Strona 2003 z 2023 PierwszyPierwszy ... 1003 1503 1903 1953 1993 2001 2002 2003 2004 2005 2013 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 20,021 do 20,030 z 20224
Like Tree50341Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Dzien dobry! Witam was cieplutko!

No prosze... jak to sie czlowiek cale zycie uczy...

W ogole nie mialam pojecia, ze taka dyskusja toczyla sie wsrod jezykoznawcow...no i oczywiscie o takim lub innym znaczeniu tej formy powitania...
    Ja uzywam slow witam, witajcie wlasciwie tylko na forum, bo autentycznie wydawalo mi sie najbardziej uniwersalne.
    Zazwyczaj lubie tez zaznaczac o jakiej porze dnia czy tygodnia ma miejsce to moje powitanie...np "witam o poranku", lub witam wieczornie czy niedzielnie...
    Nigdy nia mialam zamiaru zaznaczac tym powitaniem poczucia wyzszosci i mam nadzieje, ze nigdy nie dawalam wam rowniez tego w jakikolwiek inny sposob odczuc.

Wczoraj bylam wieczorem na basenie i saunie z moja siostrzyczka. Spedzilysmy ze soba trzy cudne relaksacyjne godzinki.
    Szkoda, ze tak rzadko to robimy... Glownie przez jej brak czasu. No i troche przez wieczorne lenistwo. Kiedys chcialysmy to robic raz na dwa tygodnie...ale nic z tego nie wyszlo. Sprobuje po powrocie z Polski znowu ja wyciagnac...

Dzis po poludniu wybieram sie na spotkanie WW. Ostatnie dwa dni bardzo sie staralam by miec widoczny spadeczek i mam nadzieje, ze tak bedzie.

Co do orkiestr to musze przyznac, ze bardzo lubie ten rodzaj muzyki np w parkach, bo nieustannie mi sie to kojarzy z XIX wiekiem i paniami spacerujacymi z parasolkami slonecznymi... w dlugich sukniach. Lubie te epoke...

Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Aga, gratuluję zgubienia nadwyżki Ja też ten tydzień będę miała na minusie, bo dobrze mi idzie

Fajny samochód, nigdy nie mieliśmy Vw, ale to podobno dobre auta.

Z orkiestrą, to chyba jest tak, że na świeżym powietrzu lepiej się jej słucha, bo dźwięk jest trochę rozproszony. W szkolnej auli, no, to był czad aż bębenki w uszach pękały W dodatku to orkiestra dęta, więc było naprawdę głośno , no, ale dzieciaki były zachwycone
    01.01.2016

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Fajny samochód, nigdy nie mieliśmy Vw, ale to podobno dobre auta.

Z orkiestrą, to chyba jest tak, że na świeżym powietrzu lepiej się jej słucha, bo dźwięk jest trochę rozproszony. W szkolnej auli, no, to był czad aż bębenki pękały W dodatku to orkiestra dęta, więc było naprawdę głośno , no, ale dzieciaku były zachwycone
    Lubię to!
    01.01.2016
    Aga my braliśmy pod uwagę samochody z grupy VW, czyli wolskvageny, seaty i skody. Skode mam służbową od czasu do czasu, i wiem że VW jednak sa lepsze. Ja miałam najpierw Seata, potem skodę potem golfa, teraz passata no bedzie to moje piate auto z tej grupy.

Orkiestry dęte zgadzam się lepsze sa w plenerze
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Kasiu, ja też lubię epokę kostiumową, ale głównie w filmach i na obrazach. Uwielbiam długie suknie balowe, oglądam ich zdjęcia w necie i tv, nastrajają mnie nostalgicznie i romantycznie , ale zarówno swój dom jak i ubranie wolę zdecydowanie w wersji współczesnej
    01.01.2016

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Dobra orkiestra na ulicy lub nad morzem jest całkiem fajna.U nas wojskowa gra chyba w każdym miesiącu przy okazji różnych marszy i uroczystości.I brzmi to świetnie
    Kiedyś też zachwycalam się kostiumami z epoki,ale po obejrzeniu serii "Skryci zabójcy epoki wiktoriańskiej" i innych epok, mój zachwyt stopniał całowicie.To co się teraz robi dla wyglądu wydaje się lekką kosmetyką...
    U mnie też lekki spadek (znaczy się większy luz w pasie)Dla mnie pomiar pasa jest wlaściwie równoważny z wagą -zazwyczaj ile cm w pasie tyle kg na wadze

Maniusiu
    to niech wam dobrze służy nowy nabytek
    Ja właściwie moglabym napisać ,że mam już piąte,może nawet 6 auto,bywam nawet właścicielką 2 na raz ale żeby tak zaraz jeżdzić,to niekoniecznie.Tu wzorem dawnych epok polegam na osobistym szoferze

Co do zaczynania wpisów,postów,maili to już nic mnie nie zdziwi.I gdybym chciała czuć się urażona to chyba bym z tego urażenia nie wychodziła wcale.Raczej patrzę na calość wiadomościSą i różne hejki i szanowni państwo i mnóstwo różnych po środku,jest też wiele bez nagłówków.Czas pędzi w tej dziedzinie niesamowicie.Tym bardziej ,że po niemal całkowitym odwrocie od listów po upowszechnieniu telefonów wróciliśmy do słowa pisanego,ale to pisanie jest już zupelnie inne
    Ostatnio edytowane przez gruschka ; 10-01-2018 o 10:04
    Agnieszka111 lubi to.
    Usuwam wyboje na drodze od otyłości do nadwagi
    Potem pobiegnę po normalność
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez gruschka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    U mnie też lekki spadek (znaczy się większy luz w pasie)Dla mnie pomiar pasa jest wlaściwie równoważny z wagą -zazwyczaj ile cm w pasie tyle kg na wadze
    o tak tak, to najlepiej widać, przesunęlam pasek o jedną dziurkę
    gruschka and Agnieszka111 like this.

Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez gruschka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ja właściwie moglabym napisać ,że mam już piąte,może nawet 6 auto,bywam nawet właścicielką 2 na raz ale żeby tak zaraz jeżdzić,to niekoniecznie.Tu wzorem dawnych epok polegam na osobistym szoferze
    też bym tak chciała, bo jazda samochodem przestała być dla mnie przyjemnościa od pewnego znanego wam momentu, ale nie mam wyjścia 20 km do pracy to nie jest drobnostka
    gruschka lubi to.

Awatar gruschka

Maniusiu
    dobrze rozumiem potrzebę jeżdżenia autem.Mam to szczęście,że i szkoły dzieci i pracę zawsze miałam blisko a w razie potrzeby był ten osobisty szoferGdybym potrzebowała to nie ma że lubię czy nie lubię,jeździłabym i tyle.Ale naprawdę się cieszę,że akurat ta nowoczesność mnie ominęła.A prawo jazdy mam ponad 30 lat (właśnie dostałam za to jakąś zniżkę przy oc)Więc czasu na przekonanie się do prowadzenia byló dość
    Agnieszka111 lubi to.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Jestem i ja
    No właśnie z tymi dziurkami w pasku u mnie jest w tej chwili odwrotnie, też musiałam zmienić dziurkę ale w druga stronę
    w związku z tym nastrój nie bardzo a dodatkowo nie bardzo, że ciągle kaszlę, raz mniej, raz więcej ale jednak...poczytałam, że takie przewlekłe zapalenie może trwać kilka tygodni a nawet miesięcy dzisiaj idę do lekarza bo kończą mi się leki od laryngologa, zobaczę co powie mi lekarka rodzinna, znowu nie moja ale i tak dobrze, że udało mi się zarejestrować.
    Tak, ze humor u mnie byle jaki delikatnie mówić...
    Do tego problemy ze spaniem, och nic dobrego u mnie ostatnio się nie dzieje...
    Ostatnio byłam raczej typem kanapowym ale przedwczoraj i wczoraj "polatałam" trochę, każdego dnia po 4,5 km i co? i wczoraj wieczorem bolało mnie kolano, niby dystans nie za duży ale po dłuższej przerwie i wylegiwaniu się na kanapie widocznie za duży dla moich kolan, które w dodatku znowu musza dźwigać więcej
    gruschka and Agnieszka111 like this.

Awatar gruschka

Sabinko
    widzę,że smutnica jakaś cię ogarnęła...
    Mnie też przygnębia jak mam za dużo w pasie i jeszcze dodatkowo coś boli.
    Ale może się jednak nie poddawaj tylko spaceruj,nawet w krótkich odcinkach.Też tak mam,że po czsie bezczynności wszystko zaczyna mi się odzywać
    Wszelkie rehabilitacje i usprawnienia ciała przez terapeutów też nie są bezbolesne,a nawet całkiem bolesne.ja usprawniłam sobie bark ruchem.Bardzo powoli,delikatnie,ale jednak codziennie i codziennie troszkę mocniej.I nawet nie wiem kiedy a znowu swobodnie sięgam do wyższej półki
    Z kolanami mam podobnie.Jak długo siedzę i mam kilka czy kilkanaście bardzo leniwych fizycznie dni to potem trochę bolą.Staram się przetrzymać,pomalutku bez żadnej ekstremy i nagle okazuję się,ze któregoś dnia wchodzę dzielnie na schody tylko z przyjemnością.
    Najgorzej to się zastać.

Piszę tyle o brzuchu to chyba najbardziej mnie dobija,zaraz lapię zadyszkę,mam wrażenie,że ważę tonę,chociaż waga nic bardzo złego nie pokazuje.A jak mam w miarę płaski brzuch to zupełnie przestaje mieć znaczenie jak daleko w tył wystaje mi pupa
    Problemów ze spaniem bardzo współczuję,wiele lat temu miałam taki czas i wspominam go okropnie.
    W jakimś programie o śnie w ogóle lekarz na bezsenność zalecał unikanie niebieskiego światła (komputer,tv) na 2 godz.przed snem.Poza tym przez jakiś czas wstwanie codziennie na budzik o 6.00 bez względu na to ile się spało.Jego pacjentom to pomagało.Czasem mamy po prostu za jasno w pokoju gdzie śpimy.Są osoby bardzo na to wrażliwe i trzeba sobie zaciemniać.
    Mojemu koledze odstawka kompa i tv przed snem pomogło,i wstawanie rano też,przynajmniej tak mówił
    Agnieszka111 and sabinka57 like this.

Uprawnienia umieszczania postów