Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: lato coraz bliżej - jaki sposób na szczupłą sylwetkę?

kavox jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie lato coraz bliżej - jaki sposób na szczupłą sylwetkę?

hej, wiosna dokoła, coraz cieplej, odsłaniamy więcej ciała, a zaraz lato uwielbiam lato, plażę, ale po zimie nabrało się “warstwy izolacyjnej” nie mam wielkiej nadwagi, ale kilka centymetrów z brzucha, bioder i ud to bym się pozbyła. od razu mówię, że wychodzę z zimowego snu, jak jest pogoda to jadę do pracy na rowerze, jem więcej warzyw i owoców. ale coś bym dodała, dla lepszego efektu szukam jakiegoś fajnego treningu macie dla mnie jakieś ciekawe propozycje?

ioleo jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: lato coraz bliżej - jaki sposób na szczupłą sylwetkę?

Dobrze, że pamiętasz o diecie, bo wiele osób o tym zapomina, a to przecież najważniejsze. Myślałaś o bieganiu albo siłowni?

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Cześć ! Ja podjęłam podobne wyzwanie z myślą o lecie i kupnie wymarzonego, pięknego, kolorowego bikini Od stycznia regularnie chodzę na siłownię. Biegam oraz robię sobie trening siłowy. Kiedyś już bardzo dużo schudłam, okolice 40 kilo, jednak było to chudnięcie bez zbytnich ćwiczeń. Potem urodziłam dziecko i w pewnym momencie stwierdziłam, że trzeba znowu nad ciałem solidnie popracować. Nie chodzi mi teraz jednak o odchudzanie, bo wagę utrzymuję dla siebie idealną, ale o wyrzeźbienie i ujędrnienie ciała. Moje ćwiczenia polegają też na poprawieniu kondycji i wydolności organizmu, stąd bieganie. Jak na razie mój rekord to 10 kilometrów. Ale zazwyczaj biegam tak około 5-7 kilometrów, bo początkiem maja biegnę w biegu na pięć. Z ćwiczeń siłowych, za każdym razem ćwiczę brzuch, bo to moja pięta achillesowa i na zmianę wraz z brzuchem raz górne partie - ramiona, barki, klatka piersiowa, plecy, a raz dolne - nogi, uda, pośladki. Od stycznia jest widoczny progres w mojej sylwetce. Zakochałam się w tych ćwiczeniach i wkręciłam się na maxa. Mam nadzieję, że w lipcu efekty będą na prawdę dobre, bo zazwyczaj wypacam z siebie siódme poty i mam z tego niesamowitą satysfakcję. Polecam iść na fajną siłownię, ja chodzę na taką tylko dla kobiet. Poznałam tam świetne instruktorki, które pokazały mi mnóstwo ćwiczeń i potrafią fajnie motywować. Z uśmiechem na ustach tam wracam i obserwuję, jak moje ciało może coraz więcej i coraz lepiej wygląda.
    Jeśli chodzi o dietę, jem zgodnie z wyliczonym swoim zapotrzebowaniem kalorycznym, a w dni, w które trenuję, jak czuję większy głód, jem książkowe 2000 kalorii. Ogólnie moje odżywianie to wegetarianizm oraz spożywanie jak najmniej przetworzonego jedzenia, białego cukru i niezdrowych tłuszczów. Stawiam też na produkty ekologiczne w diecie Świeże warzywa i owoce są oczywiście na porządku dziennym

nie przepadam za bieganiem :P siłowni to tylko w ostateczności, bo nie lubię się męczyć przy innych, a do tego szkoda mi czasu. wolałabym ćwiczenia w domu, ale jest duży wybór a ja się nie znam i nie wiem co wybrać żeby faktycznie zadziałało

Ania_ABCfitness jest nieaktywny Nowy na forum

Odpowiedni dla Ciebie może być orbitrek, który podczas ćwiczeń angażuje wiele partii mięśni na raz. Sprawdzi się nie tylko w klubie fitness, ale jest też przyrządem świetnym do użytku domowego. To odpowiedni sprzęt, zarówno jeśli chodzi o utrzymanie kondycji, jaki spalanie tkanki tłuszczowej: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Szczególnie polecamy trening przerywany, czyli intensywne ćwiczenia z przerwami na odpoczynek, który daje najlepsze efekty. Przykładowe zestawy ćwiczeń znajdziesz na: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ekspert sklepu ABCfitness

Hmm, ale to chyba droga zabawa?

marciakowa jest nieaktywny Nowy na forum

Ja pozostaję przy standardowych ćwiczeniach, jakie wykonywane są na tabacie, pumpie i bpu, na które staram się chodzić w ciągu tygodnia. Oprócz tego biorę spalacz tłuszczu www.trizer.pl, który odkrywa mięsnie spod tkanki tłuszczowej. Mam nadzieje, że do lata uda mi się wyrzeźbić delikatny rys mięśni brzucha. Zostało już coraz mniej czasu. Mam póki, co chęć do ćwiczeń i towarzyszkę, więc jest mi łatwiej. Efekty też są zauważalne przez osoby, które mnie dawno nie widziały.

Ania_ABCfitness jest nieaktywny Nowy na forum

Niekoniecznie - orbitrek magnetyczny Sapphire Eagle: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] możesz kupić za mniej niż 700 zł. Producent zastosował w nim rozwiązania, które sprawiają, że trening jest przyjemniejszy i bardziej efektywny, na przykład miękka, wygodna kierownica, komputer z wyświetlaczem cyfrowym czy system regulacji oporu. To doskonała opcja dla droższego sprzętu treningowego.
    Ekspert sklepu ABCfitness

dzięki, faktycznie, myślałam, że taki sprzęt jest droższy a o co chodzi z tą regulacją oporu?

MatyldaStepien jest nieaktywny Znany na forum

Potwierdzam. Miałam orbitreka za duuużo poniżej tysiaka i sprawował się całkiem fajnie, ale jak się przeprowadzaliśmy na swoje nie mieliśmy juz gdzie go wpakować, stoi u rodziców - Mama sobie na nim śmiga
    Ja teraz ćwiczę na rowerku stacjonarnym - ale orbitrek duuużo fajniejszy I pewno kupię jeszcze jeden - ale nie zamierzam dokładać do interesu, nie będę zbyt rozrzutna w tej kwestii
    Marciakowa ja też się trizeruję Chęci do ćwiczeń też mi nie brakuje, ale towarzyszki do ćwiczeń jednak brak na szćżęście udało mi się odpowiednio zmotywować , i jestem lżejsza o 7 kg - efekt 6 tygodniowej diety

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów