Strona 501 z 1079 PierwszyPierwszy ... 401 451 491 499 500 501 502 503 511 551 601 1001 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,001 do 5,010 z 10784
Like Tree7254Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Dla mnie Hania też była niezwykłą osobą.
    3 x wpadała do mnie na pogaduszki.Niemal na siłę wyciągnęła mnie na zlot sierpniowy.
    ...tylko i wyłącznie dzięki Hani przytomności umysłu i niebywałym umiejętnościom logistycznym nam we dwie dało się zobaczyć "oko w oko"...

Dostałam dzisiaj mailowo od szkolnego kolegi "garść" wspomnień w postaci czarno-białych zdjęć z lat szkolnych...studniówka,gdzie siebie rozpoznałam po bluzce...
    ...nooo nie mógł się lepiej wstrzelić,bo i tam jest kilkoro już nieobecnych,zaś ale wreszcie sobie ulżyłam

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Ewus dobrze, ze psinka czuje sie lepiej. Trzym sie w te najblizsze dni, bo pewnie bedzie sie dzialo...
    A dla Grazynki mam takie cus...
    RASTI4949 lubi to.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Heloł kumy

Dziękuję kumom za wczorajszy dzień

Hania, choc pożegnana, to już zawsze zostanie ze mną. I wdzięczna jestem, że dzięki niej internet przyszedl do mnie w realu i już został, w Waszych osobach wszystkie kumy kochane

Z Anią, odnośnie opamiętania i jarzębinowego zawołania, nieśmiało sie łączę.
    Bo, jak to dziewczyny wczoraj mówiły, Hania z chmurki nogą kopniaka wymierzyć może.

Dobra wiadomość z Olecka Oskar, trzymaj się!

W sprawie zlotów stolicznych to ja na miejscu będąca, więc łatwo mi sie dostosować

Wicher taki teraz dmie, że mało mi okien nie wypchnie a ja skołowana tym wichrem - ogarnąć sie nie mogę. Może innym razem o jakiś bardziej składny post sie postaram.
    hahanka lubi to.

Awatar Kikkertje
    Kikkertje jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Wrocław

wieczorne helou!

zagladam do Was prawie caly dzien ale napisac nie bylo jak... jak jakis nalogowiec wczoraj tez...

Wspaczku Drogi opowiesc o tym jak przyszedl do Ciebie "Internet" na plenerze w Drohiczynie pamietam bardzo dobrze niesamowite, co? jak sie to zycie potrafi plesc....

wczoraj podczas podrozy Kaaasi w pociagu powhatsappowalysmy my troszku. i kurcze co Lenka napisala, co Terenia, to tak sie gdzies kosmicznie laczy.... napisalam tak:
    Hania pokazala nam jak moze byc... jak mozna zyc, jakim byc czlowiekiem. to powinnysmy z tej znajomosci wyciagnac i wziac do serca. to zeby tez byc takim bezwarunkowcem, podac dalej. cieszyc sie, ze sie jest takim, jakim jest, oczywiscie pracujac nad soba....

Kaniu, masz racje. mus sie wziac. ja wiem, ze ciezko na duszy nam wszystkim

Ewa, moze faktycznie Oskan czeka? podswiadomie wie... czuje? sciskam!

u nas tez wieje okrutnie. juz od paru dni. ale ostatnia noc byla okrutna... na dzisiejsza zapowiada sie to samo. mi pisanie, tez jakos skladnie nie idzie. nie wiem, co pisac... mysli uciekaja tak szybko, zanim cos skladnego uda mi sie wklepac.

dobrego wieczoru zatem pozycze wszystkim Kumciom

Awatar Barbarelus
    Barbarelus jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    2

No @rka wodna
    A tak pięknie szło. I pooooszło. A właśnie miałam skopiować.
    Cóż. zaczynam od początku, chociaż nie wiem czy będzie tak pięknie jak poprzednio. Ruszam do boju.

I przeszłam do Worda, żeby nie zobaczyć znów niespodzianki w postaci czystego tła.

Wspaczku – czekam na wiadomość. Jaką? Już wiesz.

Nie potrafię pięknie pisać, wyszukiwać pięknych słów w Internecie, wiec nie będę pisać o Naszej Dziewczynce w niebieskiej sukience, ale pozostawię Ją sobie we wspomnieniach.

Ja jestem raczej takim typem co to przeliczy wypłatę lub jeśli ktoś ma duuużo kasy w portfelu to też mogę, ale kwieciste pismo to nie moja dziedzina.

Dziewczęta. Wprawdzie nie wiem co oznacza kod „jarzębinka” ale mam wrażenie, że wiem o co chodzi.
    Może łatwiej nam będzie, jeśli będziemy chwalić się swoimi przemyśleniami, poczynaniami, sukcesami, a także porażkami. Jak dawniej. Wprawdzie to już nie „makrelkowy” czas i Wspaczek makrelką nie pogrozi. A było tak, było. Każdy bał się makrelki.

