Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Pas do treningu

dionos jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Domyślnie Pas do treningu

Witam, od jakiegoś czasu sporo ćwiczę na siłowni i uznałem, iż muszę zakupić sobie pas treningowy, aby zmniejszyć obciążenie dolnego odcinka kręgosłupa, możecie polecić jakiś model, czymś w ogóle różnią się te wszystkie pasy?

denimer jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Rumia

Domyślnie Odp: Pas do treningu

Osobiście kupowałem jeden z tańszych pasów kulturystycznych firmy olimp ze sklepu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i mi bardzo pomaga. Nie wydaję mi się, że droższy zawsze znaczy lepszy ale może się mylę.

Gumisio88 Guest

Witam. Ja czytałem w KiFie, że pas taki wcale nie odciąża dolnego odcinka kręgosłupa przy treningu siłowym. Pozwala on jednak na ćwiczenie z większymi cieżarami, ale zwiększa ryzyko kontuzji z powodu ucisku na kręgi. Może to tylko spekulacje, ale moim zdaniem pasy takie przydają się przy pracy z bardzo dużymi ciężarami (w przypadku ćwiczenia metodą cieżkoatletyczną lub maksymalnych obciążeń), gdzie ryzyko kontuzji jest większe niż przy innych metodach. Ja ćwiczę bez pasa - martwy ciąg, czy przysiady, ale nie przesadzam z ciężarem.

WiktoriaZięba jest nieaktywny Nowy na forum

Ostatnio zamówiłam pas treningowy w K- Spot, miał bardzo dobre opinie ten sklep, więc się zdecydowałam na zakup online. Powiem, ze faktycznie opinie rzetelne bo pas sprawuje się super. Tutaj masz linka jeśli nadal chcesz kupić
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 13:29

fitello jest nieaktywny Nowy na forum

też nie jestem fanką pasów. rozleniwiają moim zdaniem mięsnie core.

Uprawnienia umieszczania postów