Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Co z tą czerwoną?

MaIinka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Poznań
    Wpisy na blogu
    1

Post Co z tą czerwoną?

Witam Was
    Chciałam zapytać o właściwości czerwonej herbat. Czy któraś z Was piła ją? Czy jest wskazana dla osób ok. 16 roku życia? Jak często (o ile powinno się) ją pić?
    Pozdrawiam

Awatar Halkatla
    Halkatla jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: Co z tą czerwoną?

wg powszechnie panujących opinii czerwona herbata w połączeniu z ćwiczeniami przyspiesza spalanie tłuszczu. nie słyszałam jeszcze, żeby pita w nadmiarze komuś zaszkodziła spróbuj także zielonej- ma więcej właściwości prozdrowotnych,a poza tym usprawnia przemianę materii.

Pamiaa jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Hej, co do czerwonej herbaty wiele Ci nie pomogę, ale o zielonej mogę troszkę powiedzieć.
    Zielona herbata wspomaga odchudzanie- w moim przypadku, wypijając kubek gorzkiej, zielonej herbaty kilkanaście minut po posiłku, czuję, że pozytywnie wpływa na trawienie, ogólnie na początku gorzka herbata nie jest za dobra, ale po 3 lub 4 kubku smakuje już bardzo dobrze ; )
    Polecam zieloną herbatę, naprawdę działa oczyszczająco...
    Pamia

Awatar bardott
    bardott jest nieaktywny Nowy na forum

A która herbata działa lepiej? Zielona czy czerwona?
    - Nie mów do mnie Lampka!
    - A jak mam mówić?! Jaśnie Oświecony Nosicielu Światła?

Awatar Aldonkka
    Aldonkka jest nieaktywny Nowy na forum

Oj cieżko jest odpowiedzieć na to pytanie.Sama uwielbiam oba rodzaje herbaty .Zarówno zieloną jak i czerwoną. Obie posiadają dzialanie odchudzające chociaż stawiałabym w tej kwestii na czerwoną herbatę . Już dawno wielu naukowców odkryło,ze zawiera w sobie składniki, które wspomagają palenie tłuszczu.Samą herbatą sie nie odchudzisz ale bez wątpienia wspomoże ona proces.
    Możesz sobie szerzej poczytac o tym na stronie:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Tylko dlatego, że coś nie wyszło, nie można zakładać, że na świecie nie ma innych ludzi do kochania. Miłość jest zbyt ważna, by iść bez niej przez życie.

Olcia838 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Poznań

Piłam przez dłuższy czas herbatę pu-erh i mocno schudłam. Oczyściłam także organizm z toksyn, co potwierdziły wyniki badań - odkwaszenie było znaczne.

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Ja osobiście bardzo sobie chwalę czerwoną herbatę. Też mi pomagała przy schudnięciu i ogólnie czasami ją jeszcze popijam na przyspieszenie metabolizmu i poprawę trawienia. Szczególnie przy takich okazjach, jak na przykład Święta, kiedy zdarzy mi się zjeść coś ciężkostrawnego i tłustego. Czerwona herbata jest jak najbardziej skuteczna i bezpieczna do picia. Ja osobiście wolę ją z jakimś dodatkiem owocowym, na przykład cytrynową, grejpfrutową, czy o smaku owoców leśnych. Sama czerwona herbata ma dość charakterystyczny, "ziemisty" smak, który nie każdemu przypada do gustu. Jeszcze a propos wszelkich herbatek odchudzających, radziłabym uważać na te, które zawierają senes i korę kruszyny. Szczególnie oba te zioła w składzie. Producenci ą mieszankę, jako odchudzająco-oczyszczającą, jednak ma ona silne działanie przeczyszczające i może bardzo podrażniać jelita. Kiedyś nieświadomie zakupiłam taką herbatkę, popiłam ją ze dwa dni z rzędu i ... nie wychodziłam przez cały dzień z toalety i miałam bóle brzucha. Co więcej dłuższe stosowanie mieszanki senesu i kory kruszyny może uzależnić organizm, i gdy ją odstawimy, dostajemy zaparć. Lepiej więc zostać przy czerwonej herbacie oraz zielonej, która też wspaniale oczyszcza organizm

JuliaJot jest nieaktywny Nowy na forum

Czerwona herbata ma wysoką zawartości garbników, których nabywa w trakcie długotrwałej fermentacji. Reguluje pracę żołądka. Sprawia to, że z pokarmu wchłaniane jest znacznie więcej substancji pokarmowych, a przyjmowane tłuszcze mają zdecydowanie prostszą budowę. Ja jednak nie do końca jestem zafascynowana tą herbatą. Ona mi po prostu nie smakuje. Jednak od czasu do czasu oczywiście ją piję. Podczas odchudzania korzystam z diety ułożonej przez specjalistów. Dietę otrzymałam przy zakupie spalacza tłuszczu www.trizer.pl. Bez problemu udaje mi się ją wcielić do dnia codziennego. Mimo, że jest to dieta to czuje się najedzona, ale czuję się też lekko.

Awatar Rennia
    Rennia jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Augustów

Ja ją piję regularnie i naprawdę widzę efekt. Możesz się spotkać z różnymi opiniami w internecie, ale według mnie najlepiej sprawdzić na sobie. Wiadomo, że kazdy organizm jest nieco inny i inaczej będzie reagował na takie rzeczy. Mnie osobiście bardzo to pomogło, udało mi się*ruszyć z miejsca właśnie po tym jak zaczęłam sobie parzyć herbatę czerwoną. Mogę polecić*Ci, skąd ja kupuję - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

moninika jest nieaktywny Nowy na forum

Dlugo nie mogłam się przekonać do czerwonej herbaty ze względu na specyficzny smak ale przyzwyczaiłam się i piję już teraz nawet bez dodatków. Piję codziennnie ale nie po każdym posiłku i widze różnicę.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów