Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Modne ubrania uszyj je sam

natkawal76 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Modne ubrania uszyj je sam

Witam, pewnie nie tylko ja mam problem ze znalezieniem dobrych sklepów z ubraniami. Na reklamie wszystko pięknie wygląda i na wszystkich jednak nie zawsze. Ciuchy później nie wyglądają tak jak oczekiwaliśmy. Dlatego ja znalazłam sklep z tkaninami dziecięcymi gdzie sama mogę wybrać nie tylko kolor ale i grubość materiału i wzór. Dostawa odbywa się błyskawicznie, dzięki czemu mam towar u siebie na następny dzień. Wiem, że powiecie, kto dzisiaj szyje sam ubrania, a muszę Was zdziwić wiele bardzo wiele osób. Nie chcą wyglądać tak samo jak pół miasta i jeśli nie potrafią sami to zanoszą materiał do krawcowej. Dlatego polecam takie rozwiązania, szczególnie dla osób z alergią na materiał czy osób, które mają problemy z wagą i nie wszystkie ubrania na nich dobrze leżą. W sklepach wszystko szyte jest na osoby bardzo szczupłe, a dla osób już o większej wadze jest problem ze znalezieniem czegoś dla siebie. Spróbujcie kupić materiał lub kila jego rodzajów i połączyć w piękny sweter, czy sukienkę i zobaczycie czy Wam się spodoba. Kto nie robił niech się nie wypowiada. Zobaczycie jak można za niewielkie pieniądze ubierać się pięknie i modnie, a przede wszystkim wyglądać niepowtarzalnie.
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 13:25

suxerter jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Modne ubrania uszyj je sam

Według mnie szycie ubrań nie jest najlepszym pomysłem, zerknij sobie do sklepu Merg.pl, znajdziesz tam taką piękną sukienkę:

Kosztuje ona niecałe 200zł, a nie trzeba męczyć się z szyciem. Jeżeli lubisz szyć, to możesz ją po prostu przerobić

notsofit jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Modne ubrania uszyj je sam

jesli umie szyc to nie ma sensu wydawac 200 zl i przerabiac Ja szyje sama - zamawiam sobie tkaniny na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i przynajmniej mam tanio i oryginalnie.
    Ostatnio edytowane przez notsofit ; 01-06-2018 o 13:00

Uprawnienia umieszczania postów