Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Salon masażu

olgiernuk79 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Salon masażu

W naszym kraju coraz więcej powstaje gabinetów masażu oferujących szereg usług. Większość z nas udaje się do nich dopiero w czasie dolegliwości czy kontuzji, nie wiedząc, ze taki masaż raz na jakiś czas może być bardzo relaksujący . Ja osobiście polecam salon masażu Warszawa[/url] bardzo dobra lokalizacja gabinetu, jest gdzie samochód postawić co dzisiaj jest bardzo ważne. W swojej ofercie mają bardzo wiele masaży i osób które się w tym specjalizują z ogromnym doświadczeniem, co jest bardzo ważne przy urazach. Ja osobiście korzystałam z 4 rożnych masaży i powiem, ze najbardziej fajny jest masaż ciepłymi kamieniami. Atmosfera jest bajkowa, pełne wyciszenie i bardzo odpręża. Ceny jak na stolicę są rozsądne a jak chcemy kupić pakiet dostajemy zniżkę. Dlatego osoby które się nie przekonały może wykupią bony upominkowe jak prezent bardzo fajna sprawa.
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 13:23

ZieloneJabuszko jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: Salon masażu

Coś w tym jest, choć ja sama nigdy z takich salonów masażu nie korzystałam.

fitnessiar jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Salon masażu

Ostatnimi czasy, lubię wyszukiwać w wyszukiwarce Google wiele ciekawych firm. I tak oto znalazłem jedną z nich, z której usług teraz korzystam po wpisaniu frazy implanty kraków
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 13:00

Uprawnienia umieszczania postów