Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Fitness!

marlenkaa26 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Fitness!

A sprawdzaliście zajęcia w tym miejscu-silownia krakow? chyba mają całkiem sporo opcji fitnessu prawda?
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 24-03-2016 o 13:22

mirabelka1 jest nieaktywny Nowy na forum

Nie ma nikogo lepszego od Chodakowskiej. Kupiłam sobie na matrasie jej książkę z jak ćwiczyć z płytą dvd. Ona jest po prostu rewekacyjna. Nie umiem poznać własnego ciała po kilku tygodniach

KarolinaWasik jest nieaktywny Nowy na forum

A gdzie zapisywałyście się na ten fitness?
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 24-03-2016 o 13:22

pawelg83 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Poznań

Ja ćwiczę w domu. Korzystam z muscleboss.pl do planowania treningu i układania diety. Czasem jednak kupuję także jakieś DVD z ćwiczeniami lub odpalam tego typu kanał na YouTube. Ogólnie fitness w domu i na świeżym powietrzu to najtańsze formy aktywności.

Awatar Sammysammy
    Sammysammy jest nieaktywny Znany na forum

Ja mogę polecić z czystym sumieniem, jeżeli tylko dobierze się formę zajęć do własnych predyspozycji Są tacy, co lubią bardziej żywszą formę zajęć a są też Ci, którzy preferują zajęcia spokojne, rozciągające. JA zdecydowanie należę do tych pierwszych i tak na prawde byłam kilka razy na zajęciach Jogi i pilatesu ale strasznie się na nich wynudziłam. Osobiście mogę polecić Zumbę (warunkiem dobrej zabawy jest energetyczny prowadzący) i wszelakie zajęcia interwałowe. Bardzo szybko można zrzucić kilka kilo dołączając do tej aktywności zdrową dietę.

Judyciaa jest nieaktywny Nowy na forum

Ja także chodzę na fitness, ale nie wybieram zajęć prowadzonych wyłącznie przez jedną instruktorkę. Głównie, dlatego, że każdy instruktor robi ćwiczenia z różną intensywnością. Moje początki wyglądały tak, że chodziłam do P. Gosi. Zajęcia były na początku męczące, jednak po dwóch tygodniach przyzwyczaiłam się. Poszłam na inne zajęcia do innej osoby. Mimo, że angażowały te same mięśnie to nie mogłam wytrzymać połowy treningu. Od tamtej pory chodzę na zajęcia do każdego i ćwiczę z różną intensywnością. Dodatkowo stosuję dietę od Trizera i jestem w ciągu dnia najedzona, ale mimo wszystko czuję się lekko. Mam energię do ćwiczeń.

marciakowa jest nieaktywny Nowy na forum

Najlepiej chodzić na różne zajęcia i do różnych osób. Wtedy nie przyzwyczaimy swojego organizmu wyłącznie do jednego wysiłku. Ważne by angażować wszystkie mięśnie, a nie tylko te podstawowe. Wiadomo, ze na początku może być ciężko, ale z czasem damy radę więcej. Im więcej wysiłku włożymy tym większe efekty. Im dokładniej zadbamy o dietę tym dla nas lepiej. Im rzadziej zapomnimy suplementacji o ile przyjmujemy tym lepiej. Sama biorę Trizer i muszę mieć przypomnienie na telefonie, bo inaczej bym opuszczała często dawki.

Leedia jest nieaktywny Nowy na forum

Można poszukać odpowiedniego [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], który będzie nam odpowiadał. Trzeba tylko być cierpliwym

teronia jest nieaktywny Nowy na forum

Ja również bardzo lubię fitness i wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną. Zastanawiałam się nawet nad tym by spróbować swoich sił jako trenerka. Znajomy polecił mi nawet jedną ze szkół fitnessu i taki oto kurs na trenera personalnego: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Połączyłabym swoją pasję z pracą.

Awatar little_mo
    little_mo jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Neverland.

Moja przyjaciółka, gym girl została przeze mnie siłą wyciągnięta na fitness i co? I teraz jest instruktorem! Więc działaj!

Zmotywujcie mnie do powrotu na fitness Masakra... Kocham fitness... Założyłam ten temat... i co? I nie chodzę
    Znajdziesz mnie tutaj: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów