Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Unikalny prezent na święta

natkawal76 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Unikalny prezent na święta

Coraz bliżej święta i zastanawiamy się co kupić naszym najbliższym. Wszędzie można spotkać gotowe świąteczne zestawy, które będą idealnie pasowały pod drzewko jednak czy o to chodzi. Ja osobiście wolę prezenty unikalne jak np. własnoręcznie zrobiona czapka od babci itd. Dlatego chciałam Wam zaproponować oryginalny prezent nie tylko na święta ale i na urodziny czy rocznice jak [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Możemy ja zmówić takie jak chcemy. Wybrać materiał, kolor, grawer i wielkość. Będą idealnie komponowały się również pod choinką p jak wspólny prezent dla rodziców od dzieci z ich wizerunkami. Dostawa jest szybka i pod wskazany adres, dzięki czemu wysłać możecie je w każde miejsce na ziemi. Jest to dość innowacyjne rozwiązanie i jak rozumiem nie każdemu się spodoba, ale na pewno jest o wiele lepsze niż kolejny szampon czy perfuma nie w naszym guście. Statuetki na pewno nie kupimy za 50 zł jednak można zawsze troszkę oszczędzi i zamówić, aby sprawić wszystkim radość właśnie w tym jednym magicznym dniu.Pomyślcie jest to na pewno coś unikatowego, co raczej się nie spotyka na co dzień, a wrażenie uwierzcie mi robią.

ZieloneJabuszko jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: Unikalny prezent na święta

No nie wiem, jakoś mnie to nie przekonuję i wątpię by ktokolwiek w moim otoczeniu byłby zadowolony z takiego prezentu

Uprawnienia umieszczania postów