Strona 1001 z 2271 PierwszyPierwszy ... 501 901 951 991 999 1000 1001 1002 1003 1011 1051 1101 1501 2001 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,001 do 10,010 z 22708
Like Tree55497Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Dzień dobry

Kalahari na pewno wszystko było pięknie i jeszcze jest oczywiście, mamy nadzieję na jakieś fotki

Gammo jak zwykle mądrze prawisz, myślę o tym co napisałaś Maniusi, tak sobie pomyślałam, że ja wiekowo też tak bliżej Mamy Maniusi niż jej....

a ja dzisiaj się nie zważyłam bo tak mi się jakoś rano inaczej złożyło niż zwykle, zrobię to jutro ale tak jak pisałam waga do wczoraj stała jak zaczarowana

Agnieszko gratulacje, pomalutku, po pół kilograma ale chudniesz i to jest piękne, na fotce na fb widać, że buźkę masz już szczuplejszą

Manisuiu powodzenia w samodoskonaleniu, we dwie na pewno łatwiej no i żeby szybko dopuścił ci ten kręgosłup

Laugizorli a czemu to kawa to pora prawdy i relaksu ???
    tak czy owak dzięki za kawę, co prawda o tak wczesnej porze to kawy nie pijam bo przewracam się w łóżku nawet jak nie śpię ale pamięć się liczy
    naszej drugiej kawiarce Agnieszce też dziękuję no i Kasi bo też czasem serwuje kawę o świcie

no dobra - dosyć tego pisania, wypuszczam się w końcu po warzywa i owoce na targowisko bo od rana albo telefony albo Skype albo forum

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Jest kochana Agusiu jestem! Ale na ogrodzie a nie w domu więc nie miałam rano jak popisać. Waga po tygodniu zmagań z moją kekwicka 1,5 ko na minusie...liczyłam na ciut więcej może. ..no ale było trochę odstepstw od diety więc ogólnie jest ok!
    Madziu cieszę się twoja radością!
    Maniusiu...Gama pięknie to napisała ...trzeba by może faktycznie spróbować zapytać mamę czy wie jak bardzo cie rani i tak jak Agnieszka mówi - jak by nie patrzeć to przez takie właśnie doświadczenia rośnie nasza wlasna macierzynskosc!
    Dobrego dnia dziewczynki gratulacje za spadek zek Agnieszko! Tym bardziej cieszy ze nie taki początkowy jak u mnie tylko regularny i staly!

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

U nas popadalo....

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

A tak sobie właśnie siedzę i jem drugie śniadanko. ..

Agnieszka111 and sabinka57 like this.

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Madziu...
    poprawiaj, poprawiaj, bo w weselach poprawiny bywaja weselsze niz samo wesele... wszystko juz spokojnie i na luzie, wiec poprawiaj do woli ...

Sabinko...
    ja czytajac slowa Grazynki, skojazylam "chwila prawdy" z dniem wazenia ...ale teraz sie zastanawiam czy aby wlasnie to miala ona na mysli piszac te slowa, bo nie wspomniala nic o wadze...

Kasiu...
    bardzo Ci zazdroszcze tego sniadania na dzialeczce, ale tej pracy na dzialeczce zdecydowanie Ci nie zazdroszcze ... wielkie gratki za calkiem piekny spadek ...

Agnieszko...
    mialas cieszyc sie wakacjami , a Ty juz ze sloikami walczysz ....

28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Reginko, dla mnie słoiki, to relaks- uwielbiam

Kasiu, piękny spadek Fajnie masz, że Wam popadało u nas sucho straszliwie, robimy z mężem co możemy, żeby nam nie poschło wszystko, ale jak tak będzie dalej, to będzie spustoszenie w ogrodzie Dziś na termometrze mamy 36 *

Widziałam w tabelce, że i Grażynka zgubiła sporo, gratki
    01.01.2016 (81 kg) ************************************************** **********

ZeniaP_ jest nieaktywny Nowy na forum

Witam Panienki,

Chcę donieść, że u mnie po 5 dniach kekwickiej minus 2,27 kg. Przez następne 5 dni żywienie wg LCHF, a potem zobaczymy - może powtórka z rozrywki (?).
    Gratuluję wszystkim Zawziętym, którym przez ten tydzień udało się powalczyć z wagą, reszcie życzę złapania nie zwykłego Zawziętasa, a takiego zawziętego.
    Sabinko, tylko się nie zniechęcaj: może twój organizm jest z tych, co to "nic, nic", a potem trzask 2 kg w dół...

Pozdrawiam i za wszystkie trzymam kciuki u obu rąk
    Do widzenia.
    03/01/16 - 66,96
    13/02/16 - 64,92

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Ech życie....czułam się zniechęcona i zrobiłam wielki błąd...kupiłam cieplutki smaczniutki chlebek i se pojadłam

wszystkim dziewczynom które cokolwiek zgubiły szczerze gratuluję

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Gratuluje ci Zeniu- wlasnie sie zastanawialam co u ciebie.
    Ja tez planuje zostac na takim moim LCHF.
    Lubie ten rodzaj jedzenia, wiec az tak ciezko mi nie jest- troche mam tylko problem z wieczorami spedzanymi w towarzystwie-
    w przeciwienstwie do dziewczyn, ktore w gosciach potrafia pic tylko wode...
    Dla mnie taka postawa rowna sie z jakims umartwianiem sie klocacym sie z moja postawa zyciowa.
    Bo ja chce stracic zbedne kilogramy -ale nie za cene rezygnacji tego (co dla mnie) w zyciu piekne, czyli cieszenia sie jedzeniem i jednoczesnie towarzystwem.
    Gdy jem w tygodniu sama to jem dla zdrowia i ciala, gdy jem z ludzmi to jem dla...ducha!

Dzis mam na ogrodzie gosci- moi wspolbracia i siostry z kursu, na jakim bylam od stycznia do konca marca.
    Byla to bardzo zgrana grupa wiec chialam wlasnie ugoszczeniem ich podziekowac za ten wspolnie spedzony, dla mnie tak wazny czas.

Ogladam troche mecz i jade znowu na ogrod bo na 18 maja przyjsc.
    Oby naszym chlopakom sie udalo!

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Kasiu ja też się cieszę towarzystwem i wcale a wcale się nie umartwiam
    gamma56 and sabinka57 like this.

Uprawnienia umieszczania postów