Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Czy ktoś z was ma suplement do treningów?

Eliminator jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Czy ktoś z was ma suplement do treningów?

Ja mogę potwierdzić tylko to co Kodżak napisał, bo sam lecę na tym suplemencie i to juz ponad 1,5 roku. Jakby efekty były słabe to bym dawno zmienił, ale trzymam się przy nim twardo. Bierzesz tylko 2 tabletki dziennie, ale moc i wydajność rośnie, co przenosi się na lepsze wynki podczas treningów, no i sylwetka o wiele lepsza.

zarwi jest nieaktywny Nowy na forum

właśnie o LargoMass myślałem, bo obecnie jestem na tym etapie. Dla mnie najważniejsza była wycinka i masa, więc jestem z efektów też zadowolony, bo przy intensywnym treningu wyższy testosteron też pomaga i zwiększoną mam wydajność.

MarcelMarkow jest nieaktywny Nowy na forum

Ten LargoMass rzeczywiście ma dobre opinie i ponoć efekty szybko się pojawiają. Zamawiacie bezpośrednio od producenta? Też stosuję suplementację, ale zastanawiam się nad zmianą supla, bo przyswajalność molekuł jest zbyt wolna. Myślicie, że naturalny skład może jakoś to przyśpieszać?

Eliminator jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez MarcelMarkow [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ten LargoMass rzeczywiście ma dobre opinie i ponoć efekty szybko się pojawiają. Zamawiacie bezpośrednio od producenta? Też stosuję suplementację, ale zastanawiam się nad zmianą supla, bo przyswajalność molekuł jest zbyt wolna. Myślicie, że naturalny skład może jakoś to przyśpieszać?
    To co Ty do tej pory brałeś, że pytasz czy naturalny skład może to jakoś przyspieszyć. Ja Ci nie radzę bawić się w żadne syntetyki, bo po jakimś czasie stosowania efekty uboczne Cię zabiją. A co do LargoMass to lepiej zamówić, ze strony producenta wtedy przynajmniej masz pewność, że to nie żadna podróbka i skład się będzie zgadzał.

MarcelMarkow jest nieaktywny Nowy na forum

Aż wstyd się przyznać czego używałem, ale nie miało to dobrego wpływu na mój organizm. A ten ekstrakt z tribulus terrestris, który jest w składzie tego supla, da radę podwyższyć poziom testosteronu? Bo ostatnio robiłem badanie krwi i wyniki nie były zadowalające. Co do diety, to o nią się nie martwię, bo sam potrafię sobie wszystko dobrać.

zarwi jest nieaktywny Nowy na forum

biorąc pod uwagę różne badania, nadal przychylam się do opcji że buzdyganek faktycznie ma wpływ na poziom teścia, a poza tym pomaga też na nadciśnienie no i jest afrodyzjakiem śmiechem żartem - warto sobie go w suplu mieć.

andreas666 jest nieaktywny Nowy na forum

Muszę przyznać Wam rację co do LargoMass. Od kiedy łączę go z dietą bogatą w produkty wysokobiałkowe, to moja masa mięśniowa dynamicznie się rozbudowała. Ekstrakt z tribulus terrestris podnosi poziom testosteronu, mogę poświadczyć to na własnym przykładzie, bo regularnie badam krew. Stosuję ten suplement z uwagi na uzyskanie szybszych efektów, wychodzi na to, że same treningi nie wystarczają.

Mariolka123 jest nieaktywny Nowy na forum

Zamiast od razu sięgać po suplementy, znacznie lepiej jest po prostu zacząć ćwiczenia i wprowadzić odpowiednią dietę. Koniecznie zastanówcie się nad tym rozwiązaniem, bo nic się nie traci, a można tylko zyskać. Ja wiem, że często motywacja kuleje, ale w tym może pomóc trener Tak było właśnie w moim przypadku. No i trener dopilnuje wszystkiego Zajrzyjcie do tej wyszukiwarki trenerów i instruktorów sportowych: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    I poczytajcie sobie na ich blogu, że naprawdę warto ćwiczyć

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów