Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Mini trampolina- a spalanie kalorii

Awatar Bengladesz
    Bengladesz jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gdańsk

Domyślnie Mini trampolina- a spalanie kalorii

Mam pytanko, ile można spalić kalorii skacząc na mini trampolinie załóżmy nprzez 10-30 min?
    piszcie proszę jeśli wiecie coś na ten temat niestety trampolina nie ma licznika spalania kalorii tak jak niektóre skakanki

Awatar Bengladesz
    Mieszka w
    Gdańsk

Domyślnie Odp: Mini trampolina- a spalanie kalorii

znalazłam coś takiego
    Trampolina- spalanie kalorii
    1h/ - 567 kcal
    1h/ - 230 kcal
    1h/ - 530 kcal
    1 min = -13 kcal
    które dane są najbardziej wiarygodne jak myślicie?

Awatar Bengladesz
    Mieszka w
    Gdańsk

Trampolina treningowa
    Trampolina treningowa, przyrząd, który coraz częściej pojawia się w klubach fitness i siłowniach. Jest odpowiednia jako ćwiczeń uzupełniające, przydatne w każdej dyscyplinie sportu.

Idealna do ćwiczeń aerobowych oraz fitness. Podczas ćwiczeń na niej angażujesz wszystkie mięśnie ciała i spalasz nadmiar tkanki tłuszczowej.

Działanie trampoliny:
    * poprawa kondycji i koordynacji ruchowej
    * redukcja stresu
    * wzmocnienie organizmu
    * redukcja cellulitu
    * redukcja tkanki tłuszczowej
    * wzmocnia serce
    * obniża ciśnienie krwi i poziom cholesterolu

Trampolina treningowa ma wiele zalet. Oprócz tego iż pomaga się odstresować, posiada również działania zdrowotne. Podczas ćwiczeń układ kostny jest poddawany minimalnym przeciążeniom, i właśnie z tej przyczyny polecana jest dzieciom, gdyż pomaga redukować wady postawy.

Systematyczne ćwiczenia zwiększają wzrost przestrzennej koordynacji ruchowej (angażując przy skoku niemal wszystkie mięśnie).Trampolina jest pomocna przy utrzymaniu stałej wagi ciała (podczas ćwiczeń następuje szybkie spalanie tkanki tłuszczowej).
    Może jest ktoś chętny do skakania razem i dzieleniu się uwagami i efektami ćwiczeń?

Awatar Bengladesz
    Mieszka w
    Gdańsk

No ba widzę, że chętni walą drzwiami i oknami )) hihi do boju walczyć z kilogramami choćby skacząc bez trampoliny!!! ja ledwo wyciągam 10-15 min jak daje p opalić ta zabawka to byście nie uwierzyli )) pozdrawiam skaczących

Aneta3177 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Legionowo

ostatnio ja sie zastanawialam nad kupnem trampoliny corce, przy okazji sama bym z niej skorzystala i nie tylko z reszta hahahaha. jak kupie to dam znac.

ewcia123 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Smile Odp: Mini trampolina- a spalanie kalorii

Ja kupiłam dzieciom no i sobie, skakałam jak na skakance 30min w poniedziałek i we wtorek dziś nie dałam rady,ale juto też mam zamiar

marmicha jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Łódź

niestety z tego co wiem to max waga na trampolinie to 100kg, boję sie ze mając tą max dopuszczalną zniszczę...

a dzieci faktycznie uwielbiaja naszą trampolinkę

Cel pierwszy-stabilne 99, do konca lutego 2014
    A tu moje maszerowanie z kijkami- po pierwszym celu idę na fitness w nagrodę.

Blog, ktory czytam, bo czuje sie jakbym to ja pisala: nawojnie.wordpress.com

magda_black Guest

też zaamierzam kupić trampolinę, tylko taka duża... 460 cm.

Awatar Bengladesz
    Mieszka w
    Gdańsk

Kuchnia a ja dziewczynki ostatnio przez to skręcone kolanko wiele rzeczy nie mogę niby już chodzę normalnie ale z przysiadem mam problem z podkokami właśnie i chwilowo niestety moja kochana trampolinka stoi i się kurzy w kącie i czeka na moje lepsze zdrówko i czasy przez jeden głupi upadek w pracy pechowy mam teraz takie problemy z kolanem że szok nie mogę biegać pozotaje mi spacer, basen, i inne lekkie ćwiczenia, kurde już zawsze bede musiała uważać na to kolano, i na razie nie mam żandej operacji póki nie schudnę a jak schudnę może objawy ustąpią przeciążone mam stawy, zwichniętą rzepkę, nadszarpnięte troczki i wszelkie podskoki na razie w odstawkę ;( i jak tu szybciej schudnąć jak tego nie wolno tamtego, może wy macie jakieś pomysły na cwiczenia? ja mam rowerek stacjonarny w domu to mi lekarz nawet zabronił na rowerku jeździć moim ukochanym a szybciej bym spalała kalorie ja sie chyba przejdę do jeszcze innego ortopedy o poradę i pomoc, z kolei rehabilitantka powiedziała mi że mogę jeździć 5 min dziennie na rowerku już sama nie wiem :// jeden głupi pechowy upadek

Awatar Bengladesz
    Mieszka w
    Gdańsk

JA ostatnio swoich sił próbuje z hula hopem i tańcem brzucha

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów