Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Mini trampolina- a spalanie kalorii

Awatar kora5
    kora5 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Mini trampolina- a spalanie kalorii

Potwierdzam trampolina super sprawa ja poza chodzeniem na zajęcia ćwiczę również sama w domu w internecie można znaleźć wiele ćwiczeń, które urozmaicają trening, który naprawdę jest skuteczny - przynajmniej jeśli o mnie chodzi.
    Kilka z tych, które wykonuje to bieg w miejscu z uderzaniem piętami o pośladki, 4 minuty skakania w miejscu z rękoma wyciągniętymi do przodu czy pajacyki albo bieg w miejscu jednak tym razem kolana jak najwyżej.
    Mówią, ze podczas jednego treningu można spalić 800 kcal. Znalazłam artykuł, którym zainspirowałam się do skakania na trampo [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a co do kalorii to trzeba pamiętać, że ile się ich spali to już kwestia indywidualna.

Awatar musli99
    musli99 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Domyślnie Odp: Mini trampolina- a spalanie kalorii

Kurczę, kiedyś widziałam filmik na YT o prowadzonych zajęciach właśnie z fitnessu na trampolinie. Wyglądało to bardzo fajnie i zastanawiałam się nawet ale okazało się, że w Krakowie nie prowadzili wtedy jeszcze takich zajęć. Jakiś czas temu poszłam do parku trampolin i muszę przyznać, że niezły wycisk to daje. Zastanawiałam się nawet nad zakupem takiej trampolinki do domu tylko boję się ceny i że dużo miejsca to zajmuje. Myślicie, że taki zakup miałby sens?
    People Change.. now i'm a lamp.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów