Strona 11 z 1079 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 61 111 511 1011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 10784
Like Tree7254Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry słoneczny

Cytat Zamieszczone przez kania79 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    w tym samym składzie,co w tym roku one mnie zabierają,bo one jeżdżą tam od lat...sama w życiu nie wpadła bym na to,że można pojechać na jakiś turnus
    No właśnie, tak sobie pomyślałam, że samej to jakoś tak nietentego by było

Monka, wybacz starej kobiecie, ale nie pamiętam jaką Ty dietą idziesz w cyklach 28 dniowych?

Awatar Solange37
    Solange37 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Heloł

Wpadam tak nieregularnie i nawet nie mam kiedy was doczytać Przepraszam.Nie mam czasu.
    Karolka jeszcze w dwupaku? Wyskakuję jak Filip z konopi i pewnie powinnam się zawstydzić.
    Wstydzę się też z powodu diety.Raz idę pięknie MM, innym razem zgrzeszę okrutnie jak bezmózgie Yeti. Idę dziś do knajpy z koleżankami na drinki i tańce. Wolałabym zaszyć się w ciemnym pokoju pod kołdrą.Taki mam nastrój. Planuję zmiany pracowe,ale jeszcze chwilę wytrzymam, jeszcze muszę się utwierdzić i obmyśleć strategię. Nie daję rady i ... boję się ,że walnie mnie jakiś zawał, czy udar czy jaki inny paskudnik. Nie potrafię przestawić się na wrzesień, na pracę. Jestem totalnie rozwalona.Pewnie z tego powodu też nie mam sił na czytanie,pisanie i takie tam inne. Możecie mnie lać. Zniosę już teraz wszystko. Ale i tak was kocham

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez aisak102 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Monka, wybacz starej kobiecie, ale nie pamiętam jaką Ty dietą idziesz w cyklach 28 dniowych?
    ...jeśli cykle i to 28-dniowe to musi być to "dieta księżycowa",a na poważnie KasiulaOgródkowaSzperaczkaNetowaNasza wyczaiła cosik
    na metabolizmu rozruszanie,Monika się wczytała i królikuje,ze skutkiem pozytywnymjak czytamy...a'propos planowania to dla mnie najgorsza kara na świecie jest i chyba Wszechświat to rozumie,bo zawsze mi udowadnia prawdziwość powiedzenia:"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga - przekaż mu swoje plany"...się dzisiaj wybieraliśmy na targi ogrodnicze ... małż właśnie wyjmuje u mojej koleżanki fiszbinę z pralki
    Ewuniu a Ciebia mus utulić,a nie bez łeb...się ja cieszę,że u Ciebie samoświadomośc zdrowotna kiełkuje natenczas....był czas,że i ja się mniotałam między,pomiędzy i sama nie wiem skąd siły brałam,zaś ale tak jak TY to nienigdy...

...a właściwie to wpadłam,coby babcię Aisaczkową duchowo wesprzeć przed sam-na-sam z wnusią,albowiem wiem (jakem babcia) jaka to odpowiedzialność jest...

...aaa jeszcze powracając do paszportu posiadania...chyba już nie chcem/nie muszem...UE na dowód osobisty otworem stoi,a poza się ja pewnie już nie wybiorę...w tym życiu

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Kumy miłe, za wyjasnienia w sprawie cykliczności - serdeczne dzięki. Królikowanie zrozumiałam w sensie doświadczalnym

Ewuni gratuluję opamiętania u mnie, w swoim czasie, brak go było i w efekcie do pracy niezdolnam

Z dietą to ja kuleję ale staram się nie nażerać
    Dzis rowerkowałam z wielką uciechą, co prawda nie po parku, ale za to pożytecznie, bo zakupy dla mamusi robiłam.

No, czas mi odpocząć chwilkę i do robienia pierogów się zabrać, bo opieka nad wnusią (dzięki Aniu za wspacie :hreart to jedno, a dzieckom jeść coś dać trzeba

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Ewcię zamiast bić,tulam i gratuluję opamiętania.
    Tu też podobnie jak w caluśkim życiu powiem nic na siłę.
    Dzisiaj na targu byliśmy .
    20 kilo pomidorków na soczek zakupiłam.
    Co prawda w tym tygodniu miałam paprykę kupić ,ale moja stała pomidorowa pani powiedziała,żeby pomidorki brać,bo było słonecznie i cieplutko i są bardzo słodkie.No to się posłuchałam.
    Kupiłam sobie klapeczki takie kryte z przodu co to na ogródku zmieniam,polskie mięciutkie za całe 35 PLN.
    Bym się wczoraj zabiłą,bo stare wsuwane adidasy japę otworzyły/rozkleiły się/i o coś zahaczyłam.
    Gorąco mi się tak zrobiło,że cała bluzka była mokra.Na szczęście jakoś się wyratowałam i nie upadłam.
    Ja do południa oglądałam łoża rehabilitacyjne (dla mamy TZ)
    Kasiu nie wiem czy wiesz,ale znaczną dopłatę można z PFRON-u dostać na taki sprzęt.
    Jesli będziesz chciała to do koleżanki po instrukcję zadzwonię.
    Ja mam takie łoże właśnie od niej/wymieniała dla męża ,który na stwardnienie chorował/
    Wiem,że od lekarza specjalisty/ortopeda,neurochirurg , "recepta"jest potrzebna.

A z tym przekładaniem pędzla...ciekawa historia.
    Może od dziecięcia byłaś leworęczna tylko od maleńkości ktoś tą "wadę" wypleniał.
    Moja córcia też była leworęczna , ale w tamtych czasach nawet w szkole to zwalczano.
    Efekt był taki,że do 5 klasy okulary musiała nosić,bo i lewe oko było mocniejsze.
    Teraz to się pod dysgrafię podciąga ,ona myliła 3 z 5 p z g itp.
    Miłej niedzieli życzę wsiem .
    Żabuni kibicuję.

kolejne podejście od 18.02.16

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

do robienia pierogów się zabrać,
    A ja dudki zakupiłam i ugotowałam i tak się waham /czyli z lenistwem walczę/pierogi czy barszczyk,barszczyk czy pierogi
    Biorąc jednak pod uwagę,że sporo jutro przy soczku się nastoję/ja robię skróconą wersję,sokowirówka,gotowanie nalewanie i do góry dnem/chyba jednak barszczyk zrobię.
    Lubię robić przetwory jak pan mąż jest w domu , bo on mi zakręca słoiczki .
    Ja mam bardzo słabe ręce i nie wszystkie mi się zamykają.

kolejne podejście od 18.02.16

Awatar Hairmawo
    Hairmawo jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry

Powróconam ja od mamy i wielce zadowolona, bo obaj synkowie dzielnie wzięli się za pomoc w sprzątaniu (mycie okien, odkurzanie) aż się babcia zdziwiła a mnie zrobiło się ciepło koło serca, bo ani słowem ich do takiej akcji nie namawiałam

Grażynko, jak czytam o tych pomidorkach i dudkach to nijak o Tobie, jako o leniwej osobie (niedzielnie urodzonej) nie mogę pomyśleć. Jesteś pracuś i do tego bardzo zapobiegliwy, dbający przy tym o siebie i rodzinkę
    O Aisaczku robiącym pierogi dla najbliższych też nie można powiedzieć, że się leni
    Myślę, że nie chęć czy niechęć do wysiłku mają tu znaczenie... najważniejsza jest motywacja i cel, by nasza praca kogoś ucieszyła, w czymś ulżyła, przyniosła jakiś efekt. Spinamy się najczęściej nie dla siebie a dla tych, których kochamy.

Odnośnie do Żabci, to fluidujmy teraz, by dała sobie radę w te pierwsze dni po rozpakowaniu... bo to już się stało wczoraj rano
    Mam nadzieję Karolciu, że mnie nie zdzielisz "bez łeb" i nie będziesz miała mi za złe, że to napisałam
    ale pomyślałam sobie, że ta dobra energia, która płynie od Kolektywu, nie powinna być skierowana teraz na "parcie" a raczej powinna Ci pomagać w tych pierwszych godzinach obcowania z Waszą Córką
    Mam nadzieję, że wkrótce znajdziesz chwilkę, by nam więcej napisać o samej rozpakowce, wrażeniach z bliskiego spotkania i emocjach z tym związanych. Myślę, że wszystkie na to czekamy
    Jesteś mądrą i dzielną dziewczynką GRATULUJĘ

Pływanie na "setkę".

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Ha! Córcia! Obstwaiałam córcię Cudnie Karolciu! Wielkie gratulacje dla mamusi i córusi i tatusia też!
    Uściski i cmoktasy
    Kikkertje and elzkami like this.

Awatar elzkami
    elzkami jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    1

Witam sąsiadki.
    Wpadłam żeby pogratulować Karolince córci-zdaje się, że to bardzo po jej myśli ta mała żabusia
    Pozdrawiam celowniczy lud
    Kikkertje and Hairmawo like this.

15.01.2018 r-33.5 kg mniej.

Awatar Barbarelus
    Barbarelus jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    2

HUUUURA CÓRECZKA .

Żabciu. Gratulację dla Ciebie za Twoja dzielność i wysiłek. I za to, że zostałaś mamusią. Gratulację dla Twojego J. ,że został Tatusiem. Niech Wam Mała Dziewczynka rośnie zdrowo.
    A ja tez cieszę się, jako internetowa babcia.

Ps. Dziewczynki można tak pięknie ubrać....... Sukieneczki, spódniczki, kokardeczki .........
    Kikkertje lubi to.
    Znajomość z Dukanem od 15. 03.2010.

Strona 11 z 1079 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 61 111 511 1011 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów