Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67

Wątek: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Awatar musli99
    musli99 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Domyślnie Odp: Co ostatnio kupiliście przez internet?

Cytat Zamieszczone przez izonka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    I jak te sukienki z Ali, przychodzą w dobrych rozmiarach i takie jak na zdjęciach? Bo kiedyś tam kupiłam torebkę i przyszła beznadziejna, że 3 zł bym za nią nie dała...
    Różnie z tym bywa ale w większości w dobrych. Trzeba patrzeć po rozpisce z centymetrami bo często ich określenia s/m/l mają się nijak wymiarowo do naszych :P Jak chce się coś kupić to przede wszystkim trzeba czytać komentarze i patrzeć na zdjęcia od ludzi.

Co do tematu. Ja mam właśnie 5 sukienek upatrzonych z Ali. Czekają na przecenowe szaleństwo 11 listopada Poza tym szarpnęłam się i kupiłam chłopakowi konsole PlaySstation 4 z grą Minecraft[/URL] na urodziny, a sobie dodatkowegopada do Xboxa 360 XD

Gorzej, że trzeba zacząć gromadzić prezenty świąteczne >.<
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 13:54
    People Change.. now i'm a lamp.

izonka jest nieaktywny Nowy na forum

Musli, dzięki za informację.

Ja ostatnio kupiłam szczoteczkę elektryczną, bo już na nią polowałam i polowałam. Tylko się zastanawiam, może któraś z Was miała, przez ile czasu mam ją trzymać na ładowaniu na tym stojaczku? Bo widziałam u koleżanki, że ona w łazience cały czas ma podpiętą do ładowania, tylko dla mnie to trochę dziwne, czy to nie będzie złe dla baterii?
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 13:40

malamii_ jest nieaktywny Nowy na forum

Mój ostatni zakup? Kupiłam sobie ten naszyjnik Piękny, prawda? Tak mi się spodobał, że nie mogłam sobie odmówić, tym bardziej, że nie jest drogi. Sklep, w którym go kupiłam ma ciekawy wybór, muszę do niego częściej zaglądać
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 13:36

ZieloneJabuszko jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Przez internet można kupować wiele rzeczy, sama ostatnio kupowałam grę planszową na promocji, ale możliwości jest bardzo wiele. Można tak chociażby kupić ubrania reserved kuponami dostępnymi online i w ten sposób także w jakiś sposób zaoszczędzić pieniądze. Kupując w sieci trzeba umieć jeszcze szukać okazji.
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 13:03

milkana00 jest nieaktywny Nowy na forum

Kocham perły , podziwiam ich niezwykłe piękno, ich niepowtarzalność, bo każda perła jest inna o czym mało kto wie. Przeglądam kolekcję sklepu i nie mogę się napatrzeć tak są urzekające. Najwyższej jakości i w cenie, której na obecny czas nie przeskoczę, ale może kiedyś..........ach, jakże bym chciała mieć chociaż jedną perełkę Akoya albo Thaiti i móc pochwalić się swoim zakupem na tym forum.
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 10-04-2018 o 14:22

Awatar gille
    gille jest nieaktywny Nowy na forum

Ja ostatnio zaopatrzyłem się w całą gamę ubrań. Ogromna oszczędność czasu. W sieciówkach straciłbym mnóstwo czasu.
    gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny

kanian jest nieaktywny Nowy na forum

ja sobie kupiłam łądna bluzeczke na święta i spódniczkę akurat w Quiosque. Bardzo fajny sklep odzieżowy
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 10-04-2018 o 08:32

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów