Strona 1161 z 1169 PierwszyPierwszy ... 161 661 1061 1111 1151 1159 1160 1161 1162 1163 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,601 do 11,610 z 11684
Like Tree7817Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry.
    Ochłodziło się troszkę i nareszcie można swobodnie oddychać.
    Wczoraj fatalnie się czułam,bo deszcz kilka razy z przerwami padał.
    Tuż po opadzie było o.k.,ale po godzinie wszystko parowało i wilgoć w powietrzu aż człowieczka zatykała.
    Czułam się jak w Miami ,wszystko było wilgotne a ze mnie stróżkami pot leciał.
    Może mi się uda dzisiaj troszkę chwasty znowu powyrywać.
    Rosną jak głupie i zagłuszają moje śliczne kwiatuszki
    Po przebraniu truskawek na sok i odważeniu została mi miseczka owocków.
    Zmiksowałam ze słodzikiem i zamroziłam.co pół godziny wyciągałam pojemnik i mocno rozbijałam to co już zamarzło.
    W ten sposób powstał wspaniały sorbet truskawkowy. Jeszcze lepszy by był gdybym dodała do tej masy ubitej piany,ale już mi się nie chciało kombinować. Wspaniale orzeźwia taki sorbet i z wielką przyjemnością pojadam sobie po kilka łyżeczek
    Chyba muszę sobie zrobić na zapas kilka pojemniczków takiego sorbetu.Jest dużo mniej kaloryczny niż lody a fantastycznie spełnia swoją rolę.

Cytat Zamieszczone przez kania79 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Pewnie już po ptokach,
    Chyba nie po ptokach.Ja się pospieszyłam bo to nie wiadomo nigdy co z moim Foxem będzie się działo.
    Wydaje mi się jednak,że Terenia jutro wylatuje.
    Trzymcie się kochane.
    kania79 lubi to.

kolejne podejście od 18.02.16

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Tak Aneczko, jadę dzisiaj w nocy do Warszawy, o 6 rano mamy samolot.
    Jestem padła, no to zwykle tak bywa, jak się kończy taki okres wzmożonej mobilizacji.
    No te 3 doby i nerwy co zrobić, jak ogarnąć tego kociego maluszka i koszenie i inne niezbędne prace robione ne w 5 a w jeden dzień na działce nadszarpnęły moje zdrowie lekko powyżej stanów średnich. Mam w dodatku te dolegliwości jelitowe(no biegunkę już kilkudniową) no i te dolegliwości kostno stawowe i coś sobie mocno nadwyrężyłam w zadku i szyi jak sie w niedziele przewróciłam na działce.
    No ale nie ma lekko, jest stateczny pesel są i dolegliwości.No jak zwykle przed wyjazdem nie mam ochoty jechać.
    Ale to już chyba ostatni mój zagraniczny pobyt.
    No nie wybieram się jeszcze z własnej woli na tamten świat, ale z posiadanych zasobów finansowych wynika, że mogę jeszcze poza emerytura dołożyć do życia 1000 zł na ten rok. To już na wyprawę nie starczy.A emerytura, chociaż nie najgorsza i 3 koty nie pozwala na oszczędności.
    U mnie dzisiaj umiarkowany deszczyk.
    Moje niusie chyba czują, że je opuszczę. Nie odstępują mnie na krok, łaszą się, zwłaszcza Szarli dwa razy już spadł z blatu w kuchni tak mnie oznaczał swoim zapachem.Moje kochane, durne kocisko.
    Wygryzł siostrę z najbliżej "miejscówki" na fotelu i nie wchodzi już drugi dzień do szafy tylko śpi jak najbliżej mnie.
    Mój niuteczek najukochańszy.
    Dzisiaj w nocy chciałam się napić czegoś i sie nie rozbudzić więc nie zapalałam światła w kuchni.
    No i strąciłam szklankę taka co to sie tłucze jak szyba smochodowa na drobny mak.Musiałam szybko zmieść i spacyfikować koty, żeby się nie poraniły szkłem. W efekcie sama troszkę sie pokaleczyłam, o wybudzeniu dokładnym nie wspomnę.
    No pocieszam się, że szkło się tłucze na szczęście
    No to naraziczku. Zdróweńka i dobrego humoru życzę wszystkim.
    Ani miłego pobytu we Wrocławiu.
    Kasi sukcesów rowerowo-wagowych,drugiej Kasi aklimatyzacji pourlopowej, a Grażynce dobrych wieści ze Zjednoczonego Królestwa.
    Moonce, naszemu małemu meteorowi, przyspieszenia w tempie spadków wagi i szerokiego wyboru wiktuałów na bio-bazarku.
    Mojego kociego druha Hanię też tulam do serca, miło mi widzieć jej lubisie czy tu czy na fejsie.
    A naszej Ewuni z miasteczka na O. buziole i dla niej, J. i Kornelki.
    Chyba nawet Aisaczkowego TZ należałoby objąć pozdrowieniami, bo wzruszyła mnie jego troska o małego kocia.Widać, że ma dobre serce i nie dziwota, że Kasia go z serca nie releguje już tyle lat.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Popołudniowe heloł

Tereni macham na pozegnanie ... wspanialych wrażeń i udanego wypoczynku Tereniu

TZ dzis nie zasłużył ... jak będzie w łaskach to mu pozdrowienia przekażę ... on wielbiciel zwierzat wszelakich i gdyby nie mój opór, to juz dawno mielibysmy czworonogi na stanie ...

