Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 63 z 63

Wątek: ...jak zdrowo pozbyć się kg...

Awatar zaczarowana26
    zaczarowana26 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Bydgoszcz

Domyślnie Odp: ...jak zdrowo pozbyć się kg...

Cześć! Odchudzasz się jeszcze? Uczęszczasz wciąż do dietetyka? Jak Ci idzie? Masz jakąś nową diete czy wciąż tą samą?

Karola_81 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Katowice

Cytat Zamieszczone przez sanhac [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    MADZIO88 - tak udało mi się. Ja chodze do dr. Anny-Majki dietetyczka z Krakowskiego Medycznego Centrum Odchudzania, która raz w mięsiu jest w B-B, Tychach, Katowicach nie wiem czy przypadkiem tez nie w Gliwicach więc jak coś to Ci ja szczerze polecam....

---------- Wiadomość dodana o 19:29 ---------- Poprzednia wiadomość dodana o 19:22 ----------

CUKIERKOWA, Dzięki wielkie...;-) Dieta Wysłana.
    Trzymam za Ciebie kciuki, i w razie czego, pytaj smiało...

Hiroshi_san : dzieki... Moim celem jest wsparcie i pomoc tym, którzy borykaja sie z kg..;-)
    Do nie dawna sama wazyłam prawie 100 kg, więc wiem jak to jest byc dużym i jak ciężko, jest sie pozbyc tylko kg... co prawda jeszcze zostało mi ich 10 do zrzucenia, ale myślę, że dam rade, i dzieki temu będe mogła podzielić sie swoją dietą i swoimi sukcesami z innymi, może im się to przyda..;-)
    Byłam u dr A. Majki i mam mieszane uczucia. To był drugi dietetyk w 1 tygodniu, do którego się udałam; kilka dni wcześniej skorzystałam z usług Naturhoues (akurat kończyła im się akcja "Uwaga nadwaga"). Moim głównym problemem jest niedoczynność tarczycy, przez którą przytyłam 20 kg, które teraz mam do zrzucenia - w NT dietetyk (choć młoda dziewczyna po technikum technologii żywienia i mgr z chemii) wzięła pod uwagę moją niedoczynność tarczycy, zasugerowała odstawić m in vegetę (jako dodatek do zup) i to co mówiła, miało sens jeśli powiązać to z moją tarczycą - jedyny minus to taki, że koszt miesięcznego leczenia to ok. 300-400 zł, które miałabym wydać na chemiczne zapychacze - a ja już przy sproszkowanym sosie z torebki mam dylemat . A dr Majka zbagatelizowała moją chorą tarczycę, stwierdziła, że nie jest powodem dodatkowych kg o.O i przy asyście swojej koleżanki przekazały mi przykładowe jadłospisy, które zawierają produkty niezalecane przy chorej tarczycy ... za wizytę zapłaciłam 100 zł i chyba to skłoniło mnie do zabrania wspomianych porad, ale i tak zmodyfikuję je na swoje potrzeby - biorąc pod uwagę moją niedoczynność tarczycy.

A żeby było zabawniej - znam dwie osoby, które były w NT i u dr Majki - obydwie lecząc się u jednej z pań spektakularnie schudły - i komu tu wierzyć ?

Poza tym - nie jestem przekonana czy siedzenie cały dzień w chlebie jest takie dobre ...

jagoda01 jest nieaktywny Nowy na forum

wystarczy sie przerzucić na jakąś zdrowsza diete albo kupowac zdrowe produkty ,najlepiej ekologiczną żywność, ja w ten sposób zmienilam swoje nawyki zywieniowe, nie mam zadnej specjalnej diety tylko kupuje wszystko z organic24 pl jedzenie jest duzo lepsze pozywniejsze i bez chemii

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów