Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 65 z 65

Wątek: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Awatar musli99
    musli99 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Domyślnie Odp: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Cytat Zamieszczone przez izonka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    I jak te sukienki z Ali, przychodzą w dobrych rozmiarach i takie jak na zdjęciach? Bo kiedyś tam kupiłam torebkę i przyszła beznadziejna, że 3 zł bym za nią nie dała...
    Różnie z tym bywa ale w większości w dobrych. Trzeba patrzeć po rozpisce z centymetrami bo często ich określenia s/m/l mają się nijak wymiarowo do naszych :P Jak chce się coś kupić to przede wszystkim trzeba czytać komentarze i patrzeć na zdjęcia od ludzi.

Co do tematu. Ja mam właśnie 5 sukienek upatrzonych z Ali. Czekają na przecenowe szaleństwo 11 listopada Poza tym szarpnęłam się i kupiłam chłopakowi [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] na urodziny, a sobie dodatkowego [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] XD

Gorzej, że trzeba zacząć gromadzić prezenty świąteczne >.<
    People Change.. now i'm a lamp.

izonka jest nieaktywny Nowy na forum

Musli, dzięki za informację.

Ja ostatnio kupiłam szczoteczkę elektryczną [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] bo już na nią polowałam i polowałam. Tylko się zastanawiam, może któraś z Was miała, przez ile czasu mam ją trzymać na ładowaniu na tym stojaczku? Bo widziałam u koleżanki, że ona w łazience cały czas ma podpiętą do ładowania, tylko dla mnie to trochę dziwne, czy to nie będzie złe dla baterii?
    Ostatnio edytowane przez izonka ; 17-11-2017 o 18:25

malamii_ jest nieaktywny Nowy na forum

Mój ostatni zakup? Kupiłam sobie ten naszyjnik [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Piękny, prawda? Tak mi się spodobał, że nie mogłam sobie odmówić, tym bardziej, że nie jest drogi. Sklep, w którym go kupiłam ma ciekawy wybór, muszę do niego częściej zaglądać

Piórko47 jest nieaktywny Nowy na forum

Ja kupiłam odżywkę do włosów z Hairstore.pl , jest super!

ZieloneJabuszko jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Przez internet można kupować wiele rzeczy, sama ostatnio kupowałam grę planszową na promocji, ale możliwości jest bardzo wiele. Można tak chociażby [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i w ten sposób także w jakiś sposób zaoszczędzić pieniądze. Kupując w sieci trzeba umieć jeszcze szukać okazji.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów