Strona 1 z 19 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 183

Wątek: dieta kopenhaska!!!

jonenka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Konin

Question dieta kopenhaska!!!

witam,
    chciałam zapytać czy któraś z Was przeszła przez dietę kopenhaską.
    dziś zaczęłam czytać o tej diecie, i nie wiem co o niej myśleć.
    gdybym miała ją stosować, to nie wiem co zrobić z kawą. nic nie można zmieniać w tej diecie, a ja kawy nie pijam nawet okazjonalnie.
    jeżeli wiecie coś o tej diecie, to proszę napiszcie,
    pozdrawiam

Moniksmoni jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Smile Odp: dieta kopenhaska!!!

Witaj ja byłam na diecie kopenhadzkiej zaledwie jeden dzien i tak jak ty nie pilam kawy.Pierwszego dnia jakos te kawe w siebie wdusilam,potem reszte tak samo . Niestety najgorsze dla mnie bylo zjedzenie gotowanego miesa bez przypraw....Moj organizm nie zaakceptowal tej diety wszystko zwrocilam i czulam sie fatalnie. Z tego co wiem moi znajomi dobrze ja znosza i naprawde efekty sa zdumniewajace wiec warto sprobowacMam nadzieje,ze z Toba bedzie inaczej i dzieki tej diecie uda Ci uzyskac wymarzona wageTrzymam za Ciebie kciuki

jonenka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Konin

Domyślnie Odp: dieta kopenhaska!!!

przeraza mnie ta dieta szczerze mowiac
    zaczne ja za jakies 2tyg, po imprezie urodzinowej, bo rodzina nie da mi zyc jak zobaczy ze przez caly dzien zjadlam 1jajko;p no i przeraza mnie wlasnie ze mam zjesc ugotowane jajko bez majonezu i mieso nie usmazone, wlasnie bez przypraw gotowane.
    nie wiem jak przezyje, ale mam postanowienie i musze cos zrobic, bo strasznie przytylam.
    nawet kozaki ktore rok temu nosilam na mnie teraz nie pasuja, nie moge ich zapiac
    dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

Awatar julka36
    julka36 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Zajrzyj do wątku: "dieta kopenhaska kto się przyłączy" w dziale "chcę schudnąć", tam sobie dietkujemy po kopenhasku, to będziesz miała nasze doświadczenia na bieżąco. :-)

pampeluna jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Ładna

z tego co ja słyszałam o tej diecie to nie jest wcale taka super. w sumie jest monotonna więc organizmowi nie dostarcza się wszystkich składników. fakt można schudnąć ale np. pogarsza się wygląd włosów, skóry, paznokci...

ja tam bym się na nią nie porywała. grunt to zdrowy rozsądek, ograniczenie porcji, wykluczenie słodyczy, alkoholu i też są efekty, bez takiego katowania. no ale to już Twoja decyzja

cinnamous jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Poznań

jonenko,

Oczywiście nie polecam Ci diety kopenhaskiej, jednak powiem Ci szczerze, że troszkę przeraziło mnie to co piszesz. Nie wyobrażasz sobie zjedzenia jajka bez majonezu i mięsa przygotowanego inaczej niż usmażonego? Napisze dobitnie - Twoja nadwaga nie jest niczym dziwnym. Na podstawie tych dwóch faktów mogę z dużą dozą prawdopowdobieństwa stwierdzić, że Twój sposób odżywiania się nie należy do najzdrowszych i sprzyja tyciu.

Może zamiast porywać się na głodową i deficytową dietę kopenhaską wprowadź drobne zmiany do swojego jadłospisu ? Będziesz chudła wolnije ale za to na trwałe bo zmienisz swoje nawyki żywieniowe.

Pozdrawiam
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar elwisek1985
    elwisek1985 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

ja stosowalam ta diete, mimo ze nienawidze ani kawy ani szpinaku ;/ schudlam 4 kg, no i zemdlalam 7 dni. NIE WARTO

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar liska10057
    liska10057 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

hej

Przeszłam całą tą dietę. Wytrwałam 2 tygodnie i co? schudłam 5 kg i przeszłam na liczenie kalorii. Włosy i paznokcie miałam w potwornym stanie, brałam witaminy przez 3 m-ce aby doprowadzić wszystko do porządku. Nie przeczę, że w ciągu m-ca po takich katorgach schudłam 13 kg.
    Teraz muszę zacząć od nowa, jestem 4 m-ce po porodzie, nie karmię już piersią i już zaczęłam tyć. Bardzo źle się czuję w tej wadze. Najgorszy mój problem to lubię jeść . Najlepiej wszystko co smażone.
    No nic trzeba się zmobilizować i przejść przez jakąś dietę.

Pozdrawiam wszystkich

iwonakot jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Poznań

Znaczna cześć osób, aby zgubić zbędne kilogramy poszukuje jakiejś diety cud. Nie ma takiej diety!!! Może zamiast katować się dietą kopenhaską, należałoby wprowadzić do swojego życia zdrowe odżywianie. Moim zdaniem warto zajrzeć na stronę IŻŻ (Instytut Żywności i Żywienia), tam są wytyczne dotyczące prawidłowego odżywiania. Osobiście nie polecam diety kopenhaskiej, która nie jest ani smaczna, ani zdrowa. Jest bardzo monotonna i nie dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Fakt, kilogramy gubi się dosyć szybko, ale po przejściu na normalną dietę, równie szybko się je odzyskuje, także takie katowanie się nie ma najmniejszego sensu. Poza tym picie takich ilości kawy może być przyczyną nadciśnienia.
    Osobiście nie stosowałam tej diety, ale mojej przyjaciółce zdarzyło się i niestety w czasie jej trwania przydarzały się jej omdlenia.
    Pozdrawiam.

Awatar Tamira
    Tamira jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kielce

Ta wlaśnie dieta zrobiła mi takie spustoszenie hormonalne, że przez 3 miesiące doprowadzałam organizm do ładu. Owszem schudłam,ale cena stresu była dla mnie za duża. Nigdy więcej. Zmądrzałam. Każdy organizm reaguje inaczej. ja myślalam,że mnie nic nie zmorze. Myliłam się bardzo.O mało obłędu nie dostalam.Więc nie polecam. POwtarzam jednak każdy decyduje sam i są takie osoby , które stosują -warunek-raz na 2albo 3 lata. Pozdrawiam

TU MNIE łATWIEJ ZNALEŹĆ [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strona 1 z 19 1 2 3 11 ... OstatniOstatni