Porowerowała ja, i teraz myślę, jak tu ubytek kaloryczny uzupełnić

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry popoludniowe!
    To i ja macham chusteczka naszej Kociej mamie na pozegnanie!
    Spokojnej podrozy kochana. Nie nerwujsja, wszystko budiet jak trzeba. Ten typ tak ma, ze przed podroza trzesie porteczkami i ochoty na wyjazd nie ma...a pozniej jest megazadowolony!

Moj urlop juz odfajkowany. Jak bylo? Cudnie!
    Grecja bardzo mi sie spodobala, a poniewaz wrazen bylo mnostwo, to nawet nie wiem co najbardziej...
    Zaden dzien nie byl podobny do drugiego. Codziennie zmiana dekoracji i widokow.
    Najpierw Ateny. Podobne troche do Rzymu, ale jednak inne. Polaczenie miasta historycznego i miejscowosci wczasowo-nadmorskiej.
    Pyszne jedzonko. Dobre winko. Slonca dostatek. Ale i wiatru i ochlodzenia wieczornego.
    Szczegolnie na wyspie Santorini, ktora wydawala mi sie byc nierzeczywista. Wspaniale ja zwiedzilismy -glownie pieszo i przy pomocy wynajetego quada. Mieszkalismy w Fira widocznym na tej fotce.

Wrzucilam na FB pare innych fotek, bo nie moglam sie powstrzymac od ich robienia i chetnie pokazywalabym te miejsca calemu swiatu.

No i na koniec Kreta. Niesamowicie roznorodna. I krajobrazowo i roslinnie. Ludzie mili, serdeczni. Pyszny jogurt grecki z owockami.
    A plaza w Balos zaparla mi dech w piersiach...
    Zobaczcie zreszta same!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    aisak102, kania79 and RASTI4949 like this.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    powstał wspaniały sorbet truskawkowy. Jeszcze lepszy by był gdybym dodała do tej masy ubitej piany,ale już mi się nie chciało
    ...hmm,żeby tak mi się chciało taki dietetyczny deser mrożony wykonać
    zamroziłam nadmiar ogródkowych truskawek,ale tak w całości,tzn.najpierw na talerzach,
    a z nich do torebecki,żeby każdy owoc oddzielnie mógł być brany...

Cytat Zamieszczone przez TinnGO [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    jadę dzisiaj w nocy do Warszawy, o 6 rano mamy samolot.
    no to jeszcze raz miłego pobytu i nieskomlikowanego dojazdu/powrotu

Cytat Zamieszczone przez TinnGO [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ani miłego pobytu we Wrocławiu
    ...dzięki,chociaż troszkę się obawiam,bo "nowa" koleżanka,znaczy się która jeszcze z nami nie jeździła i którą
    przez 46 lat może ze dwa razy przelotem widziałam i raz telefonicznie rozmawiałam,więc ta nowa/stara koleżanka
    ponoć bardzo gadatliwa jest i w swoim jeno temacie...no cóżzobaczę/posłucham jutro,bo mamy spotkanie przedwyjazdowe...

Cytat Zamieszczone przez aisak102 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Porowerowała ja
    Porowerowała ja
    Porowerowała ja
    Porowerowała ja
    ...i super i superi superi super....miałam wykasować co mi się nie wiedzieć czemu
    czkawką wkleiło,zaś ale doszłam do wniosku,że rowerkowania nigdy nie jest dość-jeśli któś potrafi
    i się nie boja...

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Moj urlop juz odfajkowany. Jak bylo? Cudnie!
    Grecja bardzo mi sie spodobala,
    ...po kolorze tego Adriatykuwidać,że fajNIE było...

Się dzisiaj w swoim miasteczku jak we wioseczce poczułam,bo dosłownie co krok kogoś znajomego
    spotykałam,nawet krew do badania pobierała mi szkolna koleżanka
    Narobiłam gołąbków i idę czytać...nie te gołąbki...książkę najnowszą pani Hanny Cygler...

Awatar kania79

Cytat Zamieszczone przez kania79 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    ...po kolorze tego Adriatyku
    sprawdziłam,bo mi cosik nie pasowało jednak!!! tego wyżej wymienionego
    to Terenia zobaczy raczej...usprawiedliwiam się faktem,że morze Śródziemne jakie
    widziałam miało troszku inny kolor...
    RASTI4949 lubi to.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Aneczko to morze to Morze Egejskie kochanie...

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dobry wieczór Sloneczka,

Teresko kochana, jak to cudownie przeczytać, że jest się małą...
    Od razu poczułam się o kilkanaście kilogramów lżejsza

Wspaczku, złość piękności szkodzi i sprzyja wydzielaniu kortyzolu, a ten z kolei powoduje tycie... odpuśćwięc TZ i już się dłużej nie dąsaj

Grażynko, trzymam kciuki za londyński sukces dzieciaków...

Kwiatkowa, zdjęcia piękne. Mój Tata, też pokochał Grecję. Kilka lat temu zafascynowany tym krajem zaczął nawet uczyć się greki. Planował wspólny, rodzinny wyjazd na Kretę... niestety nie udało się...

Tinn macham chusteczką i wspaniałego odpoczynku życzę. Nie myśl o chłopakach, tylko odpoczywaj od emerytury, Ryś u dobrych ludzi, a i Szarlotkowi krzywda się nie będzie działa...

miłego wieczoru

Awatar kania79

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Aneczko to morze to Morze Egejskie kochanie...

Awatar kania79

Alle wtopa i z gieografi i z historii....wstyd,że aż się chowam

...ale już odróżniam Dolny Śląsk od Górnego
    RASTI4949 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów