Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Czy ktoś z was ma suplement do treningów?

Eliminator jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Czy ktoś z was ma suplement do treningów?

Tak jak w temacie chciałem się zapytać, czy ktoś z was do treningów bierze też jakiś suplement? Trenuje od niecałego roku, dlatego jestem jeszcze trochę zielony w tym temacie. Zależy mi na redukcji tłuszczu i przyroście tkanki mięśniowej, żeby to ciało nie było takie miękkie. Z góry mówię, że nie interesują mnie żadne syntetyki, tylko naturalne suple.

MarcelMarkow jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Czy ktoś z was ma suplement do treningów?

A jaką dietę stosujesz? Ważne jest, aby dobrać suplement, który będzie współgrał z planem treningowym i spożywanymi posiłkami. Wtedy masz gwarancję lepszych efektów i większej przyswajalności.

zarwi jest nieaktywny Nowy na forum

o masakro, a co to się dzieje, że tylu wspaniałych trenerów i konkursów tu polecają :P a co do supli, ja odkąd pamiętam coś brałem do ćwiczeń, zależy po prostu jaki efekt chcesz uzyskać. Jeśli suple będą naturalne, l-karnityna czy l-arginina, to nie widzę przeszkód, ale standardowo - jaki wzrost, waga, procent tkanki, dieta, trening?

Kodżak jest nieaktywny Nowy na forum

Pewnie każdy ma tu swoją historię treningową, ale po pierwsze na bank nie bierz się za żadne syntetyki, bo to tylko pogorszy sprawę. tak jak ktoś tam wyżej napisał arginina, karnityna to podstawa, do tego warto dobrać tribulus, bo to zwiększa poziom testosteronu i wyniki w treningu też będą lepsze. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że lecę na LargoMass i to ponad rok. Progres duży, a motywacja do dalszego działania jeszcze większa.

Ania_ABCfitness jest nieaktywny Nowy na forum

Witaj, jeżeli chcesz zredukować tkankę tłuszczową i rozbudować muskulaturę, to najlepszym rozwiązaniem są po prostu regularne ćwiczenia. Suplementy diety mogą pełnić jedynie rolę wspomagającą, ale żadne tabletki czy proszki nie zastąpią wysiłku fizycznego. Zwróć również uwagę na swój sposób odżywiania się - postaraj się wybierać mniej przetworzone jedzenie, włącz do diety produkty zawierające pełnowartościowe białko oraz świeże warzywa i owoce dostarczające witamin i składników mineralnych. Nie zapominaj o piciu wody, zwłaszcza w trakcie treningu, kiedy zapotrzebowanie na płyny zwiększa się.
    Jeśli chodzi o ćwiczenia, bardzo dobre efekty w modelowaniu sylwetki daje orbitrek. Taki trening angażuje całe ciało i pozwala zarówno na jego wyszczuplenie, jak i poprawę wytrzymałości i rozbudowę tkanki mięśniowej. Warto taki trening połączyć z ćwiczeniami z hantlami, choć orbitrek również angażuje mięśnie ramion. Niewątpliwą zaletą tego sprzętu jest to, że nie zajmuje dużo miejsca (w porównaniu np. z bieżnią), w związku z tym sprawdza się nawet w niewielkim mieszkaniu i umożliwia ćwiczenia w domu, co korzystnie wpływa na utrzymanie regularności treningów. Jeżeli zainteresował Cię ten sprzęt, możesz na naszej stronie poczytać więcej na ten temat znajdziesz tu szczegółowe opisy poszczególnych modeli.
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 14:05
    Ekspert sklepu ABCfitness

Ja mogę potwierdzić tylko to co Kodżak napisał, bo sam lecę na tym suplemencie i to juz ponad 1,5 roku. Jakby efekty były słabe to bym dawno zmienił, ale trzymam się przy nim twardo. Bierzesz tylko 2 tabletki dziennie, ale moc i wydajność rośnie, co przenosi się na lepsze wynki podczas treningów, no i sylwetka o wiele lepsza.

zarwi jest nieaktywny Nowy na forum

właśnie o LargoMass myślałem, bo obecnie jestem na tym etapie. Dla mnie najważniejsza była wycinka i masa, więc jestem z efektów też zadowolony, bo przy intensywnym treningu wyższy testosteron też pomaga i zwiększoną mam wydajność.

Ten LargoMass rzeczywiście ma dobre opinie i ponoć efekty szybko się pojawiają. Zamawiacie bezpośrednio od producenta? Też stosuję suplementację, ale zastanawiam się nad zmianą supla, bo przyswajalność molekuł jest zbyt wolna. Myślicie, że naturalny skład może jakoś to przyśpieszać?

Cytat Zamieszczone przez MarcelMarkow [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ten LargoMass rzeczywiście ma dobre opinie i ponoć efekty szybko się pojawiają. Zamawiacie bezpośrednio od producenta? Też stosuję suplementację, ale zastanawiam się nad zmianą supla, bo przyswajalność molekuł jest zbyt wolna. Myślicie, że naturalny skład może jakoś to przyśpieszać?
    To co Ty do tej pory brałeś, że pytasz czy naturalny skład może to jakoś przyspieszyć. Ja Ci nie radzę bawić się w żadne syntetyki, bo po jakimś czasie stosowania efekty uboczne Cię zabiją. A co do LargoMass to lepiej zamówić, ze strony producenta wtedy przynajmniej masz pewność, że to nie żadna podróbka i skład się będzie zgadzał.

Aż wstyd się przyznać czego używałem, ale nie miało to dobrego wpływu na mój organizm. A ten ekstrakt z tribulus terrestris, który jest w składzie tego supla, da radę podwyższyć poziom testosteronu? Bo ostatnio robiłem badanie krwi i wyniki nie były zadowalające. Co do diety, to o nią się nie martwię, bo sam potrafię sobie wszystko dobrać.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów