jak wpadnie na bieżnie pełen zapału to moze sie to źle dla niego skonczyc

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów