Strona 1077 z 1079 PierwszyPierwszy ... 77 577 977 1027 1067 1075 1076 1077 1078 1079 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,761 do 10,770 z 10789
Like Tree7255Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Jeśli dodałaś rosołku to nie powinien być suchy.
    Może pieczarek dodać uduszonych ,albo troszkę suszonych grzybków zmielić "na mąkę" i dosypać do mięska.
    Czasami taki mało wyraźny farsz po ugotowaniu w pierogach robi się smaczniejszy.
    Ja tak często grymaszę przy dosmaczaniu czerwonego barszczu a później wszyscy mówią,że był pyyyyszny.
    aisak102 lubi to.

kolejne podejście od 18.02.16

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry.
    Szaro,buro i ponuro.
    Dzisiaj piekę pierwszą część urodzinowych ciast.
    Monika na dwa rzuty robi urodzinki Leona.
    W sobotę dla rodziny ze strony ojca na Starówce.
    W niedzielę w domu teściów /bo salon jest większy niż mój/dla pozostałej rodzinki.
    W niedzielę będzie około 20 osób a w sobotę chyba 8.
    Pan mąż ma wolne w sobotę,więc żeby ich na jeżdżenie nie narażać jutro zabierze ciasta te na sobotę.
    Mam nadzieję,że przy obecnych temperaturach nic im sie nie stanie.
    Wymyśliłam tylko ciasta bez kremu,które spokojnie mogą 2 doby przeleżeć.
    Obowiązkowo sernik z kokosową kruszonką,murzynka i cytrynową babkę.
    W tamtej rodzinie wszystkie uroczystości robi się tylko na słodko.
    Dołoży jeszcze jakieś owoce,orzeszki,owocowe czipsy/które sama suszyła/ i będzie o.k.
    W niedzielę będzie wystawny obiad szykowany przez kucharza prawdziwego/Tomka brat/
    Miałam i ja coś przygotować,ale skoro fachowiec się sam zadeklarował to tylko ciasta upiekę.
    Do tych co na Starówkę zrobię jeszcze panią Walewską i dla Leonka specjalnie biszkopt na daktylach
    Tyle na razie kochane moje.
    A jeszcze Wam pokażę na co ostatnio zachorowałam,ale to w dalszym terminie po kuchni i wymienieniu samochodu.
    Najbardziej mi się ten rozkładano/bujany fotel marzy
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ostatnio edytowane przez RASTI4949 ; 11-01-2018 o 13:06

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

JaCie Grażynko bezustannie poodziwiaam...a bliskim Twoim zazdraszczam,chociaż z drugiej
    strony to może i dobrze,że tak karmiącej babci nie posiadam,bo pewnie ze dwieście kilo bym ważyła...

...szarawo/pochmurne/śpiące łokrutnie Dzień Dobry...

Chłopina mój prawie ze smyczów spuszczony...wczoraj wyjęto mu dreny,dzisiaj rozcewnikowano;
    jak byłam u niego przed obiadem pozostała jedynie kroplówka,a i tę pewnie już rozłączyli,bo dzwonił
    przed chwilą,że z izolatki przenieśli go do normalnej 3-osobowej sali...nieuchronnie do dom zmierza

NFZ przydział na sanatorium 21-dniowy nam zrobił...w Busku Zdroju...buuu...tak jak marzyłam...buuu
    Nic to!na razie nic nie odwołuję,tym bardziej,że na piśmie jeszcze nie przyszło...a do 14-tego lutego różne
    cuda wianki się jeszcze mogą wydarzyć...

Dzisiaj kończę jedne z zapisanych na kręgosłup tabletek,a od przedwczoraj znowu pobolewa,tak jakby
    organizm przyzwyczaił się...nie mam pomysła na siebie,to znaczy jedyne,co mi do głowy przychodzi,to
    po pierwsze ochudnięcie,a po drugie próbować się diagnozować w kierunku żylno/limfatycznym...i się ruszać!!!
    RASTI4949 lubi to.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Ciasta upieczone i przystrojone.
    Cały czas eksperymentuję z nową kuchnią,ale sernik z kokosową kruszonką w starym piecyku piekłam
    Na święta piekłam w nowej kuchni i kruszonka mimo położenia papieru na wierzch troszkę się przypiekła.
    W nowej kuchni ciasta piecze się z termoobiegiem , więc temperatura jest równo rozprowadzana i co powoduje szybsze pieczenie , a sernik lubi dłużej i w niższej temperaturze. Z biegiem czasu rozkminię te wszystkie zależności w nowej kuchni ,ale dzisiaj nie chciało mi się kombinować.Poza tym ja zostawiam sernik w piecyku do całkowitego wystygnięcia ,więc przez pół dnia miała bym piekarnik zajęty albo musiała bym go piec jako ostatni.
    Wściekła jestem jak nie wiem co na tą naszą opozycję.Co oni wczoraj zrobili........masakra.
    Zgadzam się,że każdy na swoją odpowiedzialność decyduje co z aborcją,ale tu chodziło żeby przeszło do dalszego procedowania .
    Teraz jak 3 osoby z PO wywalili to pewnie do pisu przejdą

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Dobry wieczór, strasznie zarobiona dzisiaj jestem.
    Na kuriera czekałam od rutera, do pracy pojechałam do ginekologa, ale co chwila mi coś się nie udawało.Taki dzień pod górkę.
    Narka bo chcę trochu pooglądać film.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Dzień dobry jeszcze szarawo i chyba zimno, bo na samochodach śnieg widać ...

