Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Miésnie

vistix jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Szczecin

Domyślnie Miésnie

Hej Bardzo bym chciala schudnac ,ale z miesni ,mam ich strasznie duzo co powieksza moje lydki ,ktore sa tragedia oraz uda.. Wiece moze jak sie ich pozbyc lub uszczuplic ?
    Cel I - 56,5 kg - już prawie osiągniety )
    Cel II - 54,5 kg
    Cel III 0 52,5 kg

Awatar rainofroses
    rainofroses jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    London

Domyślnie Odp: Miésnie

Cytat Zamieszczone przez vistix [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Hej Bardzo bym chciala schudnac ,ale z miesni ,mam ich strasznie duzo co powieksza moje lydki ,ktore sa tragedia oraz uda.. Wiece moze jak sie ich pozbyc lub uszczuplic ?
    Dlaczego z miesni?! Masa miesniowa spala wiecej kalorii podczas cwiczen. Umiesnione lydki i uda? Zazdroszcze, bo ja do tego daze. Dlaczego kobiety boja sie miesni?!

Ale powaznie, nie mozesz schudnac tylko z jednej czesci ciala, a utrata miesni na rzecz zmniejszenia rozmiaru to dla mnie glupota. Mniej miesni, czyli wiecej tkanki tluszczowej?

Jednak jesli jest to dla ciebie az taki problem, to sprobuj strechingu i/lub jogi. Wzmocnisz cialo i wysmuklisz miesnie. Jesli problemem sa proporcje, to postaraj sie popracowac nad ramionami i talia - zrownowazysz sylwetke i dopne partie ciala moze nie beda az takim problemem.

Pozdrawiam.
    31/05/11 - dietowy start
    STRONG IS THE NEW SKINNY!!!
    P90X challenge accepted
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

kimkaa jest nieaktywny Banned
    Mieszka w
    Lublin

Moim zdaniem najlepszą metodą będzie fitness, sama chodzę na zumbe. Do tego jakaś l-karnityna która jest pomocna w spalaniu tkanki tłuszczowej. Pamiętaj aby mieć też dres z odpowiedniej tkaniny, taki który przepuszcza powietrze
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 09-03-2016 o 15:03

wikawes123 jest nieaktywny Nowy na forum

Mam ten sam problem ;(

Awatar Samosan
    Samosan jest nieaktywny Nowy na forum

Ja nie mam za bardzo wiedzy w tym obszarze tematycznym. Dlatego nie będę w stanie pomóc.
    Człowiek niezmiernie lubi czuć się pokrzywdzony.

Uprawnienia umieszczania postów