Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Księgowa jak wybrać?

natkawal76 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Księgowa jak wybrać?

Każdy z nas kto ma firmę wie jak trudno jest rozliczać co miesiąc setki papierów. Nikt z nas nie ma na to czasu aby godzinami nad nimi ślęczeć. Dlatego większość z nas zatrudnia biuro rachunkowe , które wykona za nas pracę. Ze swojego doświadczenia wiem, ze nie jest prosto znaleźć firmę,która rozliczy nasze dokumenty dobrze. Niby każdy oferuje podobne usługi, ale i ceny za nie są rożne jak i zakres obowiązków. Ja wiem, że kiedy zakładam działalność chciał oczywiście zaoszczędzi i wzięłam księgowa tanią i okazało się, ze połowa dokumentów zakupowych nie została wpuszczona w koszty, co wiązało się z wyższym podatkiem dla mnie i dużą stratą finansową. Chciałam tanio to płaciłam mało a za to podatki były wysokie. Dlatego polecam Państwu sprawdzone usługi księgowość Radom. Sprawdzone od lat kobiety, bardzo dobre podejście do klienta. Rozliczają szybko papiery, więc nie ma problemu. Teraz oferują również pliki JPK co bardzo ułatwi sprawę, jeżeli chodzi o US. Polecam wybierać ludzi z polecenia, a jeśli nie macie takich to poczytać troszkę na forum, abyście nie mieli tak jak ja kiedyś.
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 13:15

ZieloneJabuszko jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: Księgowa jak wybrać?

Najlepiej sprawdzić chyba oferty i przekonać się, która będzie najdogodniejsza.

katarzyna.janiszewska93 jest nieaktywny Nowy na forum

bardzo cięszko o sprawdzoną firmę rachunkową. Ja przez kilka lat zmieniałam biuro bo zawsze było coś nie tak. Na szczęścię znajomy polecił mi biuro księgowe warszawa, jeśli ktoś z was by szukał w stolicy obsługi księgowej to polecam z czystym sumieniem
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 10-04-2018 o 12:56

Awatar paneldor
    paneldor jest nieaktywny Nowy na forum

Dobrą księgową z pewnością polecą Ci najbliżsi. Wiele osób korzysta z usług księgowych dlatego nie powinno być z tym problemów.

Awatar myska22
    myska22 jest nieaktywny Nowy na forum

Najbliżsi zawsze mogą doradzić coś w tej sprawie. Na pewno będzie to zaufane źródło informacji.
    Człowiek, który zgadza się ze wszystkim, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał.

Mariannaewa jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Wrocław

Albo z polecenia, albo z internetu, albo - jeśli masz małą firmę - spróbować skorzystać z którego z programów online do prowadzenia samodzielnej księgowości.

Uprawnienia umieszczania postów