Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44

Wątek: Zielona kawa naprawde działa?

monaliska27 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    kraków

Domyślnie Odp: Zielona kawa naprawde działa?

moim zdaniem zielona kawa może wspomóc proces odchudzania o ile dodatkowo pilnujemy diety i ćwiczymy sama pryzjmuję suplement Be Slim Zielona Kawa i zaczęłam biegać wieczorami przyznaję ze widzę pierwsze efekty

beginka jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Warszawa

U mnie pozytwny efekt w zrzucaniu nadwagi był widoczny kiedy zaczęłam się wspomagać takim ekstraktem z zielonej kawy.
    Mogę więc potwierdzić, że zielona kawa wspomaga odchudzanie ale nie powinniśmy zapominać o ruchu i diecie.
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 25-02-2016 o 10:59

monika990 jest nieaktywny Nowy na forum

ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz dieta, to ci pomoze

renatazo jest nieaktywny Nowy na forum

Zielona kawa to kolejny mit na którym zarabiają producenci suplementów [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ostatnio edytowane przez renatazo ; 27-12-2014 o 12:07

malamii_ jest nieaktywny Nowy na forum

Zielona kawa jest droga, proponuję, abyś zmieniła nawyki żywieniowe i wzmożony ruch, może efekty nie pojawią się od razu, ale to tym lepiej, tylko długofalowe odchudzanie ma sens, bo unikniesz efektu jo-jo.

Awatar zoshka99
    zoshka99 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Łódź

ja nie mogę się przekonać do jej smaku macie jakieś sposoby na to żeby była smaczniejsza? chciałabym ją pić, bo dużo czytałam o jej zdrowych właściwościach, ale jest niedobra
    Biochemia dowodzi, że nie ma różnicy pomiędzy miłością a dużą tabliczką czekolady.

bellisimo jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez zoshka99 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    ja nie mogę się przekonać do jej smaku macie jakieś sposoby na to żeby była smaczniejsza? chciałabym ją pić, bo dużo czytałam o jej zdrowych właściwościach, ale jest niedobra
    To nie pij tylko łykaj tabletki . Pamiętaj jedynie o tym, że one wspomagają odchudzanie, a nie Cię odchudzą całkowicie.

frutela jest nieaktywny Nowy na forum

Ja stosuje tabletki zielonej kawy max , jak dla mnie jest dobra i dodaje energii.Nie ma mdłego posmaku na ustach.
    Może sama popróbuj.

kliwia18 jest nieaktywny Nowy na forum

Ja tez długo nie mogłam sie przemóc do picia zielonej herbaty, ale organizm jakos sie przyzwyczail i teraz czuje sie naprawde dobrze

Awatar Aldonkka
    Aldonkka jest nieaktywny Nowy na forum

No ja kupiłam ją jako zamiennik do tradycyjnej kawy, która niestety ale dobrze na mnie nie działała. Wypłukiwała z mojego organizmu magnez i miałam trzęsące się ręce, skurcze Drżała mi powieka.
    Potem koleżanka powiedziała mi o zielonej kawie. Spróbowałam i jestem zachwycona. Jest to naprawdę fajny zamiennik tradycyjnej kawy. Nic tak nie daje mi codziennie kopa do pracy. Bardzo skuteczna, pobudza. Jako suplement diety ponoć również działa, wspomaga odchudzanie ( akurat obecnie nie jestem na diecie).
    Ostatnio edytowane przez Dietetyk_Kamila ; 25-02-2016 o 10:58
    Tylko dlatego, że coś nie wyszło, nie można zakładać, że na świecie nie ma innych ludzi do kochania. Miłość jest zbyt ważna, by iść bez niej przez życie.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów