Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Fitness!

Tysiak56 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Fitness!

Mam nadzieję, że uda się u nas w końcu coś zorganizować. ONICO Półmaraton Gdynia to był strzał w 10! Podróż jednak na drugi koniec Polski jest męcząca. Imprezę poprzedziły targi sportowe. Na stoisku firmy ONICO była ciekawa akcja. Za każdy przebiegnięty kilometr na bieżni firma przekazała 10 zł na Fundację ONICO, która pomaga dzieciom. Myślę, że i u nas byłoby wielu chętnych do biegania. Śledzę ONICO CSR wydarzenia sponsorowane przez tą spółkę, ale póki co u nas chyba nic nie planują.

fiter jest nieaktywny Nowy na forum

Jeśli szukacie dobrego klubu fitness to polecam odwiedzić [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

gaja 81 jest nieaktywny Nowy na forum

To prawda ciezko popracowac nad technika w wiekszej grupie sama z doswiadczenia to wiem. Nawet jak sie staram kontrolowac grupę to mimo pokazywania, tlumaczenia, podchodzenia nie zawsze to zdaje egzamin. I ja jestem tylko w fitnessie a figure mam jakbym cwiczyla silowo, to wszystko zalezy od tego czy robisz progres i dobierasz z czasem wieksze obciazenie czy traktujesz to tylko jako forme odskoczni i relaksu i zwazajmy tez na to, że jak nie wzmocnimy najpierw miesni to na ciezary nie ma sie co porywac, kontuzja lub nadwyrezenie kregoslupa murowane. I w ciezary idziemy tylko pod okiem dobrego trenera personalnego
    Co do power pumpa potwierdzam idzie zbudowac siłę

Mariolka123 jest nieaktywny Nowy na forum

Treningi personalne słusznie stały się modne. Bo jednak osobista opieka specjalisty gwarantuje sukces. Znalazłam też niesamowitą stronę dla zapaleńców treningowych. To wyszukiwarka trenerów i instruktorów - największa jaką widziałam w internecie. No i mają bloga o tematyce sportowej i w ogóle A, rejestrują się tam nie tylko trenerzy personalni, ale też instruktorzy i trenerzy ze wszystkich innych dyscyplin. I działa na całą Polskę. Zobaczcie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Mariolka123 jest nieaktywny Nowy na forum

Najlepszym wyjściem jest rozpoczęcie ćwiczeń fizycznych i oczywiście prawidłowa dieta. Nie ma szans, żeby w ten sposób nie wyglądać i przede wszystkim nie poczuć się młodziej
    Ja szukałam dużo w internecie na ten temat i wreszcie trafiłam na bloga: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Tematyka sportowa, okołosportowa i zdrowego stylu życia. I blog działa przy największej wyszukiwarce trenerów i instruktorów sportowych. Naprawdę warto zajrzeć

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów