Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 63

Wątek: ...jak zdrowo pozbyć się kg...

Awatar roksi16
    roksi16 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów
    Wpisy na blogu
    1

Domyślnie Odp: ...jak zdrowo pozbyć się kg...

madzio jak na suplementach ?
    START : 18 styczeń 2014
    Motywacja to podstawa ! byle do wakacji

Awatar emcia1894
    emcia1894 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Ostrołęka
    Wpisy na blogu
    1

No nie bardzo... Bynajmniej ja.
    Wszelkie tabletki wspomagające to istne świństwo. Niedość, że Ci nic nie pomogą (albo BARDZO mało), to jeszcze niszczą organizm.
    Moje wątki: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar madzio88
    madzio88 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Zabrze

to nie są żadne tabletki odchudzające tylko koktajle odżywcze. Sama biorę i są rewelacyjne efekty.
    Schudłam na nich już 3 kg w ciągu 2 tygodni. Kumpela schudła 13kg w ciągu 3 miechów.
    Znam też inne osoby, które to biorą i chudną. Nie są przy tym głodne, bo koktajle są dobre i pożywne. Zawierają masę witamin i do tego człowiek się czuje wspaniale i ma mnóstwo energii. Ja stosowałam wiele diet, ale z marnym skutkiem. Nie chudłam, a jeśli nawet już pare kilo zleciałam to z wielkim trudem. Dlatego mogę CI zagwarantować, że to jest bezpieczne i działa!!

Awatar roksi16
    roksi16 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Rzeszów
    Wpisy na blogu
    1

a skąd bierzesz te koktajle ?:P

Hmm co do tych tabletek to owszem brałam je przez jakieś 3 miechy, i tyle w tym było,że apetytu nie było
    Ale szczególnie negatywnie na zdrowie mi nie wpłynęły:P
    START : 18 styczeń 2014
    Motywacja to podstawa ! byle do wakacji

Awatar sanhac
    sanhac jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Katowice
    Wpisy na blogu
    2

MADZIO88 no ja tez nie jestem zbytnio do tego przekonana, ale wiesz na każdego dziła co innego. Ja jestem tego zdania, że jak ktoś chce i ma silna wole to uda mu się schudnąć, bo tego chce. a tabletki , koktajle itd. to tylko wymówka i czyste lenistwo ( nie myślcie, że sie wymądzram) uważam tak, ponieważ jestem tego idealnym przykladem, dziewczyny która pół roku temu prawie dobijała do sumy 100 kg, teraz waży 69 kg i jeszcze na tym nie poprzestaje. Tez byłam na róznych, dietach, zażywalam rózne tabletki, pilam różne " mikstury" ale co z tego, jak potem lądowałam w lodówce bo brakowało mi podsatwowcyh składników...

Także nie jestem ekspertem, ale troche juz ze sobą przeszłam i wiem , że jak się chce, ma sie odpowiednia motywację, posiada sie silną wole i jest sie gotowym na samokontrolę to idzie schudnąć zdrowo, z głową , nie niszcząc przy tym organizmu...

Chodze do dietetyka, który naprawdę dużo mi pomół, pokazał, ze idzie schudnąc jedząć regularnie i zdrowo.( zdowo nie oznacza samych warzyw;-] ).

Kiedy poszłam do dietetyka wiem mojego organizmu wynosil 34 lata , ja mam 20 więc prawidłowo powinien mieć ok 16 lat. to pomyślcie sami... w wieku 20 lat mialam organzim osoby 34 letniej. Na obecnym etapie jest już 20...;-) więc nie ma źle...

ps..;-) no to papiery na uczelnie juz dzis zawiozłam ;-)

Awatar madzio88
    madzio88 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Zabrze

Cytat Zamieszczone przez sanhac [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Także nie jestem ekspertem, ale troche juz ze sobą przeszłam i wiem , że jak się chce, ma sie odpowiednia motywację, posiada sie silną wole i jest sie gotowym na samokontrolę to idzie schudnąć zdrowo, z głową , nie niszcząc przy tym organizmu...
    Proszę Cię, to jest własnie najwiekszy problem odchudzania. Kto ma tyle silnej woli? Kto potrafi się sam kontorlowac? gdyby to bylo takie proste to nie było by tyle lasek co się odchudza....

Koktajle są tak skonstruowane, żeby dostarczać wszystkich potrzebnych składników organizmowi, bo człowiek jak się odchudza, a nawet jak je normalnie to nie zawsze potrafi się zdrowo odżywiać. A z jakiej firmy miałąś te koktajle.

Awatar Hiroshi_san
    Hiroshi_san jest nieaktywny Znany na forum

Na jakie studia? : >
    ja chudłam silną wolą, potem zaczęłam bawić się w specyfiki i diety-cud, co skończyło się praktycznie staniem w miejscu ^^ A teraz...wracam do początku.

'Looking back after a couple of years,
    I want to be satisfied by then so I want to work hard.'

Awatar sanhac
    sanhac jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Katowice
    Wpisy na blogu
    2

Hiroshi_san - Handel zagraniczny

MADZIO88- wierz mi, że ja mam tyle silnej woli, i samokontroli bo gdyby nie to juz dawno pożarłabym lodówkę;-)

Wiem, że Ty jako ekspert w tej dziedzinie ( tj. suplementów) będziesz je polecała, ale nie mów,że nie ma ludzi którzy nie umieją sie kontrolować... są tacy którzy potrafią to lepiej a i tacy którzy gorzej...a są tez tacy dla ktorych odchudzanie bez suplementów nie ma sensu...

a koktajle miałam z HERBALIFE nie powiem, żeby mi nie pomogły ( ale wydałam na nie kupe kasy), pomogly mi ale coz tego, jak później znów zaczelam jesć...

Odchudzać trzeba się chciec.;-)

Awatar blondyneczkaa
    blondyneczkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Kraków
    Wpisy na blogu
    3

a ja się tak zastanawiam (odnośnie zdrowego odchudzania), teraz kiedy są takie upały, mało co jemy. kiedy to podliczymy jest to zaledwie pareset kalorii, więcej zwyczajnie nam się nie chce bo nie mamy apetytu. właśnie. jedząc tak mało, możemy przecież spowolnić sobie matebolizm, a w efekcie nabawić się jojo, czyż nie? :<. martwi mnie to, a naprawdę nie mam apetytu przy takim skwarze -.-

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    <- tutaj zmagam się ze samą sobą. zapraszam serdecznie (:

'ciastko to minuta w ustach, godzina w żołądku i całe życie w biodrach'

Martulica jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Rzeszów

ja tez poprosze te dietke [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ;D

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów