Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
Like Tree2Lubią to
  • 1 Dodany przez plusfitness
  • 1 Dodany przez OutdoorFit

Wątek: Ćwiczenia z Tiffany oraz podobne

Awatar ToriMind
    ToriMind jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Wpisy na blogu
    10

Domyślnie Ćwiczenia z Tiffany oraz podobne

Moim wielkim odkryciem są ćwiczenia z Tiffany. Wiem, że nie są one tak zaawansowane jak Chodakowska czy Mel B czy Jilian, ale są idealne dla tych, którzy borykają się z dużą nadwagą bądź otyłością i po prostu nie są w stanie wykonać większości ćwiczeń prezentowanych przez wyżej wymienione panie.

Ćwiczyłam z Tiffany rok temu i bardzo mi się podobało, jednak krótko, gdyż dostałam doła i przerwałam dietę i ćwiczenia. Czy któraś z Was ćwiczy może z Tiffany od dłuższego czasu i może napisać jakie ma efekty? I czy są jeszcze inne, podobne ćwiczenia, które bardziej przypominają aerobik? Energiczne, aczkolwiek nieskomplikowane i "łatwe" (czyt. możliwe do wykonania przez osoby otyłe)?

I cel - poniżej 100kg | II cel - poniżej 90kg | III cel - poniżej 80kg | IV cel - 68kg |
    V cel - utrzymać wagę

plusfitness jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: Ćwiczenia z Tiffany oraz podobne

Dobrym źródłem pomysłów na ćwiczenia dla osób o dużej wadze jest kanał "alisa keeton" na youtube. Znajdziesz tam kilka pomysłów na treningi przypominające aerobik/aero-boxing w 10- i 15- minutowych wydaniach. Szukaj w nazwach "overweight & obese".
    Podpowiem też żeby nie kierować się "efektami" przytoczonych przez Ciebie ćwiczeń. To znacznie bardziej zależy od innych czynników, niż od "trenerki". Pamiętaj, że zamieszcza się te najbardziej spektakularne. Większość wydatków kalorycznych w ich trakcie jest podobnych, a zależą po prostu od intensywności.
    Możesz też spojrzeć na nasz blog, piszemy o aktywności dla osób o większej wadze.
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 22-03-2016 o 15:00
    ToriMind lubi to.

Awatar alessana
    alessana jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Jeśli chodzi o Jillian, to zrobiłam jej wyzwanie 30 days shred i ćwiczyłam dosłownie codziennie, czasem dodając jeszcze coś na brzuch, bo czułam, że był niedoćwiczony i naprawdę widziałam różnicę, nie tylko w wadze, ale głównie w centymetrach Czekam aż skończą się te upały, żeby zacząć znów ćwiczyć, bo w tym upale ciężko mi się zabrać. Jeśli chodzi o Tiffany, to ma też spokojne zestawy. Np ćwiczenie na brzuch, które trwa 5 minut (zaleca trzykrotne powtórzenie). Kiedy je wykonywałam, to już na drugi dzień czułam, że brzuch jest bardziej płaski! Wygląda łatwo, ale daje w kość
    Musisz po prostu znaleźć coś dla siebie, coś co Ci się spodoba bez względu na to, czy ćwiczenia są przystosowane dla ludzi size plus, czy też nie

Awatar ToriMind
    ToriMind jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Wpisy na blogu
    10

pulsfitness, dzięki serdecznie za odpowiedź i za pokierowanie mnie na ten kanał YT. Już pędzę poszukać czegoś dla siebie, zajrzę też na wasz blog

alessana, no właśnie znalazłam coś dla siebie w formie Tiffany Nie lubię typowych ćwiczeń dywanowych, a Tiffany i trochę tańczy i bouncuje, ogólnie ciągle jesteś w ruchu I to mi się podoba

I cel - poniżej 100kg | II cel - poniżej 90kg | III cel - poniżej 80kg | IV cel - 68kg |
    V cel - utrzymać wagę

Awatar OutdoorFit
    OutdoorFit jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Bydgoszcz

Zapraszam na mój kanał yt. Prowadzę treningi interwałowe. Są wyczerpującę ale dają efekty. Ćwiczenia które pokazałem powinnaś dać radę zrobić. Pozdrawiam

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    ToriMind lubi to.

Bonnnie jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Ćwiczyłam z nią przez pewien czas, głównie ćwiczenia na boki,a le szybko mi się znudziło ;/ zaczęłam jogę i powiem wam, że widzę rewelacyjne postępy. Jestem tak bardzo rozciągnięta, zrelaksowana, a moje nogi są znacznie smuklejsze. W sklepie internetowym JogaStyl.pl zakupiłam niezbędne przyrządy i rozpoczęłam ćwiczenia. Wszystko jak do tej pory sprawdza się genialnie.

Uprawnienia umieszczania postów