Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Odchudzanie z kimś czy samemu ?

Tysiak56 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odchudzanie z kimś czy samemu ?

Według mnie, odchudzanie należy zacząć razem z pomocą dietetyka i trenera personalnego. Dzięki temu już od początku mamy wsparcie osoby doświadczonej, która poprowadzi nas odpowiednią drogą. Możesz poszukać kogoś w swojej okolicy lub kogoś kto prowadzi zajęcia online. Możesz też zobaczyć jak Ci trenerzy pomogli już swoim podopiecznym. Pomoc takich ludzi jest świetnym pomysłem.
    Ostatnio edytowane przez AdminAdmin ; 10-04-2018 o 10:58

darias27 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Odchudzanie z kimś czy samemu ?

Moim zdaniem samemu można się równie dobrze odchudzań niż z kimś, wystarczy dobrze dobrana dieta.

MagdalenaPliszek jest nieaktywny Nowy na forum

Tylko że dobrą dietę może dopasować właśnie dietetyk, więc bez tego ani rusz.

notsofit jest nieaktywny Nowy na forum

Ja probowalam najpierw sama, ale niestety - nie wiem, czy za malo rygoru, czy motywacji, ale ciagle sie nie udawalo, dlatego na poczatku tego roku zdecydowalam sie na dietetyka. Wybralam Michała Wrzoska, bo polecala mi go przyjaciolka, a w necie tez widzialam same dobre opinie - no i faktycznie, razem w trakcie 3 miesiecy udalo nam sie osiagnac - 12 kg na wadze

anitaa90 jest nieaktywny Nowy na forum

Sama próbowałam się odchudzać rok. Zrzuciłam trochę ale jednak dietetyk potrafi dostosować dietę do Twojego trybu życia, zrobi też pewnie analizę na podstawie chorób i dostosuje do Ciebie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Uprawnienia umieszczania postów