Strona 3 z 1169 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 53 103 503 1003 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 11684
Like Tree7817Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Cytat Zamieszczone przez Solange37 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Prawda,że do mnie podobna ta z obrazka?? Tylko zapewniam,że to nie jest TA różowa sukienka
    Wiem,że masz wspaniałe poczucie humoru ..... ale bez przesady plisssss.
    Widzę zdjęcia na fb i ciągle się nimi zachwycam /moja rodzinka też/

kolejne podejście od 18.02.16

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Cytat Zamieszczone przez Hairmawo [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ja tak po cichutku melduję, że żyję... w kuchni mocno zadomowiona , żeby nie powiedzieć, że garuję w niej (tej kuchni)
    Nawiozłam dzisiaj dodom: ogroooomną kapuścianą głowę, 10 kg ogórków, 10 kg papryki, 5 kg cukinii, 5 kg cebuli, 2 kg papryki chili, a do tego koper, chrzan, czosnek...
    Ja jestem zmęczona od samego czytania co ty Haniu jesteś w stanie dziennie po pracy w której wiem , że nie odpoczywasz, zrobić. Mnie wczoraj utworzenie 3 potraw na następny dzień dla siebie + napar i nasiadówka uziemniło tak ,że jakoś nie miałam już na nic siły(kijki nawet odmówiłam ). A mignęła mi w mózgu idea, że coś dla gości na jutro można by przyrządzić. Tylko co????

Cytat Zamieszczone przez Kaa888 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    to mi, jako żywo, wygląda na dietę paleo
    część rygorystyczną, tytułem wprowadzenia, czyli "whole 30" opisaną w książce Hartwigów "Zdrowie zaczyna się od jedzenia"
    Weszłam w link , ale tam jest tylko wersja elektroniczna i to w dwoch formatach. Ja nie mam pojęcia w którym mój komputer by to wolał, a czytnika nie posiadam, a w ogóle jak coś gotuje to wolała bym to mieć wydrukowane. Diety paleo się trochę boję, czytałam ten blog z paleo, on mnie przeraża i przerasta.Na razie jestem na etapie wyparcia tzn nie chcę uwierzyć m, że wszyscy mają grzybicę, że nieomal wszystkie dolegliwości odczuwane przez człowieka są pochodzenia "od candidy". No uważam, że nadmiar antybiotyków i cukrów prostych maltozy, laktozy , fruktozy oraz glutenu daje zaburzenia chomeostazy pomiędzy mikroflorą jelitową i dobre bakterie chroniące nas przed różnymi infekcjami i zapewniające dobre samopoczucie(jak moje w miejscach intymnych) potrafią być wyparte przez wredne obce mikroorganizmy lub ich brak pozbawia nabłonek właściwego nawilżenia , ochrony i osłony. To może być przyczyna wrzodów żołądka, przewlekłych zapaleń śluzówki w moim (antrum żoładkowym-to stwierdziła gastroskopia), nadżerek jelitowych, guzków krwawnicowych, świądów i pieczeń oddolnych.
    Kasia ja bym ci pożyczyła tej mojej książki o grzybicy, a czy ten twój o paleo też mogłabyś mi jakoś udostępnić??????????

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry,słoneczny...

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    cały czas Ci zazdraszczam tej bytności z maleństwem
    ...ostatni to dzisiaj dzień i rozdwojenie jaźni,bo z jednej strony odzyskam ja wolność,a z drugiej 10-cio miesięczna dziecina jest tak urocza...Właśnie się budzi-słyszę...
    ....waga u mnie chyba bez zmian,bo nadal nie posiadam baterii...
    Miłego dnia...
    P.S. 1/...fałszywy to alarm był...zakwilenie poprzez sen;ona nie ma jeszcze ząbków i pewnie dziąsła dokuczją...jutro musimy ją od 5 rano do 11-stej przetrzymać bez spania,albowiem będzie miała robione EEG mózgu w związku z tym zapowietrzaniem się...cała nadzieja w dziadeczku...
    P.S.2/...Ewcia łrze;to nie może być łona na tym rysunku,bo...małego zlewiku w tej łazience brak
    P.S.3/...Hanine pasje kuchenne podziwiam ja niezmiennie
    P.S.4/...sobie leczo przygotowałam "na winie"...zamiaruję raz zjeść z ugotowanym indyczym mięsem,drugi raz z makaronem

To tyle na razie
    Ostatnio edytowane przez kania79 ; 28-08-2014 o 09:27
    Solange37 lubi to.

