Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Schudnąć do wakacji!

kliwia18 jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Schudnąć do wakacji!

Zgadzam sie, ja stosowałam wiele diet cud, zadna nie pomogła, dietetyk ułożył mi rozpiske co powonnam jesc i ile sie uszac i kg od razu zleciały

toruwiel jest nieaktywny Nowy na forum

A spróbuj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to system wyzwań mający na celu zmotywować nas do działania i zrzucania wagi. Jest też dużo filmików instruktażowych z profesjonalistami więc wejdź i zobacz.

ala kot jest nieaktywny Nowy na forum
    Wpisy na blogu
    1

Cześć mnie też to irytuje ja ważę coś do 45 kg i mi to przeszkadza założyłam to konto by poznac rady jak schudnąć czekam na nie

młodanatasza jest nieaktywny Nowy na forum

to z czego ty chcesz schudnąć jak ważysz 45 kg ?

julkakulka1567 jest nieaktywny Nowy na forum

ja zaczęłam biegać i przestałam jeśc słodycze i smieciowe jedzenie, po tygodniu kilogram mniej!

Awatar medimediii
    medimediii jest nieaktywny Nowy na forum

pamiętaj żeby pić dużo wody, bo dużo osób o tym zapomina :/ ja chce schudnąć do wakacji chociaż 5 kg ehh

Awatar ewelinawarchol
    ewelinawarchol jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bielsko-Biała

Odchudzanie mam już za sobą. Ale też postawiłam sobie cel do wakacji. mianowicie ujędrnić i choć trochę wyrzeźbić ciało. Głównie chodzi mi o to, żeby ujędrnić brzuch i podnieść pupę, bo ta płaska pupa mi przeszkadza. Dokładnie od 7 stycznia chodzę regularnie na siłownię. Biegam, ćwiczę na maszynach do ćwiczeń siłowych, robię przysiady z obciążeniem, brzuszki, ćwiczenia z ciężarkami kettlebells i już widać różnicę. ciekawa jestem jak będzie z tą pupą do lata. Mam budowę typu jabłko, najszersza jestem u samej góry, czyli dość duży biust i szeroka klatka piersiowa, kosztem dość wąskich bioder i płaskiej pupy. Nogi mam długie i chyba akurat to jest najlepsza część mojego ciała. Na brzuchu mam jeszcze trochę luźnej skóry po odchudzaniu i ciąży, ale też walczę z nią zawzięcie z dobrymi rezultatami.
    Dziewczyny, walczymy o piękne, wakacyjne ciała !

Kasieex jest nieaktywny Nowy na forum

Ja w czerwcu i sierpniu idę na dwa wesela, a we wrześniu planuję jechać na Chorwację, więc chcę moją wymarzoną sylwetkę osiągnąć. Moim problemem są hormony które co jakiś czas przyjmuję, przez którę tyje i zatrzymuje mi się woda...po paru tygodniach od odstawieniu niby wszystko wraca,ale wiecie jak to jest. W każdym razie nie zniechęcam się, tylko walczę ! Ja to największy problem mam z brzuchem, jakbym była conajmniej w 3 miesiącu ciąży, ale teraz skupiłam się bardzo na areobach, więc może mi się uda I czekam na sezon rolkowy, bo uwielbiam rolki.
    Damy radę dziewczyny !

Olcia838 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Poznań

Próbowałam diety skandynawskiej i śródziemnomorskiej i one dwie działają na mnie najlepiej, może nie jest to jakieś zastraszające tempo chudnięcia, ale pozwalają w szybkim czasie zrzucić kilogramy.

batorjulia jest nieaktywny Nowy na forum

Pamiętajcie, że dieta, nawet dobra dieta to nie wszystko. Ruch to zdrowie. Bez niego żadna dieta nie pomoże. Polecam wypróbowanie sobie ćwiczeń kalistenicznych. Świetne do budowania własnego ciała. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Polecam z czasem zaopatrzeć się w drążki/uchwyty, jeśli już się wkręcicie tak samo jak ja.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów