Strona 3 z 34 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 339
Like Tree5Lubią to

Wątek: Już Nie Taka Głupia Jestem ? :)))) - Część 1

Awatar urszulka2
    urszulka2 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    kielce

Domyślnie Odp: Już Nie Taka Głupia Jestem ? :)))) - Część 1

Cytat Zamieszczone przez maggies [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ula, jestem w trakcie małego powrotu na forum, nie bardzo jednak ogarniam. Tak jakoś tu dziwnie...i obco...
    To już chyba SKS!
    Zostawiam tylko buziaki
    Może i ja wrócę zajrzałam z ciekawości
    Dzisiaj odebrałam komputer z serwisu , tak się grzał że włączany był tylko na pare minut , luknąć na pocztę , zrobić przelew .
    Moja waga nadal bez baterii ........................
    Dom rośnie pomału , już jest piętro ale bez stropu

Buziaki dla Was kobietki walczące !!!!!
    maggies lubi to.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]Zapraszam[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

podstolina Guest

Wracaj Ulus wracaj bo tu coraz pusciej sie robi .......wszystkie kruszynki rozmywaja sie ...coraz nas mniej .Gdzie sie podzialy tamte wieczory i ...poranki .Pozdrawiam serdecznie i czekam......

Awatar urszulka2
    Mieszka w
    kielce

Red face Odp: Już Nie Taka Głupia Jestem ? :)))) - Część 1

Hej !

Co ja mam mądrego napisać !!! , w temacie odchudzanie nic się nie dzieje , w temacie tycie to i owszem jest się czym chwalić , placki ziemniaczane dzisiaj na obiad robiłam , podane z białym serem przyprawionym czosnkiem (pyszne mogę polecić ) na deserek rogaliki drożdżowe i bezy BRRrrrrrrrrr ............... obrzydliwie ....dobre i tak do końca dnia .
    Myślę sobie że samo to odsunięcie się od forum to taki rodzaj uspokojenia sumienia i ukrycia wstydu................ bo przecież nie tak miało być !!!!!!!!!! i nie mnie miało się to przytrafić !!!!!!!!!!! a jednak stało się ...................
    No zobaczymy jak teraz sobie Ula poradzi ? sama jestem ciekawa

Pozdrawiam serdecznie
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]Zapraszam[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar syberia1965
    syberia1965 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Chwaliszewo

Ula najwazniejsze ze próbujemy bo ja człowiek sie podda to juz koniec!!!ale sobie dogadzasz ochana no od dziś koniec z bezikami i rogalikami bo wiesz dobrze że od tego klosy nam przybywaja a nie chcemy prawda????pozdrawiam cie kochana i cieszę ze jesteś z nami i tak trzymaj!!!!!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar jogigie
    jogigie jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Katowice

Oj poradzisz sobie...poradzisz!!!!Masz już w tym duże doświadczenie!!!!Tak już z nami jest........raz waga w górę ...raz waga w dół!!!! Ale trzeba walczyć ...bo przecież łatwiej się kontrolować i mieć do zgubienia np.10 kg ....niż pofolgować sobie ....a potem mieć do zrzucenia 30 kg!!!!!!!! Cieszę się ,że jesteś i mam nadzieję ,że już znowu tutaj zostaniesz!!!!!!

Awatar edyta72
    edyta72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Tarnow

Ula, wracaj!! To super miejsce- zreszta sama o tym wiesz najlepiej! Jogus ma racje, trzeba sie kontrolowac- a my mamy to wielkie szczescie, ze robimy to na forum, z fajnymi dziewczynami!
    Trzymaj sie dzielnie!
    Buziaki

ruch

Awatar urszulka2
    Mieszka w
    kielce

Witam
    Największą trudność teraz na forum mam z szybkim rozszyfrowaniem czyj wątek jest , wszystkie załozone przez admina ,ale poradzimy sobie .
    Dzisiaj dzień raczej przykładny i mogę zaliczyć go do dietetycznie udanych .Myślę że będę zakładała sobie cele jednodniowe , aby każdego wieczoru mieć możliwość do radości , a jeśli coś się "przydarzy " to tylko to bedzie porażka jednodniowa . Jestem dość zmotywowana ponownie ,a mając takie doświadczenie wiem ze to niezwykle ważny element w cały procesie .

Powiem Wam że po weselu córki jakoś nie mogłam się dietetycznie pozbierać i brnełam (córcia zresztą też , zrobiła sie okrąglutka ), wiem że moje ponowne wkroczenie na drogę dietetycznej cnoty , pomoże całej rodzince

Proszę wybaczyć ze jeszcze mało buszuję po wątkach , ale potrzebuję czasu aby w pełni móc uczestniczyć w życiu forum

Pozdrawiam najpiękniej jak tylko umiem

Awatar edyta72
    edyta72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Tarnow

Cele jedniodniowe sa bardzo dobre...cieszymy sie kazdym sukcesem a porazki nadrabiamy 'od razu'
    Dobrej nocki zycze Ulenko

ruch

Awatar kortinka
    kortinka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    uk

Ulenko, jak milo Cie tu widziec. Ciesze sie ,ze wrocilas.
    Nie martw sie , kazda z nas ma wzloty i upadki.
    Najwazniejsze jednak to wrocic i zaczac od nowa.
    Buziaczki i przytulaki na poczatek
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar urszulka2
    Mieszka w
    kielce

Witam

wpadłam na sekundę , wróciłam właśnie z pracy i nóg nie czuję , ale raport składam: dziś średnio ...... cały dzień w pracy i tam właśnie ok południa zjadłam dwa naleśniki z powidłami ... reszta dnia surówkowo warzywnie .
    Jak mi się uda pojechać jutro do miasta to kupię sobie baterie do wagi ,zważę się w poniedziałek i co tydzień będę kontrolowała wagę .
    Ważenie codzienne było bez sensu i zbyt łatwo przychodziło tłumaczenie sobie "a to tylko woda" .

Dobranoc

Strona 3 z 34 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów