Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Problem z rozstępami

ostracebulka jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Problem z rozstępami

Czy znacie jakieś dobre zabiegi na rozstępy? Używałam kremów, nic nie dawały... Słyszałam o zabiegach laserowego usuwania rozstępów, podobno robią je np. w Vici Clinic w Krakowie i są bardzo skuteczne. Robiłyście? A może robiłyście inne fajne zabiegi na ciało i chcecie się pochwalić?

Awatar Paulicja
    Paulicja jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Problem z rozstępami

Hej, naprawdę kremy nie działają? Ja miałam bardzo duże rozstępy na brzuchu i z początkiem odchudzania zaczęłam się balsamować nimi, moim ulubionym najbardziej skutecznym okazał się balsam z SORAYA. Bardzo mi pomógł, bo moje rozstępy stały się koloru skóry i aby je zobaczyć trzeba przyjrzeć się z bardzo bliska

grzybowska jest nieaktywny Nowy na forum

Jeżeli chodzi o zabiegi na rozstępy w Krakowie to polecam Holistic Clinic i ich karboksyterapię, tutaj sobie możesz poczytać: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

rewers098 jest nieaktywny Nowy na forum

Sam nie mam obeznania w tym temacie, ale koleżanka studiuje kosmetologię w Krakowie w dietlu i bardzo wychwalała poziom nauczania, toteż uwierzyłem jej także w wiarygodność takich zabiegów kosmetycznych. Powyżej są dwa ciekawe polecone, więc podpowiedzieć mogę z tego co się dowiedziałem, że zabiegi tego rodzaju to jedyna na prawdę skuteczna metoda pozbycia się rozstępów.

Flow26 jest nieaktywny Nowy na forum

Widziałam efekty tych zabiegów w Vici Clinic i niedawno sama się zdecydowałam Nie było to zbyt komfortowe, ale rozstępy bardzo zbladły, a skóra w tych miejscach jest wyraźnie ujędrniona.

Awatar majacyr
    majacyr jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Puławy
    Wpisy na blogu
    12

Ja mam rozstępy i po ciążach i od tycia i te po wielu latach mi sporo zbladły po stosowaniu kosmetyków dla mam na istniejące rozstępy

Awatar musli99
    musli99 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Ja mam okropne rozstępy po dorastaniu. Na biodrach, pupie, piersiach i nawet na kolanach... Ogólnodostępne kremy mi nie pomogło ale zainteresował mnie ten od majacyr. Kochana powiedź mi ile czasu używałaś tego mazidła. Albo inaczej, po jakim czasie zauważyłaś efekty?
    People Change.. now i'm a lamp.

KormeliaPlaszek jest nieaktywny Nowy na forum

Z kremami bywa różnie, mi akurat nie pomogły. A z tymi laserami, jeden zabieg wystarczy czy seria? Jak seria to ile wizyt jest zalecanych?

Awatar musli99
    musli99 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Kraków

Cytat Zamieszczone przez KormeliaPlaszek [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    A z tymi laserami, jeden zabieg wystarczy czy seria? Jak seria to ile wizyt jest zalecanych?
    Chyba nigdy nikomu nie starczył jeden zabieg :P co do ilości zależy od indywidualnej wyceny lekarza na co wpływ ma stan, wielkość, głębokość i wiek blizny/rozstępów
    People Change.. now i'm a lamp.

ZieloneJabuszko jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Wiele kobiet walczy z rozstępami, nie ma tu jednej skutecznej metody, potrzeba raczej bardziej złożonych działań.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów