Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Mini trampolina- a spalanie kalorii

Awatar Bengladesz
    Bengladesz jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Domyślnie Odp: Mini trampolina- a spalanie kalorii

Jak wam idą ćwiczonka z trampoliną? ja walczę z hula hopem ostatnio

Awatar xseniaa
    xseniaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Roscommon

Hej ja wlasnie chcialam zalozyc taki watek.Cwicze na trampolinie od pewnego czasu 3 razy po 30 min.Co najsmieszniejsze mam trampoline od ponad 5 lat a nigdy jej nie uzywalam no czasem poskakac z dziecmi.Niedawno dostalam super ksiazke o odchudzaniu."Dieta szczescia z niskim udzialem weglowodanow"autorka to .Marion Grillparzer.I ona zaleca trampoline.zaczelam cwiczyc z jej zestawem i kurcze to naprawde dziala.jedyny problem moj to taki ze mam ogromna trampoline i nie wiem co bede robic jak deszcze zacznie padac(mieszkam w Irlandii).Jesli masz ochote to mozemy skakac razem.Pozniej napisze cos wiecej na temat efektow,z tej ksiazki i jak cwiczyc.Ja po 30 minutach jestem calkowicie mokra i szczesliwa.wiem jedno nie poddam sie bo to frajda.

wisienka13 jest nieaktywny Nowy na forum

WITAM
    MAM NA IMIĘ ANIA OD 2 MSC USIŁUJE KUPIĆ KSIĄŻKĘ O KTÓREJ PISZESZ Dieta szczęścia - Grillparzer Marion. MASZ MOŻE JAKIEKOLWIEK WIADOMOŚCI GDZIE MOŻNA JESZCZE JĄ DOSTAĆ?? A MOŻE CHCESZ SPRZEDAĆ SWOJĄ ??
    Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI ZA INFORMACJE
    POZDRAWIAM

Anna1977 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    London

Cytat Zamieszczone przez xseniaa [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Hej ja wlasnie chcialam zalozyc taki watek.Cwicze na trampolinie od pewnego czasu 3 razy po 30 min.Co najsmieszniejsze mam trampoline od ponad 5 lat a nigdy jej nie uzywalam no czasem poskakac z dziecmi.Niedawno dostalam super ksiazke o odchudzaniu."Dieta szczescia z niskim udzialem weglowodanow"autorka to .Marion Grillparzer.I ona zaleca trampoline.zaczelam cwiczyc z jej zestawem i kurcze to naprawde dziala.jedyny problem moj to taki ze mam ogromna trampoline i nie wiem co bede robic jak deszcze zacznie padac(mieszkam w Irlandii).Jesli masz ochote to mozemy skakac razem.Pozniej napisze cos wiecej na temat efektow,z tej ksiazki i jak cwiczyc.Ja po 30 minutach jestem calkowicie mokra i szczesliwa.wiem jedno nie poddam sie bo to frajda.

I faza od 7.05.2010
    II faza od 15.05.2010

Bamfii Guest

Halooo! Gdzie się podziałyście! Nikt już nie skacze? Ja zaczynam, może ktoś się przyłączy? Obecnie mam @,ale myślę że jutro już na poważnie się z nią (trampoliną) przeproszę.
    Trampolina to nie tylko podskakiwanie. Wspaniale służy do różnych innych ćwiczeń np.do ćwiczenia brzuszków lub jako step.
    Delikatne podskakiwanie na obu nogach jednocześnie połączone ze skrętami bioder przy wyciągniętych do przodu rękach to moje ulubione ćwiczenie

marta.wjc jest nieaktywny Nowy na forum

Smile Odp: Mini trampolina- a spalanie kalorii

Cytat Zamieszczone przez marmicha [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    niestety z tego co wiem to max waga na trampolinie to 100kg, boję sie ze mając tą max dopuszczalną zniszczę...

a dzieci faktycznie uwielbiaja naszą trampolinkę
    Ja mam mini ttampoline firmy Reeboka która ma ograniczenie do 113 kg. Jest rewelacyjna.

Awatar stokrotka812
    stokrotka812 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Dziewczyny powiedzcie coś więcej o tej trampolinie:
    -jak często skaczecie?
    -ile czasu dziennie?
    -o co chodzi z tymi programami?
    -no i koniecznie, chciałam się dowiedzieć czy na takiej mini trampolinie można skakać w bloku czy to odpada?

Awatar MogeWiecej
    MogeWiecej jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa
    Wpisy na blogu
    3

Ja skacze 15 minut dziennie
    A przynajmniej się staram

Mam taką mega wielką
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar stokrotka812
    stokrotka812 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Cytat Zamieszczone przez MogeWiecej [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Mam taką mega wielką
    Taka to do bloku na pewno się nie nadaje, chyba by mnie sąsiedzi zabili
    To musi być super takie skakanie, a zimą przerwa?

Malgonia jest nieaktywny Nowy na forum

Trampolina to super sprawa, ale trzeba ją sobie dawkować z głową! O kontuzję bardzo łatwo, a jak jesteś kobietą to i piersią się dostanie. Dlatego słuchanie trenera i zakup super trzymającego stanika to podstawa (ja mam od yajlee i jest super). Jak się zrobi te dwie rzeczy, to można zacząć skakać bez obaw!

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów