Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Czy warto kupić meble online?

katarzyna.janiszewska93 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Czy warto kupić meble online?

Cześć,

zastanawiam się czy warto kupowac meble w magazynach internetowych. Ceny są atrkcyjne oraz znacznie niższe aniżeli w dużych sklepach, aczkolwiek nie można danego towaru zobaczyć przed zakupem. Zastanawiam się nad tym zestawem meblowym. Macie jakiekolwiek przeżycia w tej przestrzeni? Planuję w przyszłym miesiącu już nabyć nowe meble , zatem chce poznać waszą opinie na owy temat

Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 10-04-2018 o 11:10

pomidorek38 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Czy warto kupić meble online?

Nie wiem czy zdecydowałabym sie na zakup mebli z jakiegkolwiek niesprawdzonego magazynu tym bardziej przez internet... Zazwyczaj jak już kupuję to jednak kupuję coś porządnego, bo nie lubię się rozdrabniac i wydawać kasy.... w każdym razie przez internet jak najbardziej ale ze sprawdzonych salonów - ostatnio zamawialiśmy fotel z salonu agaty. Mieliśmy upatrzony przy okazji, a że wreszcie jakaś kasa wpadła - to zamówilismy. Realizacja bez problemowa i w terminie

Awatar antygraffiti
    antygraffiti jest nieaktywny Nowy na forum

W celu znalezienia czegoś w tej sprawie warto sprawdzić pozostałe tematy na forum. Na pewno jest tu coś o tym.
    Mam całkiem prosty smak. Zawsze zadowala mnie to, co najlepsze.

AlicjaPawłowska jest nieaktywny Nowy na forum

No pewnie, że warto kupić meble przez internet. Tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest ogromny wybór mebli, a dodatkowo dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie ma sensu przepłacać

Awatar TomoTomo
    TomoTomo jest nieaktywny Nowy na forum

Według mnie nie warto. Wolałbym dokładnie obejrzeć meble przed ich zakupem. Nigdy nie wiesz co tak naprawdę kupujesz w internecie.
    W internecie czai się niewiarygodna liczba zbuków. (...) Wirtualny, anonimowy atak oczyszcza takiego zbuka i daje mu siłę do dalszego działania. Naładował akumulatory, popił świeżej krwi i zatankował wredność.

notsofit jest nieaktywny Nowy na forum

Mi sie rzadko zdarza zamawiac online bo wlasnie wole sprawdzic sama meble ale np w salonie agata juz cos tam zamawialam ze stronki internetowej jak znalam produkt

Vivero jest nieaktywny Nowy na forum

Raczej warto. Prawda jest taka, że online jest po prostu taniej, oferta bogatsza, a w sklepach stacjonarnych często nie ma tego, czego się właśnie szuka. Ja kupowałam meble do sypialni w sklepie Korameble.com.pl i trzymają się bez zarzutu. I nie mam tu na myśli stolika pod lampkę tylko łóżko i szafę, które użytkowane są codziennie.

Uprawnienia umieszczania postów