Strona 101 z 1079 PierwszyPierwszy ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 201 601 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,001 do 1,010 z 10784
Like Tree7254Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar TinnGO
    TinnGO jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Witajce w środę , 12 z której w moim psychicznym rozumieniu poniedziałek 13 listopada uczyniłam i tak wszystkie produkcyjne kwity popodpisywałam dzisiaj, ot durnowaty ze mnie stwór.
    Cytat Zamieszczone przez Solange37 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Mam nadzieję,że nie uraziłam A jeśli tak, to trudno u ha ha - przepraszam
    Nie uraziłas Ewuniu, nawet taki błysk olśnienia mi zapodałaś, bo ja sobie nie zdawałam sprawy, że u mnie ci taka dysproporcja wymagań i zezwoleń w różnych dziedzinach życia. W jednych ja zarozumiała i super wymagająca, a jako kobieta zakompleksiona i taka przepraszam , że żyję. Nie daję sobie prawa do większych wymagań, traktuję siebie jak wybrakowany twór , który nie godzień patrzeć w słońce. Ale takie siebie postrzeganie trwa ci u mnie odkąd pamiętam czyli od nastolatki .

Cytat Zamieszczone przez kania79 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    (taka moja z kolei "fela",że podświadomie,w duszy "nie zasługuję")
    I tus mi kumo trafiła w sedno mojego problemu. Właśnie podświadomie tylko na takiego felernego sobie zezwalam bo o innym to nawet nie smiem pomyśleć.Parę rozczarowań i przydołowań z młodości , a jak człowieka zdeformują, jak to pozmieniać no już chyba za późno.

Cytat Zamieszczone przez kania79 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    ...odnośnie do pisania z błędami,slangiem...internet mnie powala;już pomijając forumy,nie każdy ekonoma ortograficznego zainstalowanego posiada,ale jak czytam w WP lub innym Onecie,że coś należy jeść ze skórkoosłabionamchociaż mając i brata
    i syna dysortografików,przywyknąć powinnam...
    Ja ostatnio wstydem spłonęłam bo zaczęłam szukać w częściach na allegro półosi tylnego mostu. I dałam w wyszukiwarce pół oś. Siostrzeniczny zięć nazwał mnie rodzinym przydomkiem "kozioł" z dodatkiem "niezbyt mądry jesteś koźle".
    Nic nie dało tłumaczenie, że cała oś pisze się osobno to dlaczego półoś ma być razem.
    No niezbyt mądry jestem stwór po całości.

Awatar Solange37
    Solange37 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Ja tam wsiem nam stawiam po szóstce za pisaninę i za mądrość życiową. I tak rzekłam. I ch***. 6 stoi w dzienniczku każdej.

Pobyłam w świetlicy godzinę, więc mam kręciołek w głowie

P.s.
    O jesssuuu...żeby nie Pippa Jak ja bym na nią mówiła???? Pipciu? Pipeńko? A jak wkurzy? Pipisko ty jedne? Pindo? Nie Pippa

Awatar TinnGO
    TinnGO jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Cytat Zamieszczone przez Solange37 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    O jesssuuu...żeby nie Pippa Jak ja bym na nią mówiła???? Pipciu? Pipeńko? A jak wkurzy? Pipisko ty jedne? Pindo? Nie Pippa
    Kto zacz jest Pippa. Przypomina część anatomiczną intymną????????czy to o to chodzi??????????

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Nie rozumiem o jakich błędach KAnia gada.
    ...ogólnie tak,że się przez internet głupieje;żeby nie być gołą*słowną :

2012-12-13 | Źródło: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]Ceny goździków na rynkach hurtowych nie dość, że są stabilne, to jeszcze wyrównane w całym kraju.

Czasy świetności goździków w Polsce dawno minęły. Obecnie przy tak ogromnej ilości gatunków na rynku, goździk często postrzegany jako symbol minionego ustroju, pozostaje w tyle za różami, frezjami czy tulipanami. Niewielkie ożywienie w handlu tym gatunkiem kwiatów notuje się jedynie w Dzień Kobiet oraz na Barburkę. Barburkaminęła kilka dni temu i znów popyt na goździki znacznie spadł.