Awatar Kaa888
    Kaa888 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    14

dzień dobry

Teresko, żadnych elektronicznych książek Ci nie podsyłałam, co to to nie
    w merlinie jest normalna wersja papierowa i ja taką kupiłam

główne założenia tej rygorystycznej pierwszej części są Ci znane bo tam mamy zero nabiału, zero wszelkich zbóż (również bezglutenowych) i zero owoców
    tłuszcz tylko kokosowy, masło klarowane i oliwa z oliwek, poza tym mięso z hodowli ekologicznych, jajka od kur swobodnie biegających i dużo warzyw, też z upraw ekologicznych
    no dla mnie to hardcore, bo gdzież tu w środku miasta hodowle ekologiczne
    ale dla zapaleńców i dla mocno zdeterminowanych jak znalazł

tylko skutki uboczne, czyli gwałtowna poprawa zdrowia, mnie nęcą

Awatar kania79

Łojojlepiej się mi było o zdjęć ze zlotu obejrzenie nie prosić...zaś z drugiej stronycień nadzieji,że Motywacja z Konsekwencją wraz powrócą pod mój dach...wieczorem się będę widziała z dzieffczętami,z którymi na Kaszebach byłam i dietę w-o przechodziłam...

Awatar Solange37
    Solange37 jest nieaktywny Znany na forum

Ot,widzicie kumo Anno, zlewik nie mój.Ukryć się nie da

Awatar kania79

Cytat Zamieszczone przez TinnGO [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    nie wiem co do herbaty może jeść matka karmiąca i osoba na diecie antygrzybiczej
    forju[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].................................................. ......................[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

placuszki oopsisowe z rozdziaźdanym bananem jako słodziwo...
    Ostatnio edytowane przez kania79 ; 28-08-2014 o 13:49

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Dzięki Aniu, ale na tej diecie zabronione są wszystkie cukry łacznie z fruktoza więc daktyle, banany i jabłka wykluczają z konsumcji mnie. I niezaposiadanie takich dziwaczności jak mleczko roślinne.
    Ja nie chcę uwierzyc, że mam tak jeść do końca życia, przecież nawet cukrzycy coś z węglowodanów słodkich jedzą.!!!!!

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez kania79 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Łojojlepiej się mi było o zdjęć ze zlotu obejrzenie nie prosić...zaś z drugiej stronycień nadzieji,że Motywacja z Konsekwencją wraz powrócą pod mój dach...wieczorem się będę widziała z dzieffczętami,z którymi na Kaszebach byłam i dietę w-o przechodziłam...
    A to trzeba prosić????????
    Myślałam ,że z czasem się je zobaczy w prywatnych albumach.
    Skoro tak to ja też chcę!!!!! Pliiiiissss.
    W lasu dzisiaj byłam ,na spacerku.
    No głupia ta moja sister,że aż strach!!!
    Tak ją prosiłam,żeby jeszcze jeden dzionek została.Dzisiaj grzybki jak malowane nawet mnie pod nogi się pchały.
    A one /siostra i wnusia/wczoraj kilkanaście zaledwie znalazły.
    Boczniaki też rosną .
    Będę robiła kanie smażone i w" ocecie" marynowane a jak dorosną to i boczniaków kilka słoiczków tak zrobię
    Pychotka jak nie wiem co ,lepsiejsze niż rybki tak robione.
    Hairmawo lubi to.

kolejne podejście od 18.02.16

Awatar kania79

Cytat Zamieszczone przez TinnGO [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    na tej diecie zabronione są wszystkie cukry łacznie z fruktoza więc daktyle, banany i jabłka wykluczają z konsumcji mnie
    ...łoj,ta łoj...kurczaczki żółciutkie,żeby nie przeklinać je*szcze bardziej...

...powróconam ja ze spotkania z wieściami,że ho,ho..albo jeszcze bardziej...do koleżanki akurat przyjechała pani z dostawą ze sklepu zielarskiego (posiadają taką opcję,że się zamawia i się w domu oczymuje i płaci),młoda osoba okazała się "kopalnią" wiedzy...mam nadzieję,że rzetelnej...mam w planie nawiedzić w sobotę sklep,bom ja bardzo łatwowierna odnośnie do nowinek naturalnego pochodzenie...na razie u wujcia G.sprawdzam newsy...są i dla Ciebie Tereniu (linki przypadkowe,żeby w ogóle naświetlić temat):
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    oraz na moje zapytanie o stawów bolenie:
    ========================== kawał posta mi "wyciachało"...na stawy OMUŁEK ZIELONOWARGOWY

a na koleżanki nawracające pęcherzamoczowego zapalenia:[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

I jeszcze napisałam o cudnej urody bukiecie urodzinowym znajomej z działki powracającej składającego się z róży białej,dwóch różowych i kilku pączków ciemnoczerwonej w otoczeniu bladozielonej hortensji...i,że pogglować jeszcze zamiaruję...
    Ostatnio edytowane przez kania79 ; 28-08-2014 o 20:52

Strona 3 z 1169 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 53 103 503 1003 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów