Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Fajna rzecz do firmy

natkawal76 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Fajna rzecz do firmy

Hejka. Z braku ciekawszych zajęć szukałem jakiś przydatnych rzeczy do firmy, które będą przydatne w usprawnieniu pracy. Natrafiłem na tego typu dźwigi samochodowe: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , które z powodzeniem mogły by przewozić ciężkie rzeczy w biurze i nie tylko. Pomyślałem o rozmaitych dziennych koncepcjach ich wykorzystania: począwszy od urządzenia w takim dźwigu imprezy po transport osób, które by były na tyle zmęczone, że musiałby skorzystać z takiego dźwigu. A jakie wy macie pomysły na wykorzystanie tego rodzaju dźwigu?

KKrasny jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Fajna rzecz do firmy

Myślę, że to ciekawy pomysł, ale jak zawsze, by móc korzystać z takich rozwiązań, potrzebna jest kasa. Pierwsze co bym zrobił, to znalazł serwis, który prezentuje [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i na podstawie zebranej wiedzy, podjąłbym decyzję, czy inwestycja jest dla mnie opłacalna.

natka202 jest nieaktywny Nowy na forum

A ktoś może orientuje się [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

aleksandra97 jest nieaktywny Nowy na forum

moim zdaniem nie warto, bez względu na miejsce pobytu

korba23 jest nieaktywny Nowy na forum

Skoro już mówimy o fajnej rzeczy do firmy to nie można nie wspomnieć o czymś takim jak [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], prawda że fajna i przydatna rzecz? A jednocześnie świetna promocja firmy

Mika95 jest nieaktywny Nowy na forum

Ostatnio znalazłam fajny artykuł: i uważam, że powinien przeczytać go każdy, komu zależy na jego firmie. Te sposoby naprawdę pomagają zbudować wizerunek, a co za tym idzie- lepsza reklama
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 13-04-2018 o 05:58

ZieloneJabuszko jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Każda firma ma swoją specyfikę, więc pewnie zdecydowanie powinno się patrzeć na to bardzo indywidualnie. Każdy przecież potrzebuje co innego.

katarzyna.janiszewska93 jest nieaktywny Nowy na forum

wszystko zleży od profilu firmy. Każdy biznes potrzebuje czegoś innego, u mnie w firmie fajnym odkryciem ostatno był zakup taniego używanego sprzętu typu kserokopiarka. Sama się zdziwiłam, że używany sprzęt może być przydatny w firmie.
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 10-04-2018 o 12:56

Awatar Unti01
    Unti01 jest nieaktywny Nowy na forum

Cześć Wam. A czy znacie może jakieś sprawdzone sposoby na reklamę swojej działalności? Ja się właśnie poważnie zastanawiam nad różnego rodzaju możliwościami.... Zastanawiam się właśnie, czy usługi wydruku na drukowanieulotek.pl byłyby ok. Co myślicie o tym?
    Ostatnio edytowane przez Unti01 ; 04-06-2018 o 12:43
    Jeśli nie potrafisz wykorzystać minuty, to zmarnujesz i godzinę, i cały dzień, i całe życie!

dobrawa3 jest nieaktywny Nowy na forum

Jeśli chodzi o firmę, polecam VoIP dla firm [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - znaczne ułatwienie dla pracowników i klientów

Uprawnienia umieszczania postów