Jeszcze jedno – mam wrażenie, że ważne przemyślenie( może nie odkrywcze) Odchudzajmy się zdrowo. Nie szarpmy się na jednorodne diety. Monotematyczne. Dużo do przemyślenia dał mi cytat , jaki wrzuciła parę tygodni temu Ania. To coś było o rozmowie Hani z lekarką i o wstrząsie i stresie jaki fundujemy swojemu organizmowi poprzez gwałtowne odchudzanie. Może to i prawda. Bo do złego jedzenie przyzwyczajamy organizm stopniowo, ale odchudzić chcemy się w ciągu paru dni.

Kod „JARZĘBINKA” kładę palec pod budkę i rozpoczynam.
    Zaczynam się ogarniać.
    Mój ruch ogranicza się do : dom – samochód (50m), samochód – praca (20 m) praca – samochód (20 m), samochód- dom (50m) . Ilość centymetrów jakie dziennie pokonuje jest wprost imponująca dla …. ślimaka.
    Zadanie nr 1- dwa razy w tygodniu siłownia, gdzie znajduje się orbitrek, którego mogę do woli ujeżdżać, dopóki będę miała zapał i silną słabą wolę.
    Zadanie nr 2– po 18-tej korytko do góry, pod sam sufit. Tak, żebym nie sięgnęła.
    Zadanie nr 3 – rezygnacja całkowita z białego pieczywa.
    Zadanie nr 4 – przebadanie się w tym kardiolog i dowcipny. (cukier - 104)
    Zadanie nr 5 – zwiększyć ilość wypitej dziennie wody, bo ja to mogę cały dzień o jednej szklance kawy przetrzymać.
    Zadanie nr 6 – pisać codziennie. Chociażby tylko dzień dobry, ale pisać.
    Zadanie nr 7 – nie obrażać się na słowa krytyki
    Zadanie nr 8 – postarać się być 12 grudnia w W-wie

To moja króciutka lista. Głupio mi uzupełniać o dalsze zadania, ale jeśli ktoś chce coś dopisać to proszę lub sobie coś wyrzuci to OK.

Napiszę jeszcze jedno. W marcu 2010 rozpoczęłam odchudzanie. Dołączyłam do Was chyba w czerwcu. Dzięki Waszemu wsparciu schudłam 28 kg. Poprzez głupotę zniszczyłam to o co walczyłam i tylko kolejne zrywy spowodowały, że nadal mam mniej niż na początku drogi.

Walczmy o siebie.

Ps. Ewciu. masz już naprawdę całe pokłady stresu i Oskarek też zrozumiał, że nie może Ci go więcej dokładać.

Ps nr 2. Wszystkim życzę miłego wieczoru
    Ostatnio edytowane przez Barbarelus ; 18-11-2015 o 20:22
    Solange37 and RASTI4949 like this.
    Znajomość z Dukanem od 15. 03.2010.

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Ha! Ale z przytupem Barbarelusek w pierwsze parze poszedł! Brawo! Hania by się cieszyła

Jesli chodzi o hasło, to w całosci brzmiało "jarzębina czerwona" a jego znaczenie roszyfrowałaś bezbłednie Basiu

Ze swojej strony mogę tez się pokusic o wylicznkę, ale chyba krótka będzie:

1. Najważniejsze: Zmniejszyć ilość kolacji (z trzech do jednej)
    2. Prawie równie ważne: jeść prawdziwy obiad w obiadowej porze (bo jak nie, to kolacje się mnożą )
    3. Ważne, ale nie zasadnicze: wprowadzać zdrowe skladniki do posiłków (vide: kasza jaglana - okazało się, że lubię)
    4. Wynikające z poprzedającego - ważne, choć trudne do wprowadzenia: jadać więcej warzyw!!!
    5. Niezbędne: więcej ruchu! chodzić! korzystac z komunikacji miejskiej! nie sadzić 4-liter do samochodu jesli nie jest to absolutnie konieczne!
    6. Hmm ... konieczne: wykonywac ćwiczenia na kręgosłup, i to wykonywać je systematycznie
    7. Porobic zlecone badania, iść do ortopedy, dermatologa, neurologa, kardiologa, gina itp. ... ale to juz chyba plan 5-cio letni

To taki naprędce sklecony plan, ale chyba niczego sobie. Jakby ktos miał jakies uwagi, to bardzo proszę, choć nie gwarantuję, że się nie obrażę, bo lubię sobie czasami focha strzelić

Czekające na informcje zainteresowane kumy proszę o moment cierpliwości. Leniwa jestem, ale sie zmobilizuję i privy powysyłam
    Solange37 and RASTI4949 like this.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Basiu u Ciebie to nawet awatar tematyczny...
    Wszystkie Wasze dzieffczęta plany/postanowienia/sugestie parafuję i w życie próbowała będę wdrażać
    ja również powinnam:
    - znacznie zwiększyć ilość wypijanych płynów
    - powrócić do przynajmniej 10000 kroków dziennie - chociaż tyle w temacie "ruch"
    - nie nasadzać się na żadne diety,a postawić na zdrowe jedzenie i zachować jaką-taką systematyczność pór jego spożywania
    - może jakieś mrożenia oponki mrożonką

- słodyczom
    - no i ograniczyć późnowieczorne żerowanie...w tym celu dzisiaj właśnie! wypiłam soczek pomidorowy całość porcji 63 kcal

Monia odnośnie do tak zwanej służby zdrowia ...marchewkę jeszcze posiadam własnego chowu,na końskim gwnie nie wiem więc czy ona ekologiczna...moje zdanie w temacie ekologicznych bazarków znasz,no i ja na stypendium ZUSchociaż pono szlachetne zdrowie bezcenne jest;natomiast za wczorajszą propozycję wzięcia lustra ogromne dzięki,albowiem tego właśnie potrzeba mi było

Z innych życiowych:
    - ograniczyć poranne kawki oraz komputeryzowanie się pod jej wypicia pretekstem
    - w celach chociaż tylko towarzyskich ciągnąć ten nieszczęsny angielski,chociaż Jezeryna mnie świadkiem,że motywacji nie mam za grosz,w związku z aktualnymi globalnymi wydarzeniami
    - wreszcie poogartać swoje osobiste środowisko naturalne;spróbować powyrzucać zbędności

P.S. wykazałam się nie byle jaką przytomnością umysłu i skopiowałam swoje wypociny tuż przed wylogowaniem z foruma...ciekawość popiera Wszechświat moje postanowienia,czy nie

Dobranoc na wypadek poczucia nagłej senności
    Ostatnio edytowane przez kania79 ; 18-11-2015 o 22:53

Awatar Pieczarkowska
    Pieczarkowska jest nieaktywny Znany na forum

Pieczarka w sosie jarzębinowym postara się:

- jeść śniadania i nie jeść po 22.00
    - pić więcej wody - wróć! zacząć pić wodę
    - powrócić do regularnego pływania i może przepłynąć kanał LaManche? <3
    - ograniczyć kawy (bo piję z mlekiem i cukrem)

Na razie tyle, to i tak dużo.
    Ogólnie to jeszcze chcę podobnie do Ani:
    - porządnie wysprzątać mieszkanie, usuwając raz na zawsze zbędności (rozpisać plan i po kolei obrabiać każde pomieszczenie), najlepiej, jak mąż będzie wyjechany
    - szlifować angielski. Może jakiś plan, że np. codziennie 20 słówek i 10 całych zdań-sentencji? Jakby się trzymać tego planu, to po roku....wystarczy policzyć, ile bym się nauczyła.
    - oszczędzać na czym się da

Plany światłe, ale wiadomo, jak to z planami jest. To i tak wierzchołek góry lodowej, ale od czegoś trzeba zacząć...

Dziewczyny, ściskam Was mocno i wracam do roboty. Śpijcie spokojnie.

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Nu, idą deklaracje aż miło
    Trochę mnie martwi, że porządki w domu też są brane pod uwagę ... nie żebym byla przeciwniczką porządków, ale ....

Tak naprawdę, to chciałam powiadomic, że rozesłałam juz privy. Do Tereski nie słałam, bo Kaasia załozyła za Tereskę.

Tak mi przyszło do głowy, że to jarzębinowe poruszenie, to najlepsze co można zrobić teraz, kiedy juz nic więcej dla Hani zrobić nie możemy
    Odpoczywaj Haniu, w spokoju i bez bólu

Dobranoc Kumy, spijcie i śnijcie kolorowo
    Kołderki poprawię i sama też zalegnę

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam pieknie!
    Mysle ,ze masz racje Kasiu Wspakowa- wznowienie akcji Jarzebina Czerwona to jest to, z czego Hania by sie najbardziej cieszyla!
    Co do privu to ja nic nie otrzymalam... czy jest moze jakis powod o ktorym nie wiem?

Co do moich przemyslen natomiast... to melduje ze swego podworka, ze bylam wczoraj na spotkaniu WW i postanowilam od poniedzialku (bo w weekend wyjezdzam a na wyjezdzie nie bede w stanie tego przeprowadzic...) zrobic 5 dni z rozpiska dietetyczna czyli zaplanowac rano punkty i co jem na s.-o.-k.-i tego sie tylko trzymac.
    Widze bowiem, ze moje proby zapisywania ilosci punktow "po fakcie" czyli wieczorem- maja taki skutek, ze po poczatkowym schudnieciu dwoch kilo (koniec sierpnia/poczatek wrzesnia) drepcze w miejscu.
    Bujam sie na 76-77kilo i nie moge ruszyc z kopyta!

Pieczarko- "oszczedzac na czym sie da"? -a czemu to? tak po poznansku czy jak? Dla mnie to nie zycie, kiedy sie "oszczedza na czym sie da"... to tylko jego marna kopia...
    Tymbardziej, ze nie wiem czy slyszalyscie...

Uprawnienia umieszczania postów