Piątek - weekendu początek ... tylko co rencistce po weekendzie
    No, w każdym razie, piję teraz kawę z kawiarki (rozpuszczalna nam się niespodziewanie skończyła) i przygotowuję się do piątkowego rozruchu ...
    Dziś malowanie w pracowni - jakoś przez przerwy swiąteczne z rutyny wypadłam ... a w przyszłym tygodniu wyjazd - znowu nie pomaluję, ale za to co się naoglądam!!! Ach .... cudnie będzie ... No i Paryż ... mój pierwszy Paryż ...
    Szkoda, że zgrubłam o kilogram i taka utuczona do Paryża jadę

No, zmykam pod prysznic ...
    Całusy dla Was Kumy miłe

Awatar kania79

Piątkowe,zupełnie bezsłoneczne Dzień dobry...

Na dobry poranny rozruch dowcipna gra słów;dziewczyna się przedstawia:
    - Joanna
    - jo Patryk
    - Mościcki
    - mom,ale małe

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    W nowej kuchni ciasta piecze się z termoobiegiem
    ja piekę,jeśli już to bez termoobiegu...w ogóle mało go używam,nie wiem czemu

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Wściekła jestem jak nie wiem co na tą naszą opozycję.Co oni wczoraj zrobili........masakra.
    ...oni w zasadzie ośmieszają się już od zeszłego roku,kiedy to odpuścili sobie ni z gruchy ni z pietruchy przedświątecznego "pucza",
    co to albo go nie trza było w ogóle robić,albo być konsekwentnym ...o ile nie jestem zwolenniczką przeciwnej opcji muszę przyznać,
    że co jak co ale upartego dążenia do celu im nie brakuje...uechmając w tej chwili TiVi na wyłączność,prawie go nie włączam,
    a programy informacyjne ignoruję;w internecie poczytam z reguły tylko nagłówki i szlus...

Cytat Zamieszczone przez TinnGO [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    strasznie zarobiona dzisiaj jestem
    jak to na emeryturze,że i nie ma kiedy komputera odpalić,albo z rozsądui,coby przed nim nie ugrzęznąć się tego nie robi

Cytat Zamieszczone przez aisak102 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    co się naoglądam!!! Ach .... cudnie będzie ... No i Paryż ...

Paryżu jest wszystko jedno czyżeś zgrubła,czy też nie ... łon wszystkich...
    niestety nie wice wersal niestety

Awatar kania79

Całusy dla Was Kumy miłe
    i vice Wersal

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    U mnie też strasznie ciemno jest.
    Normalnie nie mogłam wstać patrząc na niebo,a jeszcze te poduszeczki taki super są,że wcale nie chce się z łóżeczka podnosić.
    To już było takie dosypianie,bo jak zwykle kiedy mąż do pracy jedzie o 4 wstałam.
    Dzisiaj na dodatek poza kanapkami i obiadkiem do pracy musiałam popakować ciasta te co na starówkę "szły".
    Przy okazji krojenia popróbowałam i nieskromnie muszę stwierdzić,że wyszły smakowite, na szczęście.

Może bieganie po Paryżu spowoduje schuście
    Poza tym czy ważne ile kilo po tym cudnym mieście biega.
    Zazdraszczam ci Kasieńko,nie mniej życzę wspaniałej zabawy.
    Mój maluszek dzisiaj roczek kończy.Niesamowite,wydaje się,że tak nie dawno trzęśliśmy się ze strachu o Monikę i maleństwo.
    Umny chłopczyk z niego podpatrzył jak babcia mówiąc - nie wolno- grozi paluszkiem.
    Teraz jak mu się coś nie podoba /n.p zakładanie bucików/ to płacząc grozi paluszkiem i mówi nieeeee.
    Monika wścieka się,że babcia złych nawyków uczy szkraba.
    Ona z kolei nauczyła Leona mówić feee jak on wchodzi do babcinego pokoju gdzie się pali papierosy.
    O i tak to się plecie.
    Miłego weekendu kuneczki , bo nie wiem czy będę miała czas zajrzeć do Was w ten weekend.

Awatar kania79

nauczyła Leona mówić feee jak on wchodzi do babcinego pokoju gdzie się pali papierosy.
    ...Franio nasz nieśmiało zasugerował,żebym do kroplówki dla dziadka po kryjomu wsadziła
    tabletki na niepalenie
    W moim palarskim domu była żelazna zasada,że w pokojach dziecięcych się nie pali...tia! a yntelygentny
    dym wytwarzany w kuchni i naszym pokoju zatrzymywał się na progu dziecinnych
    o jakżesz ja się cieszę i jezdem szczę*śliwa,że moje wszystkie dzieci są bezdymne (syn po kilku miesiącach powrotu,zaś niepalący)
    a jak pali/ł dziadzio to w piwnicy,albo na balkonie...

Karpia smażonego zjadłam dzisiaj na obiad w towarzystwie surowej czerwonej,długiej papryki i gotowanego
    brokuła...było ładnie i smacznie
    A teraz wahom się czy nie odwiedzić lekarki mojej pierwszego kontaktu,bo tak może trochę głupio być na emeryturze
    i na popołudniową sesję pchać się między pracujących,a z drugiej strony się bojam jak to będzie przez weekend

Uprawnienia umieszczania postów