Kiedy w klasie siódmej trafiłam z synem do Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej (za namową wychowawczyni - matematyczki) dowiedziałam się,że działania mamy wobec brata (np.licznie ordynowane dyktanda,przepytywanki z zasad) jedynie pogłębiały zaniżoną samoocenę ...no,ale "w tamtych czasach"...brat bał się i nawet nie podchodził do matury,zadawalając się tytułem technika;syn,dzięki zaświadczeniu dostał się do liceum i maturę ma...

Się leciuśko znerwicowałam na swoje lidlowe zakupy,bo byłam przekonana,że biorę mięch spod nazwy "Karkówka";się łono szynką okazało...nooo ale piekę na soli we musztardzie...będzie o jedno doświadczenie kulinarne więcej...wraz piekę i ,ale póżniej wsadzoną,coby jej nie prze*piec
    ...a propos zakupów w L. dowiedziałam się od spotkanej koleżanki-sąsiadki,że powinniśmy je bojkotować w ramach protestu,że zatrunieni w tym giszefcie na Wyspach Polacy,mają zabronione używanie ojczystego języka
    nawet w kontaktach pomiędzy sobą...o to taka ciekawostka; i jeszcze dowiedziałam się,na którego z kandydatów na prezydenta miasta nie wolno głosować i dlaczego...chwalić Jezerynę "mój"kandydat poza podejrzeniami

P.S.
    panna P. to osobista siostra ciężarnej dziewczynką (Elżbietą Dianą) ksężnej Cambridge Katrin

P.S.II
    szynka,jak to szynkasucha;za to dynia smaczna bez "nic"
    Ostatnio edytowane przez kania79 ; 12-11-2014 o 16:00

Awatar Solange37

No to już Ania po raz drugi rzekła o Pippie.Teresko, nie czytasz, toż Pippa to imię i my z Anią o tym.Ech...

Ja już w następnej pracy. Potem albo borowanie, albo pani Kasia ze swoją tresurą

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Heloł wieczorne chyba, bo po ciemaku

Ja w obronie barburki - może ona teraz niepoprawna politycznie, ale to dawna pisownia - o ile mnie pamięć szkolna nie myli

Miałam ciężką noc i ciężki dzień dzisiaj. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej (o ile uda mi się powstrzyamć mamę od położenia się spać przed g. 19.00 - a ona już strategicznie na łóżku siedzi ). Ech, te wczese zmierzchy

Idę dyżurować
    Ostatnio edytowane przez aisak102 ; 12-11-2014 o 16:31

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Ewuniu, toż ta Pippa to Filipa - będzisz ją Filką wolać, a dopiero po złości "Ty Pippo!"

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dobrze Was mieć.
    pośmiałam się troszkę z problemów Pippowych/Filipowych
    Idę sobie chlebek z jagiełek upiec,tylko coś kombinuję bo w oryginalnym przepisie jest jakaś mąka co jej nie znam,więc chyba gryczanej dodam co ją znam i mam
    Chyba też babki dodam bo w oryginale o jakiejś gumie piszą/co to Kaaasia zakupiła a ja nie mam/.
    No i drugi chlebek życia przysposobię bo już mi się skończył.
    Akurat w piekarniku miejsce na 2 foremki.
    Właśnie Kaaasia 88 się nie odzywa,czyżby na Grażynkę się obraziła????
    Kaaaasia ja żartowałam przecież,nie chciałam dokuczyć.
    Odezwij się pliiiiissssss.

kolejne podejście od 18.02.16

Awatar Solange37

Nie mogę dodzwonić się do żadnej dentystki i już mnie ch*** strzela jaśnisty Będę chodziła z takim kawałkiem zęba

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Nie mogę dodzwonić się do żadnej dentystki i już mnie ch*** strzela jaśnisty Będę chodziła z takim kawałkiem zęba
    A czy to przypadkiem nie ósemka????
    Ostatnio moja wnusia miała problem z tym ząbkiem i płakała jak ona się ludziom pokaże,bo wszyscy zobaczą,że nie ma zęba
    Ewa a może ta super dentystka co Hania polecała,ale chyba do Ełku to masz kawałek?

kolejne podejście od 18.02.16

Uprawnienia umieszczania postów