Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Gdzie zostawiacie psy podczas wyjazdów?

monikabert90 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Gdzie zostawiacie psy podczas wyjazdów?

Witam Was serdecznie,
    chciałam zapytać Was, gdzie zostawiacie Wasze czworonogi podczas wyjazdów np. w góry? My planujemy wybrać się w tym roku na narty, ale nie wiemy własnie, co zrobić z psiakiem. Moim zdaniem zabieranie go ze sobą nie ma sensu, ponieważ i tak siedziałby całe dnie sam w ośrodku. Znajoma podsunęła nam pomysł, abyśmy skorzystali z usług hotelu dla psów. Znaleźliśmy całkiem niedrogi Pensjonat dla Psów U Zoopsychologa" pod Warszawą, gdzie pieski mają dogodne warunki i fachową opiekę. Skorzystalibyście z takich usług, czy może bardziej skłanialibyście się ku temu, aby zostawić psa u znajomych lub rodziny? A może macie jeszcze jakieś rozwiązania?
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 12-04-2018 o 11:09

NataDudu jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Gdzie zostawiacie psy podczas wyjazdów?

Nigdy w życiu nie zostawiłabym psa w hotelu. Dla mnie jest to członek rodziny. Więc albo organizuję wakacje tak, aby swojego pupila móc zabrać ze sobą albo w najgorszym wypadku zostawiam go u brata - którego mój przyjaciel doskonale zna. Więc nie przeżywa tego aż tak bardzo.
    Z kolei znowu słyszałam dużo dobrego o takich hotelach. Cóż, twój wybór

Awatar saset34
    saset34 jest nieaktywny Nowy na forum

Ja zostawiam zawsze zaufanemu znajomemu. Ostatecznością jest hotel dla podopiecznych.
    Nadzieja bierze mnie w ramiona i trzyma w swoich objęciach, ociera mi łzy i mówi, że dziś, jutro, za dwa dni wszystko będzie dobrze

Awatar ciastko10
    ciastko10 jest nieaktywny Nowy na forum

Możliwości w tym zakresie jest bardzo wiele, warto postawić na takie rozwiązanie jakie ma sens. Oczywiście indywidualne podejście do adekwatnej kwestii to coś na co nalezy zwrócić uwagę.
    Ja wcale nie chcę wszystkiego, czego pragnę. Nikt tego nie chce. Nie tak naprawdę. Co to za zabawa dostawać wszystko, o czym się marzy, tak po prostu?

Awatar gille
    gille jest nieaktywny Nowy na forum

Ja zostawiam moje czworonogi u rodziny. Wiem, że są tam bezpieczne i dobrze zadbane dlatego jestem spokojny.
    gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny

Awatar diabollo
    diabollo jest nieaktywny Nowy na forum

Ja to się niestety niezbyt na tym znam... Nie będę w stanie pomóc w tym obszarze tematycznym.
    Twoja przyszłość wypisana jest na kamieniu, ale nie w nim.

MagdalenaPliszek jest nieaktywny Nowy na forum

Działają domowe hotele dla psów i dla osób, które nie mogą zostawić psa u rodziny albo znajomego, a też nie mogą go zabrać ze sobą to bardzo dobra opcja. Psy przebywają w dobrych warunkach, bawią się ze sobą. To może być też dla nich fajnie spędzony czas, tylko ważne, aby sprawdzić właścicieli, czy znają się na tym, czy wiedzą co robią, czy miejsce jest godne polecenia, zaufania itp.

Awatar hypnotic gaze
    hypnotic gaze jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    we mgle
    Wpisy na blogu
    2

Ja zostawiłabym psa z rodziną, albo proszę kuzynkę, żeby została u mnie i zaopiekowała się moim psem.

Jeśli chodzi o hotele dla psów to niby wszystko cudnie i pięknie. Pies wychodzi dwa czy trzy razy dziennie na spacer i jest pod dobrą opieką, ale... Pies mojego wujka trafił do hotelu na ponad tydzień i potem nie opuszczał ich na krok, piszczał jak wychodzili z domu itd. :/
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Cel pierwszy --> 130 kg

Uprawnienia umieszczania postów