Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Schudnąć do wakacji!

Awatar sadness
    sadness jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Ełk

Domyślnie Schudnąć do wakacji!

Cześć.
    Chciałam dołączyć do jakiegoś wątku, ale nikt się nie udzielał i wgl, więc postanowiłam założyć własny. Mam nadzieję, że dołączą tu jakieś sympatyczne nastolatki i będziemy się nawzajem wspierać.
    Jeśli chodzi o mnie to nie podoba mi się moje ciało. Zero przerwy między udami, fałdki na brzuchu i te okropne boczki wg mnie jestem po prostu gruba (no może nie gruba ale na pewno nie chuda) i irytują mnie te 40-50kg nastolatki, które żalą się jakie to one są grube i czekają na komplementy.
    Ważę 65kg
    chcę ważyć jakieś 57,
    mam 172 wzrostu.
    Sama nie potrafię schudnąć, choć jak narazie odzwyczaiłam się np. od białego chleba. Potrzebuję motywacji!

Czekam na towarzyszki do odchudzania. Mam nadzieję, że się zaprzyjaźnimy i będzie nam łatwiej (i że ktokolwiek tu coś napisze). DO WAKACJI SIĘ UDA!

Awatar Wer0nikaa
    Wer0nikaa jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Krupski Młyn
    Wpisy na blogu
    2

Domyślnie Odp: Schudnąć do wakacji!

Hej Może nie jestem już nastolatką (21lat) ale napiszę tu. Ja pamiętam jak w wieku 17 lat od stycznia do wakacji udało mi się zrzucić prawie 20kg Jestem podobnego wzrostu, tylko 1 cm więcej i ważyłam wtedy (mając te 17 lat) 68/69kg i doszłam do wagi 52kg (ahh to były czasy) teraz ważę 70 kg (po ciąży) więc niewiele więcej niż wtedy przed odchudzaniem, jednak mój metabolizm się zrujnował.
    Ty mając młode, pełne energii ciało na pewno dasz radę zrzucić ile chcesz do wakacji, wierzę, że Ci się uda

Awatar sadness
    Mieszka w
    Ełk

Wow podziwiam Cię! I dziękuję za wsparcie Od jutra zaczynam intensywną dietę, czas w końcu skończyć ze słodyczami przede wszystkim.

Ostatnio edytowane przez sadness ; 03-02-2014 o 19:26

marrek jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    zagan

Też nie jestem nastolatkiem, ale życzę powodzenia i wytrwałości w postanowieniach
    otj.pl - ciekawa strona z poradami dotyczącymi diety

Awatar sadness
    Mieszka w
    Ełk

dziękuję Mam nadzieję, że jeszcze ktoś napisze i będzie z kim porozmawiać.

Mulan0 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Katowice

Jasne, że się uda! Musisz tylko zmienić styl odżywiania i życia, bardziej przykładać się do odpowiedniej diety i ćwiczyć. Trzymam za ciebie kciuki, bo u mnie zapał trochę wygasł po pierwszej, nieudanej próbie.
    Do boju!

Awatar sadness
    Mieszka w
    Ełk

Staram się Odżywiam się właściwie zdrowo, najciężej oprzeć się słodyczom, ale ograniczam do minimum aż w końcu przestanę je jeść. Z ćwiczeniami zimą gorzej bo w domu się nie chce, ale ćwiczę. Wiosną będzie łatwiej bo kocham jeździć na rowerze i zacznę biegać.
    Właśnie niech ta nieudana próba będzie dla Ciebie motywacją!

Magdalenka131313 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Włocławek

Hej
    Także jestem nowa i chcę schudnąć. Wiele razy próbowałam ale jestem pewna, że teraz mi się uda.
    Mam ok 170cm wzrostu, ważę 70 kg. Moja wymarzona waga to 58. Nie lubię swojego ciała i postanowiłam to zmienić żeby dobrze wyglądać na wakacje.Pierwsze kroczki już zrobione, a razem zawsze raźniej. Mogę się dołączyć ?

Awatar sadness
    Mieszka w
    Ełk

Jasne! Miło mi
    Eh, wciąż nie mogę przestać jeść słodyczy. Waga ciągle skacze z 65 na 63 i z powrotem.

monaliska27 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    kraków

ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć nie jestem zwolenniczką żadnych restrykcyjnych diet, uważam ze po prostu trzeba jeść rozsądnie i z głową, dodatkowo warto wspomóc metabolizm jakimś naturalnym suplementami np 2be slim

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów