Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Co ćwiczycie?:)

Awatar Agniesiaaaa22
    Agniesiaaaa22 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Domyślnie Co ćwiczycie?:)

Czesc
    Mam putanie do osob ktore naprawde cwicza w domu...
    Jakie cwiczenia wykonujecie zeby schudnac?
    Do tej pory chodzilam na silownie i na bieznie i bylam zadowolona ale niestety nie mam juz kasy.
    Myslalam o codziennym bieganiu (ale mam wrazenie ze mam od tego wieksze lydki co mi sie nie podoba )
    a do tego 3 razy w tygodniu jakies cwiczenia modelujace, tylko jakie? moze ktos jakies polecic? Ktos cwiczyl moze tamilee web ( czy jak to sie tam pisze) albo 8 minutowki (abs, arm, legs ) a moze callanetics??
    Pomozcie

kamilapasi jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    szczytno

Domyślnie

hej! ja dzisiaj rozpoczelam cwiczenia z temilee webb. jak narazie zrobilam cwiczenia z serii " ja chce miec takie posladki" juz teraz czuje ze bede miala okropne zakwasy bo ciezko mi chodzic, schylac sie itd. duzo czytalam o tych cwiczeniach i mysle ze warto sprobowac. z opinii ludzi ktorzy cwicza to systematycznie wiem ze sa skuteczne i rezultaty widac naprawde szybko

---------- Wiadomość dodana o 13:58 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 11:11 ----------

mam sciagniete 3 czesci temilee webb i posiadam rowniez callanetics z Mariola Bojarska. z checia udostepnie tylko nie za bardzo wiem jak

Awatar Agniesiaaaa22
    Agniesiaaaa22 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Domyślnie Odp: Co ćwiczycie?:)

dziekuje Ci że chociaz Ty sie wypowiedzialas
    jesli chodzi o callanetics to mam na kasecie vhs hehehhe staaary jeszcze za czasow mlodosci mojej mamy
    a tamilee sciagnelam z chomika
    teraz nic tylko sie brac za cwiczenia

kamilapasi jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    szczytno

Domyślnie

temilee webb bardzo polecam. fakt, ze nie moge podniesc sie dzisiaj z lozka ale chyba tak musi byc. Mam nadzieje , ze wysilek sie oplaci i juz niedlugo bedzie widac pierwsze rezultaty

Gumisio88 Guest

Od biegania na pewno Ci łydki nie powiększą się. Raczej w drugą stronę. Do redukcji tkanki tłuszczowej są niezbędne aeroby, a bieganie to ich najlepsza forma Tak więc biegaj.. 60 min, 4-5 razy w tygodniu Oprócz tego polecam filmiki z serii 8 minute (ABS, legs, buns, arms) lub callanetics.

Awatar stokrotka812
    stokrotka812 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Cytat Zamieszczone przez Gumisio88 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Tak więc biegaj.. 60 min, 4-5 razy w tygodniu
    Kurcze, ja max 15 minut biegu wytrzymuję...
    Cytat Zamieszczone przez kamilapasi [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    temilee webb bardzo polecam.
    Dołączam się. Ciekawe ćwiczenia.

Awatar BodyMist
    BodyMist jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Ja biegam wieczorem 30 minut, prawie codziennie. Rano ćwicze z DVD mam pare nagran z serii CHIC. Najbardziej lubie taniec brzucha jak daje rade to cwicze przez 1-1,5

Na Dukanie od 27.06.2011

Awatar Yoginka77
    Yoginka77 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Wpisy na blogu
    43

dziewczyny po tygodniu z Tamilee będziecie śmigać jak sportsmenki tylko róbcie przerwy między ćwiczeniami na te same partie ciała - ja robię tak: jeden dzień pośladki i brzuch, plus stepper, drugi dzień ramiona, call 20 min i stepper, i potem od nowa, chyba że mam ochotę w danym dniu na jeszcze co innego... ale generalnie najpierw aerobowy trening a potem z Tami siłowy - wtedy jest efektywniej mam już świetne rezultaty po 2 miesiącach więc polecam gorąco!!! Zresztą każda forma ruchu jest dobra

Sierpniowe bieganie i nie tylko
    Be water, my friend! - Bruce Lee

Awatar BodyMist
    BodyMist jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Warto wspomniec tez o a6w.Wymaga determinacji ale podobno efekty sa niesamowite. Mowie podobno, bo nigdy nie doszlam dalej niz do 5-6 dnia. Takie cwiczenia na brzuch sa dla mnie za ciezkie. Wole takie bardziej ruchowe nie ma nic lepszego niz bieganie jak ktos jest za slaby fizycznie na bieg to kijki trekkingowe czy jakos tak to sie nazywa :P

Na Dukanie od 27.06.2011

Awatar stokrotka812
    stokrotka812 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Cytat Zamieszczone przez Yoginka77 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Zresztą każda forma ruchu jest dobra
    Dokładnie, wszystko lepsze od siedzenia. Nawet spacer
    Cytat Zamieszczone przez BodyMist [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    jak ktos jest za slaby fizycznie na bieg to kijki trekkingowe czy jakos tak to sie nazywa
    Kijki są ekstra, wyrównują tempo i oddech. Siebie jakoś jednak z nimi nie widzę.

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów