Big mama na diecie :D

1. Olcia1989
    Olcia1989
    Witam zaczynam odchudzanie! właściwie wczoraj zaczęłam byłam już wcześniej na diecie proteinowej i udało mi się zrzucić 16 kg ! w trakcie trwania drugiej fazy zaszłam w ciążę i uniemożliwiła mi ona dalsze odchudzanie. Efekt jojo przerósł moje najśmielsze oczekiwania i przytyłam 30 kg udało mi się zrzucić 15 ale teraz waga stoi w miejscu mam nadzieję, że mi się uda do 7 czerwca zrzucić chociaż 10 kg mam wiele uroczystości rodzinnych i chciałabym dobrze wyglądać bo niestety w naszym kraju nie ma ładnych sukienek w dużych rozmiarach a jeżeli nawet są to niestety wygląda się w nich koszmarnie Marzę o tym żeby w czerwcu założyć sukienkę w rozmiarze 38- 40 teraz noszę 44. Moja aktualna waga to 80,3. Od wczoraj schudłam kilogram chociaż to pewnie woda ale i tak się cieszę i codzienne stawanie na wadze motywuje mnie do działania !
  2. Storczykofanka
    Storczykofanka
    Hej! Ja na Dukanie schudłam też 15kg, potem miałam chwilę zwątpienia (czyt. rozpusty) i podskok o 9kg... podobnie jak Ty zaszłam w ciążę i teraz gdy już nie karmię chcę wrócić do normalnego wyglądu... bo ledwo mieszczę się w ostatnie ciuchy moja aktualna waga to 94,5 ;( skandalicznie się rozrosłam... ale postanawiam poprawę... Nie wiem tylko czy jutro mi się uda, bo lodówka pusta ale od poniedziałku to na 100% zaczynam, bo już patrzeć na siebie nie mogę.
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2